Skocz do zawartości

Komputery


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość untitled37

http://allegro.pl/item929283759_dell_vostro_v13_su7300_2g_320g_ubuntu_3lata_nbd.html

 

Chyba się zakochałem. Hub usb + zewnętrzny napęd i laptop marzenie. Poza tym, że bateria trzyma przy normalnym użytkowaniu jakieś 3,5h mnie nie martwi, więc chyba niedługo będzie u mnie mała aktualizacja sprzętowa^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość untitled37

Hm?

 

A to ciekawe, bo z pół godziny temu ktoś go kupił. Poza tym to od TEGO gościa, sprzedawał sam sprzęt della i ma właściwie same pozytywy. Może zawiesili mu konto za opłaty or sth? W każdym bądź razie nie spieszy mi się, napisałem do gościa skąd taka cena, jak dokładnie z gwarancją i zaraz zapytam o co chodzi z zawieszeniem konta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co ciekawe, pozawieszali mu wszystkie aukcje na te delle, poza tą najdroższą za 1900zł :) może allegro samo chce łape położyć na promocji i zgarnąć z 200 lapków :P

 

EDIT: teraz wszystko znikło :) @untek, trzymaj ręke na pulsie i informuj jak bedziesz mieć kontakt ze sprzedającym. taki sprzęt za 990zł, czy tam 1300 z win7, to grzech nie wziąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość untitled37
Witam

Na nasze konto dokonano włamiana, dlatego konto zostalo zawieszone a

wszelkie aukcje uniewaznione i zakonczone. Prosze o nie dokonywanie wplat na

podane konto bankowe w przyapdku gdyby pojawiła sie taka prośba, A jeśli Pan

zakupił jakikolwiek przedmiot w tym czasie na tym koncie prosze o przesłanie

tej informacji do nas a treść maila do pracowników allegro i prosze nie

dokonywać żadnych wpłat na podane konto!!!!

Za wszelkie problemy i kłopoty oraz zamieszanie najmoicniej przepraszamy

Netland Computers

 

No to nici z okazji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ładne rzeczy :) Ja cały czas na zasilaczu cisne więc nie wiem czy jest sens, kupiłbym baterie ale włożyłbym starą znów a jakbym wiedział ze potrzeba mi lapka gdzieś przenieś to bym nową włożył :) Ogólnie to nie wiem kiedy bateria sie psuje a kiedy nie :D Czy jak będe miał non stop podlączonego lapka pod zasilacz i będzie ładował baterie która ma już 100% to baterie trafi szlag czy nie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ładne rzeczy :) Ja cały czas na zasilaczu cisne więc nie wiem czy jest sens, kupiłbym baterie ale włożyłbym starą znów a jakbym wiedział ze potrzeba mi lapka gdzieś przenieś to bym nową włożył :) Ogólnie to nie wiem kiedy bateria sie psuje a kiedy nie :D Czy jak będe miał non stop podlączonego lapka pod zasilacz i będzie ładował baterie która ma już 100% to baterie trafi szlag czy nie??

 

ogolnie bateria najdluzej zachowuje swoje wlasciwosci gdy jest przechowywana naladowana tak na 50%... jak siedzisz w domu pod zasiłką non stop, to albo wyjmij baterię, albo zainstaluj jakiś soft, który będzie utrzymywał poziom naładowania na wyznaczonym poziomie. ciągłe 100% + zasilka w jakims tam stopniu skraca zywotnosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogolnie bateria najdluzej zachowuje swoje wlasciwosci gdy jest przechowywana naladowana tak na 50%... jak siedzisz w domu pod zasiłką non stop, to albo wyjmij baterię, albo zainstaluj jakiś soft, który będzie utrzymywał poziom naładowania na wyznaczonym poziomie. ciągłe 100% + zasilka w jakims tam stopniu skraca zywotnosc.

w moim acerze aspire 3690 miałem podłączony zasilacz z włożoną baterią, przez przynajmniej półtora roku. a i tak mi bateria trzyma ponad 1.5 godziny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogolnie bateria najdluzej zachowuje swoje wlasciwosci gdy jest przechowywana naladowana tak na 50%... jak siedzisz w domu pod zasiłką non stop, to albo wyjmij baterię, albo zainstaluj jakiś soft, który będzie utrzymywał poziom naładowania na wyznaczonym poziomie. ciągłe 100% + zasilka w jakims tam stopniu skraca zywotnosc.

 

A znasz taki programik dla asusów? ;> Bo wiem, że lenovo ma coś takiego do zarządzania, ale do asusa nic takiego nie widziałem.

 

A co do długości pracy na baterii, to w moim asusie x50sr (f5sr), od nowości 1h40m to było maksimum możliwości na jasności ekranu na połowę, procek max 20% i grafa w trybie oszczędzania...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w moim acerze aspire 3690 miałem podłączony zasilacz z włożoną baterią, przez przynajmniej półtora roku. a i tak mi bateria trzyma ponad 1.5 godziny.

Podpisze sie pod tym. Mam ten sam model, od okolo 2 lat zasilacz podpiety pod lapka z wlozona bateria i czas trzymania baterii nie zmienil sie w sposob widoczny przez ten caly czas (wynosi wlasnie 1.5-2h przy właczonym wifi i korzystaniu z firefoxa).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności