Skocz do zawartości
Astell&Kern Billie Jean - PREORDER Więcej informacji... ×
FiiO FH5 - przedsprzedaż Więcej informacji... ×
ignacy

Komputery

Rekomendowane odpowiedzi

Nieaktualne, oczywiście jak zwykle ja musiałem coś źle zrobić :D Już działa.

Kupiłem wczoraj macbooka pro 2017r i chyba pojawił się pierwszy problem albo coś robię źle. Jak go załączyłem pierwszy raz, to bateria miała 60%, teraz jest 10% i postanowiłem podłączyć go do ładowania i tutaj moje zdziwienie, bo komputer nie reaguje na ładowarkę. Prąd w gniazdku jest na 100%. 

Edytowane przez bakus1233

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Siema, jakieś namiary na rodzimego kreatora backplate'ów do gpu poprosze :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poradzicie w sprawie monitora?

Mam monitor 21,5 cala do stacjonarki. Ostatnio bardzo dużo pracuję w domu, głównie edycja tekstu, ale zwykle muszę mieć coś w dwóch programach włączone jednocześnie. Myślałem o 27 calach. Są monitory z funkcją PIVOT, nie wiem na ile to przydatne.

Znalazłem coś takiego:

http://allegro.pl/monitor-samsung-ls27c450b-klasa-a-27-fv23-gw-6m-i6895178507.html#thumb/1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam do was pytanie - czy jak jest klawiatura z podświetleniem klawiszy typu "rzeźbione laserem" (czyli jest podświetlony obrys klawisza i literka), to czy są jakieś naklejki lub inne metody, żeby zmienić egzotyczny układ klawiszy na zwykłe QWERTY US bez utraty podświetlenia?

Edytowane przez sn4ke

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
19 godzin temu, sn4ke napisał:

Mam do was pytanie - czy jak jest klawiatura z podświetleniem klawiszy typu "rzeźbione laserem" (czyli jest podświetlony obrys klawisza i literka), to czy są jakieś naklejki lub inne metody, żeby zmienić egzotyczny układ klawiszy na zwykłe QWERTY US bez utraty podświetlenia?

Już kupiłeś jedną z tych tanich, sprowadzanych używanych klawiatur z allegro, czy dopiero się przymierzasz? Musiałbyś wymieniać całe capsy, żeby miało to sens, a ich koszt jest taki, że jest to bez sensu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeszcze nie kupiłem. W moim zestawie M$ uszkodziłem nadajnik, nadajnika samego nie kupię i musiałbym kupować za kilkadziesiąt złociszy jakiś używany zestaw tylko po to, żeby móc dalej używać wygodnej klawiaturki, bo myszki z zestawu już nie używam. Kolega z forum podesłał mi nadajnik od jego zepsutego sprzętu, ale jest niezgodny z moim i dalej siedzę na moim zabytkowym Dell na PS/2. No to więc zacząłem przy okazji przeglądać używki klawiatur. Jako, że moja nowa myszka Logitecha jest na nadajnik Unifying, to mógłbym kupić jakąś zdekompletowaną klawę na ten nadajnik. No i napaliłem się jak szczerbaty na suchary na Logitecha K800, ale praktycznie wszystkie oferty to używki QWERTZ, AZERTY, albo jakieś skandynawskie i cena nic nie zmienia, bo nawet oferty za 100, czy nawet 200zł to wciąż nietypowe importy, a jakieś QWERTY są proponowane za kosmiczne ceny ok 400-500zł.

No i teraz dylemat - szukać używki w dobrym stanie i oklejać klawisze, albo kupić trupa i przekładać klawisze, czy też jest coś w cenie ok stówki (używka), co może konkurować z tamtym modelem? Podświetlenie też fajny gadżet. Jak kupowałem myszkę T400 to wziąłem też klawę K290 i to było nieporozumienie (oddałem), bo kolor nie taki (jaskrawy, ja chcę czerń), plączący się kabel (chcę bezprzewodowo), bardzo niski skok (nie lubię pisać na klawiaturach z laptopowym skokiem), wcale nie taka cicha i jeszcze na złość zacinały się dwa klawisze. Klawa M$ jaka mi pasowała pod palcami to Wireless Keyboard 800.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi