Skocz do zawartości

Mp3 150zł-200zł


Rekomendowane odpowiedzi

No i stało się, mój V39 nie przeżył upadku z 1m, wyświetlacz i elektronika padły :( . Postawiło mnie to przed trudnym wyborem, bo przecież o samej shuffli człowiek nie przeżyje :( . Główny nacisk kładę na dźwięk w połączeniu z KPP. Cena - niestety do 200zł - tak jak pisałem nieplanowany zakup, właściwie to już prawie dokonałem wyboru tylko zastanawiam się między nimi:

  • Vedia A10
  • Sansa Clip

Co wybrać, a może macie jeszcze jakieś propozycje (bo ja z obiegu wypadłem rok temu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie nowe ale skłaniał bym się ku temu, generalnie mp3 ma być wytrzymałe - u mnie są intensywnie używane.

 

Edit:

 

No i padło na Clipa za 104zł bez radia z GW (i tak nie słucham, albo mam od tego telefon :) )

Można zamknąć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Pomyślałem że podepne sie pod ten temat:) Jestem kompletnym laikiem w kwestii mp3 playerów- więc potrzebuje rady: mam 200zł i chce kupić coś dobrze grającego i wytrzymałego o pojemności 2 lub 4 gb. Poważnie rozmyślam zakup Sandisk'a Sansa Clip 2GB-czy to dobrze grajacy, praktyczny, godny polecenia player?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności