Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

AKG K450


hesus666

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 111
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Racja :D Zapuściłem muzykę w pętli i zostawię je tak na noc. Zobaczymy co będzie jutro rano (equalizer na normal = off). Są opinie że wygrzanie pomaga w ich przypadku właśnie na zamulone wokale oraz soprany.

 

Słuchawki obecnie po 20h wygrzewania. Jest różnica :D Bas stał sie bardziej zdyscyplinowany, pojawiła się słyszalna i dobrze grająca góra. Wokal na swoim miejscu. W ramach testów podłączyłem AKG pod holdegrona i porównałem z hd555. Holdegron bardzo dobrze zgrywa sie z AKG ale hd555 to ciągle o dwie klasy lepsze słuchawki, o wiekszej detaliczności i scenie. AKG potrafią się zgubić co hdkom się nie zdarza. Podsumowując AKG K450 to bardzo dobre (po wygrzaniu) przenośne słuchawki o ile ktoś lubi basowe zacięcie (ale teraz bas jest częścią muzyki, nie dominuje wszystkiego a w szczególności wokalu i góry jak to miało miejsce przed wygrzaniem). Ostatecznie jestem zadowolony z zakupu i polecam te słuchawki, o ile ktoś nie ma zbyt wygórowanych wymagań. Są to napewno najlepiej grające słuchawki tego typu i jedyna alternatywą dla nich są chyba tylko senki hd238 którym brakuje takiej dynamiki oraz basu. Jeśli ktoś szuka najlepszego dźwięku na ulicy czy w autobusie to AKG są strzałem w sedno gdyż dość dobrze radzą sobie z tłumieniem otoczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

używam ich do Cowona D2 i to jest tak.Dzwiek wylewa sie za sluchawki ;) tak gdzies w granicach 40+.Do tramwaju czy autobusu sie nadaja ja slucham na poziomie 42 i nie slysze zadnego dzwieku obok :) wygoda jest dobra ale po jakims czasie troche boli mnie glowa na gorze :) bass super ale jednak jak potem slucham tego samego kawalka na glosnikach 2.1 to slysze ile dzwiekow mi umyka na tych sluchawkach.Ale ogolnie nie zaluje zakupu graja czysto i glosno :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mozna bez bólu słuchać na poziomie 40+ w D2? Nigdy nie przekroczyłem 26/28. Ludzie przeciez wy za 10 lat zamiast słuchac muzyki przez słuchawki będziecie słuchac innych przez aparaty słuchowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Myślałem jeszcze nad Sennheiser PX 200-II. Jak sie mają do K450?

 

Akurat sam odtwarzacz nie ma tak znaczenia, bo wkrótce zainwestuję w coś innego. Najbardziej to mi zależy na tej mobilności i właściwie na wykonaniu słuchawek. Wcześniej nosiłem dokanałowe Soundmagic PL21

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

A z czym to słuchałeś ? Bo ja będę miał za jakiśczas Touch 4g. Sczerze nie wiem czy jest on podobny do 3g, jeśli tak to K480 mogą być dobre. Taczka ma dużo mocy i jest neutralna. Po rozgrzaniu jest taki sam efekt ? 

 

 

 

 

Ciągle mnie zastanawia, czemu w sieci nikt o nich nie pisze. Są aż tak beznadziejne ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało kto potrzebuje NC. A dźwięk nie jest dla mnie warty tych 500zł. Słuchałem na Nuforce Icon HDP. I 430 tylko na nim nie słuchałem jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam panów ;) Pytanie odnośnie 450-ek. Posiadam Samsunga Q3 (ze zdjęta blokada glosnosci) Moim skromnym zdaniem q3 jest troszke cieplejszy od z5(ktora mialem ale umarła:( ) Czy te 450-tki beda odpowiednie do tego odtwarzacza? Słucham muzyki elektronicznej(trance,techno,house w sumie kazda odmiana prócz d&b i psy) Dziękuje za odpowiedzi z góry. Pozdrawiam Damian

 

 

 

Odpisze coś ktoś ?

 

Podpowie ktoś coś ?

Edytowane przez damiano190189
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panów ;) Pytanie odnośnie 450-ek. Posiadam Samsunga Q3 (ze zdjęta blokada glosnosci) Moim skromnym zdaniem q3 jest troszke cieplejszy od z5(ktora mialem ale umarła:( ) Czy te 450-tki beda odpowiednie do tego odtwarzacza? Słucham muzyki elektronicznej(trance,techno,house w sumie kazda odmiana prócz d&b i psy) Dziękuje za odpowiedzi z góry. Pozdrawiam Damian

 

 

 

Odpisze coś ktoś ?

 

Podpowie ktoś coś ?

Z tego co widzę mieszkasz w Warszawie - przynajmniej tak masz napisane. Skontaktuj się ze sprzedawcą z warszawskiego Mp3Store czy byłaby możliwość odsłuchu i jeśli tak to już dalej wiesz co robić.

 

Ja od siebie dodam jeszcze, że jak podłączyłem K450 do mojego Video (po krótkim odsłuchu Cresynów HP-500) to wrażenie było bardzo negatywne - głośny ale zbity dźwięk, mała przestrzeń, wszystko jakieś takie jazgotliwe. Nie mam pojęcia dlaczego tak było, może niewygrzane (w mojej głowie :P) albo po prostu się nie lubią z Video.

Dlatego zanim kupisz to koniecznie ich posłuchaj żebyś się nie naciął...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 3 miesiące temu...

Niezwykle przydała mi się ta recenzja. Od miesiąca, wraz z wysłużonym iPodem, uprzyjemniają mi drogę do i z pracy. Dziękuję

 

P.S. Dziewięciocalowe gwoździe brzmią tu rzeczywiście dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Miałem okazję posłuchać tych słuchawek w miniony piątek i bardzo spodobały mi się od strony dynamiki dźwięku i podkreślonych niskich tonów. Odpowiada to moim preferencjom i upodobaniom dźwiękowym.

Od strony ergonomii bardzo komfortowe (w moim odczuciu) są pady muszli słuchawkowych i wykładzina po wewnętrznej stronie pałaka, które obciągnięte są delikatnym materiałem skóropodobnym. I tutaj prośba do użytkowników tych słuchawek o informacje co do ewentualnej ścieralności materiału na padach i pałąku. Czy po jakimś czasie użytkowania słuchawek zaczynają się pojawiać przetarcia na ich częściach miękich.

I jeszcze pytanie natury technicznej. W jaki sposób zdejmuje się pady w tych słuchawkach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 4 miesiące temu...

Wygladają całkiem fajnie te słuchaweczki, futerał to praktyczny dodatek dla podróżujących.

 

P.S

W końcu miałem okazje je porównać z AKG k518, subiektywnie porównując AKG k450 były wygodniejsze i lepiej brzmiały (mowa tu niestety o odsłuchu niewygrzanych sztuk prosto z pudełka). Pierwsze wrażenie, jakieś takie małe, a kabelek cieniutki... za to ich wykonanie stoi na wysokim poziomie. Zależy kto co lubi, ja szukałem coś co przyzwoicie będzie grało i będzie "portable", dlatego wielkość i sztywny pokrowiec to dla mnie duży plus. W kwestii kabelka, to jestem zielony w kwestiach modowania, rekablowania itp. więc dla przeciętnego Kowalskiego dwa kable w zestawie to fajna sprawa (dodatkowo można części zamienne już dostać na Alledrogo, mam tu na myśli kabelek i pady). Puki co to tyle odemnie od strony bardziej technicznej niż muzycznej :) Po świętach będę mógł coś więcej o nich napisać jak je trochę wygrzeje. Sprawdzę jak grają z Sansa Clip Zip, Htc Desire i zestawem domowego nagłośnienia (Ps3 + L-5500 THX).

Edytowane przez greeg82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności