Skocz do zawartości

Jaki mp3 player do audiobooków?


Gość Kamil

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Zmagam się ostatnio z problemem wyboru mp3 playera głównie do odtwarzania audiobooków i nie mogę nic wybrać sensownego. Do tej pory korzystałem z Creative Zen Nano Plus i bylem zadowolony, ale ten już mi się psuję a i pamięć większa by się przydała i nie wiem co dalej, choć intensywnie szukam...

 

Odtwarzacz do audiobooków nie musi mieć super jakości dźwięku, ale musi:

1) odtwarzać utwór od miejsca w którym ostatnio został wyłączony

2) obsługiwać sortowanie plików folderami-alfabetycznie (czyli najpierw wchodzę w folder, potem mam alfabetyczną listę plików audiobooka)

3) mieć pojemność min. 2 GB

4) ręcznie ustawiany equalizer mile widziany (ale nie konieczny)

 

Proszę o poradę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jakiś sony z serii A. Z S nie ma sensu jak to ma być do audiobooków. Bardzo dobre odtwarzacze, wykonanie, ekran, świetna obsługa, dużo opcji sortowania: po folderach,wg artysty, utworu,gatunku, roku wydania i mnóstwo innych. Pod tym względem chyba jeden z najwygodniejszych, znalezienie utworu na 16GB zapełnionym mp3 zajmowało kilka sekund. Na baterii długo trzyma, w zestawie ex82 które grają wystarczająco do ebooków, a można sprzedać za 60-70zł. Korektor bardzo udany, mp3 na nim też spokojnie posłuchasz, bo jakość dźwięku jest i tak dobra, lepsza jak w zenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Vedia A10. Sam na nim słucham audioksiażak i jestem zadowolony. Plusem będzie również (jeśli wyjdzie nowe fw.) obsługa zakładek do audioksiązek. Jedna tylko uwaga z mojej strony - warto kupić z pamięcią 8GB niż mniejszą, a później korzystać z kart pamięci. Powodem jest niezapamiętywanie odtwarzanych utworów z karty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności