Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Komputery


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

Tam, sporo wiecej nie gra niz mimika i animacje :)

Ja mam 2 za darmo z Origin. Często wracam, bo np. w 3 brakuje mi niektórych bohaterów. Poczekajmy na łatki od producenta, każda gra ma jakieś bugi.

Yyyy, ale piszesz ze kupujesz karte graficzna pod ta gre a za chwile ze poczekajmy bo spaczuja? :D Ja poczekam i zagram pewnie za 2 lata jak bedzie na wyprzedazy za 30zl ;) Edytowane przez Spawn
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się strasznie gryzę z samym sobą, bo z jednej strony jestem wielkim fanem serii, ale z drugiej pobrałem na Xie w wersję próbną i mam dość mieszane uczucia.

 

Chociaż jak pierwszy raz pokazano Tempest to miałem ciarki, eh, chyba skończy się na ponownym przejściu trylogii (chociaż ostatnio jedynka mnie męczy pod względem mechaniki).

 

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, tak się zastanawiam... Czy przy chęci korzystania z komputera jako źródła audio z kartą AIM SC808 do napędzenia słuchawek (prawdopodobnie HD650) potrzebuję jakiejś szczególnej konfiguracji? Mam na myśli, czy płyta główna musi mieć coś poza pci-e 1, albo czy zasilacz musi mieć spory zapas mocy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz mieć spokojniejszy sen w nocy, to kup sobie półpasywnego Seasonica. Pomoże, nie pomoże, pewnie nie zaszkodzi. A zdrowy sen, to zawsze zdrowy sen :)

Edytowane przez SlawekR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam miejsce, ale nie wiem czy nie bede zmieniał płyty i nie wiem czy bedę miał tam te najnowsze PCI-E
Wcześniej miałem tp link 951n i w sumie nie było źle. 
 

Jakei są transfery na takiej karcie? Mam 250 mega neta i szkoda by było ciągnąć 50..

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam miejsce, ale nie wiem czy nie bede zmieniał płyty i nie wiem czy bedę miał tam te najnowsze PCI-E
Wcześniej miałem tp link 951n i w sumie nie było źle. 
 
Jakei są transfery na takiej karcie? Mam 250 mega neta i szkoda by było ciągnąć 50..

Teoretycznie 150, maksymalnie 180 :-)

Sent from my Apollo+Lite using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Windows 10 Creators Update - polecam. Sam się dziwię, że to piszę, ale jest naprawdę dobrze. System jakby przyspieszył, sporo nowych ustawień (nie tylko personalizacji). Dopracowali interfejs ustawień, jednocześnie przenosząc tam więcej elementów z panelu sterowania. Do tego odchudzili system - zyskałem około 10 GB na dysku systemowym. Zresetowały się jednak niektóre domyślne programy, ponownie musiałem zmienić lokalizację bibliotek muzyki i obrazów, bo mam na innym dysku. Kilka kliknięć i po sprawie.

 

Z Anniversary miałem sporo problemów, więc Creators Update to miła odmiana.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.04.2017 o 11:34, maciux napisał:

Windows 10 Creators Update - polecam. Sam się dziwię, że to piszę, ale jest naprawdę dobrze. System jakby przyspieszył, sporo nowych ustawień (nie tylko personalizacji). Dopracowali interfejs ustawień, jednocześnie przenosząc tam więcej elementów z panelu sterowania. Do tego odchudzili system - zyskałem około 10 GB na dysku systemowym. Zresetowały się jednak niektóre domyślne programy, ponownie musiałem zmienić lokalizację bibliotek muzyki i obrazów, bo mam na innym dysku. Kilka kliknięć i po sprawie.

 

Z Anniversary miałem sporo problemów, więc Creators Update to miła odmiana.

u mnie bez zmian, personalizacji nie widzę bo chyba nie mówisz o ściąganiu tapet?

usuwanie panelu sterowania, komu ta funkcjonalność przeszkadzała 

 

musiałem od nowa instalować drivery do DACa80 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś taki problem, że go laptop "mrowił"? Delikwent to ProBook 6460b, na gwarancję przyjąć nie chcą bo wg nich może to być problem z elektroniką w domu (brak uziemienia). Blok lata 80, instalacja miedziana :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od początku planowali przenieść panel sterowania do ustawień, całkowicie go likwidując. Również wolę panel sterowania, ustawienia nie przypadły mi do gustu. Jednak najgorsza opcja, to mieć to wszystko rozrzucone w dwóch miejscach - więc dobrze, że starają się jednak to scalić. Mogliby się tylko bardziej pospieszyć.

 

Odnośnie personalizacji - dali swobodę nad wyborem kolorystyki, zarówno tapet, jak i elementów UI. Wcześniej były tylko odgórnie narzucone barwy. Lubię jednokolorowe tapety, pulpit służy mi jako dodatkowa przestrzeń robocza, więc według mnie zmiana na plus. Zakładki z konfiguracją kolorów też dostały parę nowych opcji, np. wybór dla paska start lub pasków został rozdzielony.

 

Ściąganie tapet? Nie znalazłem takiej opcji - chodzi o kompozycje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, maciux napisał:

 

Ściąganie tapet? Nie znalazłem takiej opcji - chodzi o kompozycje?

tak, ładne zdjęcia

kolory można było zmieniać wcześniej, mnie brakuje tego co było możliwe w XP/7

w10 to krok wstecz ze wszystkim, prostota takie czasy - ma być łatwo nie koniecznie praktycznie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolory były tylko z puli do wyboru, teraz jest "mieszalnik".

 

Moim zdaniem strona wizualna jest świetna (z małymi wyjątkami). Nareszcie się MS nauczył. Modyfikowałem Linuxa do takiego prostoty, dobre parę lat temu, kiedy to UI Windowsa jeszcze wyglądało jak kolorowa szklanka. Rzeczywiście szkoda, że cierpi na tym funkcjonalność, ale to się w sumie zaczęło już dawno temu. Każda nowa dystrybucja, była kolejną warstwą w systemie - teraz nadal można się głęboko dokopać. Panel sterowania został skrzywdzony już jakiś czas temu, a teraz jeszcze pokomplikowali z "ustawieniami".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności