Skocz do zawartości

AKG K450


hesus666

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Dzięki za wszystkie informacje na temat k450. Recenzja i komentarze dużo wniosły, także zamieszania i wątpliwości.

 

Rada dla kupujących. Obecnie są dwie dobre oferty na te słuchawki:

http://www.euro.com.pl/sluchawki/akg-k450.bhtml kosztują 239,- o ile wejdziesz przez ceneo wtedy dostajesz kod rabatowy. +dostawa za darmo

 

http://www.amazon.co.uk/AKG-K450BLU-K450-Headphones-Navy/dp/B001F6M5DI/ref=sr_1_1?s=electronics&ie=UTF8&qid=1357851197&sr=1-1 z angielskiego amazona. koszt 39 funtów i przesyłka gratis, założę się że dojdzie prędzej niż z rtv agd...

 

Plusem moim zdaniem kupna z Polski jest:

1. Prościej o reklamacje gwarancyjne

2. Masz prawo zwrócić towar w ciągu 10dni bez podania przyczyny i dostać zwrot ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • Odpowiedzi 111
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

hej, czy orientujecie się jak one grają na samsungu ace 2 ? czy do czegoś takiego warto jest je kupować ?

 

Jeżeli stawiasz na bas i środek a góry pasma nie potrzebujesz to mogą Ci się spodobać. Jeżeli preferujesz odmienne brzmienie to sobie je odpuść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witalski. Wiem, że to nie pierwsze pytanie w stylu "a z tym i z tym będą grały jak", ale w sumie jest to mimo wszystko najlepsze miejsce.

Poważnie myślę właśnie o K450 i z tego co czytałem (przewałkowałem cały topic), to nie jeden przymierzał się do opisu połączenia ów słuchawek z moim mp-grajkiem, ale nikt tego niestety nie zrobił.

Chodzi o Sanse Clipa+. Byłbym bardzo wdzięczny za jakieś info, jak ów słuchawki generalnie wyglądają w takim zestawie. Może jakiś dobrodziej ma właśnie taki zestaw, bądź słuchał takowego i podzieli się ze mna odczuciami. Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

@Sawo pewnie już po ptakach ale dopiero co poznaję nowy nabytek.

Wczoraj udało mi się zakupić używane AKG K450 w b.dobrej cenie i wziąłem je po prostu z ciekawości bo zawsze chciałem jakies AKG sprawdzić.

Posiadam Sanse Clip Sport, mam też zakupione specjalnie do niej Beyerdynamic DXT 501p (polecone na forum) i muszę napisać, że Sansa+ Bayery to bardzo ale to bardzo dobre połączenie.

 

AKG grają wyraźnie słabiej w tym połączeniu, generalnie ustępują Beyerdynamik ale: 

Nie są to złe słuchawki tylko trzeba trafić z playerem: słuchałem ich z moim telefonem HTC Desire 510 (udany budżetowiec), Sansą i Vedią V39 i w ostatnim połączeniu wypadły najlepiej nie grały tak gesto a po dodatkowej korekcie w EQ byłem już z tego połączenia zadowolony.

 

Generalnie po zakupie podłączyłem je do telefonu i od razu przyszła mi do głowy przeczytana kilka minut wcześniej recenzja bo: mocny bas, grają gęsto ale nie pogubiły się nawet przy ZZ Top, dalej słyszałem każdy instrument i każdą strunę tyle że trochę ocieploną, vocal w rocku też był bez tragedii...

 

Zatrzymam je sobie, Beyerdynamic grają ogólnie lepiej a przede wszystkim lepiej się zgrywają z moimi sprzętami, wydaje mi się, że też lepiej tłumią ale AKG z zimnym przestrzennym playerem może fajnie zagrać. Sygnatura jest nastawiona na fun trochę ocieplona przez co mniej męcząca a same słuchawki sprawiają wrażenie pancernych.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Lord Rayden napisał:

Bas 450 Cię nie zabił ? Może lepiej wypróbuj Meizu HD50.

No bas jest bardzo udany przy niektórych połączeniach:D

 

Ale nie żałuję tych 15 euro bo mają w sobie to coś tylko trzeba do nich odpowiedniego grajka z lepszym EQ. Bayery to nadal nr 1 a AKG to taka odskocznia... ostatnio łapię się na tym, że nie podobają mi się już tak jasne, analityczne przekazy jak kiedyś i coraz częściej sięgam po coś co daje więcej funu:)

 

 

@Lord Rayden zapomniałem, ze ty znasz Beyerdynamic 501p - czy Meizu jest lepsze od nich? cena podobna.

Edytowane przez Mcarto
pytanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Lord Rayden napisał:

Tak. HD 50 sa lepsze od Beyerów. Bardziej mięsiste, mniej anemiczne. No i lepiej zbudowane.

Dzięki z telefonem faktycznie Bayery są odrobinkę jasne i anemiczne ale ogólnie to dobre słuchawki a z playerami grają dobrze.

 

Planuję jakiegoś dobrego mp3playera z androidem do Deezera czy Tidala - jak Beyery nie pokażą pazura ew. będą za jasne to pomyślę o tych Meizu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności