Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Propozycje zmian do listy polecanych odtwarzaczy/słuchawek


Rekomendowane odpowiedzi

To znaczy przykładowy?

Bo ogólnie, to teraz zbytnio nie mam czasu żeby Ci sporządzić jakiś leszy niż ten:

Jeśli to miałoby wyglądać tak to jestem przeciwny takiego rozwiązania listy polecanych odtwarzaczy/słuchawek :blink:

argumenty?

 

Filtrowanie i ogólnie wybieranie preferowanych cech produktów - ok. Ale nie w excelu.

Dlaczego? Tylko dlatego że ktoś może nie mieć excela? Przecież jest darmowy openoffice np.

Moim zdaniem filtrowanie jest rzeczą genialną - możesz sobie wyfiltrować nazwę/firmę odtwarzacza/słuchawek ilość pamięci, przekątną ekranu czy ostatecznie cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znaczy przykładowy?

Bo ogólnie, to teraz zbytnio nie mam czasu żeby Ci sporządzić jakiś leszy niż ten:

Jeśli to miałoby wyglądać tak to jestem przeciwny takiego rozwiązania listy polecanych odtwarzaczy/słuchawek blink.gif

argumenty?

 

Filtrowanie i ogólnie wybieranie preferowanych cech produktów - ok. Ale nie w excelu.

Dlaczego? Tylko dlatego że ktoś może nie mieć excela? Przecież jest darmowy openoffice np.

Moim zdaniem filtrowanie jest rzeczą genialną - możesz sobie wyfiltrować nazwę/firmę odtwarzacza/słuchawek ilość pamięci, przekątną ekranu czy ostatecznie cenę.

 

Mi osobiście pasowałoby gbyby było integralną cześcią forum - formularz albo aplikacja uruchamiana w przeglądarce. Nie potrzeba do tego zaprzęgać kobylastych Excelów czy też OpenOffice'a...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że najlepiej by było gdyby obok danego odtwarzacza/słuchawek była średnia cena z ceneo czy innej strony tego typu i z allegro . Chodzi mi podział używane/nowe, allegro/sklep . Można by dać zamiast cen odnośnik do wyszukiwarki w ceneo z nazwą danego odtwarzacza i to samo ale na allegro .

 

Przecież zawsze można sobie wkleić nazwę danego sprzętu samemu do wyszukiwarki, a aktualizacja listy będzie trochę problematyczna z tymi linkami... ale sokoro pomysł się spodobał to chyba nie jest to postrzegane jako problem B)

 

Jasne , że można ale jakiś ceny obok odtwarzaczy muszą być chyba ? Idąc takim tokiem myślenia w ogóle nie byłoby by takiego tematu bo można sobie wejść w dział recenzje i przeczytać , można wpisać w google/forumową wyszukiwarkę np. : odtwarzacz za 300zł" i gitara ... Przecież to ma być właśnie dla tych leniwych którym się nie chce tego zrobić i po prostu łatwiej im stworzyć nowy temat "jaki mp3 za 300zł ? " pomimo iż poniżej jest dokładnie taki sam temat ... Ktoś w temacie poleca mu jakiś sprzęt to autor później narzeka żeby mu dać link lub nie umie znaleźć i tak dalej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś nie dam rady dodać tych wszystkich cen, co to tego filtrowania też sądzę że lepszym rozwiązaniem byłby formularz, ale na razie mamy listę, czekamy na Siekierę co by nam ładną tabelkę strzelił :woot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość untitled37

Mi osobiście pasowałoby gbyby było integralną cześcią forum - formularz albo aplikacja uruchamiana w przeglądarce. Nie potrzeba do tego zaprzęgać kobylastych Excelów czy też OpenOffice'a...

Hmm, google spreadsheet?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tabelki powróciły, Siekiera wybacz, ale za długo szukasz tego Office na płytce ^^

a szukam osoby co by napisała orientacyjną cenę każdego grajka/słuchawek na tej tabelce(dostanie edytowalny plik, który mi zwraca z naniesionymi poprawkami :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tabelki powróciły, Siekiera wybacz, ale za długo szukasz tego Office na płytce ^^

a szukam osoby co by napisała orientacyjną cenę każdego grajka/słuchawek na tej tabelce(dostanie edytowalny plik, który mi zwraca z naniesionymi poprawkami smile.gif )

 

Ja mogę napisać przy grajkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Nowa wersja tabelek: http://forum.mp3store.pl/topic/58546-lista-polecanych-odtwarzaczysluchawek/

zapraszam do komentowania i dawania propozycji co do dalszych zmian ;)

hmm super.fi 4 można mieć za 30 dolarów... :P

Sony jest X 10x0 ;)

Nie widzę również Westone 3 oraz ATH-CK100 (skoro są 90Pro)

Zgubiły się również gdzieś Ety ER4P (chyba do 750zl da radę je kupić)

Sleek Audio SA6 mało popularne słuchawki u nas a szkoda... jedne z lepszych do 500zł

Apple in-ear (ADDIEM) można z powodzeniem umieścić do 200zł powyżej tej ceny nie opłaca się ich kupować. A nowe można kupić za 35 dolarów.

Skoro jest RE2 to również można umieścić RE1 i RE0 oraz RE252

I dlaczego sony ex700 jest napisane "SONY" zamiast Sony ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa wersja tabelek: http://forum.mp3stor...zaczysluchawek/

zapraszam do komentowania i dawania propozycji co do dalszych zmian ;)

hmm super.fi 4 można mieć za 30 dolarów... :P

Sony jest X 10x0 ;)

Nie widzę również Westone 3 oraz ATH-CK100 (skoro są 90Pro)

Zgubiły się również gdzieś Ety ER4P (chyba do 750zl da radę je kupić)

Sleek Audio SA6 mało popularne słuchawki u nas a szkoda... jedne z lepszych do 500zł

Apple in-ear (ADDIEM) można z powodzeniem umieścić do 200zł powyżej tej ceny nie opłaca się ich kupować. A nowe można kupić za 35 dolarów.

Skoro jest RE2 to również można umieścić RE1 i RE0 oraz RE252

I dlaczego sony ex700 jest napisane "SONY" zamiast Sony ;)

 

o re1 i re252 niewiele jest na forum, także ich nie dodam

 

Proponuję wrzucić na obrazki tabelek znak wodny, bo ludzie lubią kraść cudze prace.

 

w przygotowaniu ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jest gdzieś jakiś temat ze sklepami, w których można słuchawki kupić? niestety allegro i ceneo mówią niedużo. może zrobić jakąś listę ze sklepami, w których można słuchawki kupić. nie chodzi mi o to, żeby każdy model miał osobną listę, ale bardziej linkownie do poszukiwań, np z podziałem na województwa

 

na pewno są osoby, które mają większą wiedzę na temat sklepów ze słuchawkami w Polsce niż laicy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Pozwolicie ze wrzuce pare uwag ze swojej strony. Z calym szacunkiem dla waszej pracy panowie wydaje mi sie ze cala zabawa wymaga delikatnej reorganizacji. To fajnie ze cos sie dzieje ale.. Wychodzimy z zalozenia ze tabelka ma pomoc nowym i mniej doswiadczonym uzytkownikom w wyborze - czy tak faktycznie dziala ?? IMO - niekoniecznie.Prosty przyklad sluchawki - czego mi brakuje ? Podstawowych informacji o poszczegolnych modelach[mam swiadomosc ich subiektywnosci ale] - takich jak - Komfort uzytkowania : Izolacja (szczegolnie wazne w wypadku zastosowan mobilnych) : Budowe ( jakosc wykonania byla by bardziej wymowna) : Jakosc/charakterystyka dzwieku etc. Wiem ze wymagalo by to wiekszego nakladu pracy i wkradl by nam sie tu element subiektywnych reakcji na poszczegolne produkty - ale... Przegladajac ta tabelke na dzien dzisiejszy za cholere nie wiem czego moge oczekiwac po poszczegolnych modelach - jedyne co wiem to ze za ta cene powinno to zagrac przyzwoicie.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolicie ze wrzuce pare uwag ze swojej strony. Z calym szacunkiem dla waszej pracy panowie wydaje mi sie ze cala zabawa wymaga delikatnej reorganizacji. To fajnie ze cos sie dzieje ale.. Wychodzimy z zalozenia ze tabelka ma pomoc nowym i mniej doswiadczonym uzytkownikom w wyborze - czy tak faktycznie dziala ?? IMO - niekoniecznie.Prosty przyklad sluchawki - czego mi brakuje ? Podstawowych informacji o poszczegolnych modelach[mam swiadomosc ich subiektywnosci ale] - takich jak - Komfort uzytkowania : Izolacja (szczegolnie wazne w wypadku zastosowan mobilnych) : Budowe ( jakosc wykonania byla by bardziej wymowna) : Jakosc/charakterystyka dzwieku etc. Wiem ze wymagalo by to wiekszego nakladu pracy i wkradl by nam sie tu element subiektywnych reakcji na poszczegolne produkty - ale... Przegladajac ta tabelke na dzien dzisiejszy za cholere nie wiem czego moge oczekiwac po poszczegolnych modelach - jedyne co wiem to ze za ta cene powinno to zagrac przyzwoicie.

Pzdr.

 

tak, jak azahiel napisał :P

choć nie wykluczam takiego rozwiązania kiedyś w przyszłości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolicie ze wrzuce pare uwag ze swojej strony. Z calym szacunkiem dla waszej pracy panowie wydaje mi sie ze cala zabawa wymaga delikatnej reorganizacji. To fajnie ze cos sie dzieje ale.. Wychodzimy z zalozenia ze tabelka ma pomoc nowym i mniej doswiadczonym uzytkownikom w wyborze - czy tak faktycznie dziala ?? IMO - niekoniecznie.Prosty przyklad sluchawki - czego mi brakuje ? Podstawowych informacji o poszczegolnych modelach[mam swiadomosc ich subiektywnosci ale] - takich jak - Komfort uzytkowania : Izolacja (szczegolnie wazne w wypadku zastosowan mobilnych) : Budowe ( jakosc wykonania byla by bardziej wymowna) : Jakosc/charakterystyka dzwieku etc. Wiem ze wymagalo by to wiekszego nakladu pracy i wkradl by nam sie tu element subiektywnych reakcji na poszczegolne produkty - ale... Przegladajac ta tabelke na dzien dzisiejszy za cholere nie wiem czego moge oczekiwac po poszczegolnych modelach - jedyne co wiem to ze za ta cene powinno to zagrac przyzwoicie.

Pzdr.

 

Dzięki takim zmianom tabelka stanie się nieczytelna i połowa nowych tego nie zrozumie. A poza tym SĄ RECENZJE!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności