Skocz do zawartości

PayPal?!?


KHRoN

Rekomendowane odpowiedzi

Buu... nie mam karty VISA/MasterCard (mam VISA Electron) i nie mogę dodać środków na konto PayPal... :(

 

... ktoś może wie jak dodać tam parę dolców? albo ktoś zna inny sposób żeby zapłacić na konto PayPal... albo żeby wogóle wysłać za granicę parę dolców?

 

... albo ktoś byłby tak dobry i zapłaciłby w moim imieniu te parę dolców? (nie wiem jeszcze ile dokładnie) :] zwracam w PLN...

 

 

!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamietam że była tak firma która dokonywała przlewów na PayPal - > wpłacałeś im złotówki na konto ,a onie zasilają twoje PayPalowe konto tą sumą w USD. Brali za taką usługę chyba 10zł jak dobrze pamietam :) Teraz nie mam czasu ,ale jak wróce do domu to poszperam troche i wrzuce tu linka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chwilowo "się sprawa załatwiła" :) ... ale namiary tej firmy co wpłaca dolary w złotówkach na PayPal bym poprosił :]

... konta w mbanku nie chciałbym na razie zakładać...

Na twoim miejscu bym chyba załozył jakies konto, mBank tudzież MultiBank (mam obydwa) i aktywował karte internetową.

 

To jest nietylko wielka wygoda, ale pewnośc i bezpieczeństwo. Rachunek w MultiBanklu jest darmowy, a wszystkie przelewy bezprowizyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogę się wypowiedzieć jeżeli chodzi o mBank - ekonto:

jak najbardziej tak. Nie płacisz za otwarcie ani prowadzenie rachunku. Nie masz wymogów wpłąty ani jakiegokolwiek poziomu kasy na koncie.

W obrębie mbanku przelewy są darmowe, w przypadku przelewów w innych bankach opłata niezależnie od kwoty 0,50zł

Droższe są przelewy do ZUS - kilka złotych za zdarzenie [chyba 2zł]

 

Bardzo duża wygoda.

 

Jeżeli zamierzasz inwestować w fundusze inwestycyjne to też jest to bardzo wygodne z pozycji ekonta. Chociaż ten czas nie jest najlepszy na inwestycje - w przeciągu ostatniego m-ca straciłem <_< jakieś 2 procent

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli mBank... ale jeszcze raz ;] mam już Inteligo z którego kożystam na codzień i jakoś nie chcę się przenosić ;]

 

... konto ma być darmowe, bez żadnych wymagań z mojej strony, chcę go używać tylko w celu ewentualnej zapłaty "za granicę" (pewnie raz w roku albo raz wogóle ;] )...

 

... i taki jest mBank? O_o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli mBank... ale jeszcze raz ;] mam już Inteligo z którego kożystam na codzień i jakoś nie chcę się przenosić ;]

 

... konto ma być darmowe, bez żadnych wymagań z mojej strony, chcę go używać tylko w celu ewentualnej zapłaty "za granicę" (pewnie raz w roku albo raz wogóle ;] )...

 

... i taki jest mBank? O_o

Zwykła Visa kosztuje 25zł/rok - nie ma żadnych opłat za prowadzenie konta ,ani za Visę Electron.

 

Ta zwykła Visa nazywa sie eKarta i mozasz nią płacic TYLKo przez net - do zwyklych platnosci dostajesz vise electron

 

Ale coś za coś :) - przesyłkę aktywacyjną dostajesz zwykłym listem ( nie kurierem jak w inteligo). List idze jakies 1.5 tyg :) . Po 2 musisz odeslac im podpisane papiery (kolejne 1.5 tyg) + poczekasz jakieś 3 tyg na kartę :)

 

Ja czekam na swoją juz ze 3 i nadal ani widu ani słychu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MultiBank nie jest darmowy ale i tak warto :) Przynajmniej jeśli używasz konta więcej. Placówka pozwala wiele załatwić.

Widze ze mamy jakies sprzeczne informacje.

 

Jestem posiadaczem konta studenckiego "Jestem" w MultiBanku od ponad roku i wiem, że nie ma żadnych opłat za otwarcie i prowadzenie rachunku, WSZYSTKIE przelewy również są darmowe. Natomiast w mBanku przelewy zewnętrze tzn po za Mbank obciążone sa prowizją 50gr.

 

Jedyne opłaty jakie moga być w MultiBanku to UBEZPIECZENIE KARTY, które nie jest obowiązkowe i wynosi 2zł miesięcznie, nie jest wymagany również jakikolwiek obrót na koncie.

 

KHRoN nie wiem w jakim mieście mieszkasz, ale tak jak powiedział wuub placówka ułatwia wiele rzeczy, można załatwić wszystko an miescu: wpłacić kase, spersonalizować parametry konta itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to wszystko w inteligo robię przez neta(głównie)/infolinię(chyba raz)... więc ani mi placówka niepotrzeba (też mi łażenia po placówkach i czekania w kolejkach potrzeba) ;]

jak kiedyś będę musiał kasę wpłacić to do PKO BP pójdę ;]

 

... nie chcę też studenckiego konta bo mi je za parę lat zamkną ;] a tak będę miał to samo konto aż mi się (może) znudzi :]

 

najlepiej jakbym z inteligo "prawdziwą" kartę dostał ;] sprawdzę to, czy to może jest możliwe...

 

BTW to ciekawe tak wogóle, bo tą kartą z inteligo i tak płacę gdzie chcę (w sklepie, przez neta)... po raz pierwszy mi się zdażyło że "nie zatrybiła" (PayPal) O_o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze mamy jakies sprzeczne informacje.

Rzeczywiście od lutego nie ma opłat, ale za styczeń jeszcze mi sciągnęło

 

31.01.2006 OPŁATA ZA PROWADZENIE RACHUNKU 1,00

 

Ja wiem, że to offtop straszny i może placówka nie każdemu potrzebna ale w multi urzekło mnie to, że do którego oddziału nie pójdę to pracownicy są niesamowicie kompetentni i serdeczni. Nie wiem czy mają taki przykaz, ale traktują tak samo mnie - (jeszcze ;) ) biednego studenta jak i pana biznesmena w garniaku za kilka koła. Więce będę polecał... tak jak Logitech'a i iRivera ;) Dobry ze mnie klient jest, jak firma się stara ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności