Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Beyerdynamic DT150


Kfazzi

Rekomendowane odpowiedzi

Mocowo oczywiście.

Pytanie czy synergia będzie :) Zależnie od DACa, ale The Wire z założenia nie koloryzuje za bardzo dźwięku więc i taka sygnatura będzie.

 

Przyznam, że jak odpaliłem u siebie The Wire po raz pierwszy to od razu pomyślałem o DT-150. Tylko wszystko będzie kwestią DACa, to na pewno nie będzie zestawienie, które będzie dodawało przypraw do średnicy. Bas podejrzewam może być rewelacyjny w tym zestawieniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się tego połączenia nie spróbuje to niestety wiedzieć się nie będzie :) Ja od siebie mogę tylko powiedzieć, że nie powinno być problemu ze względu na moc. Choć ostatnimi czasy to już sam nie wiem, co w tym audio jest ważne, bo nawet z integry niektóre sprzęta dobrze zagrają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam, posłuchałem i lecą dalej. Dobre, neutralne granie, lekko po ciemnej stronie mocy. A propos mocy za bardzo wymagające na moje potrzeby. Raczej do relaksu niż do studia.

Zgadzam sie, potrzebuja sporo mocy, z pewnoscia z telefonu nie zagraja, a i watpie, zeby jakis mocny grajek dal im rade. Na razie zalozylem welury HM5 (MASAKRA! :() i jestem milo zaskoczony,

poza bardzo dobrym komfortem w porownaniu do oryginalnych skorkowych padow, dzwiek jest dobrze wywazony, nie wiele mozna mu zarzucic.

 

Takie HD600 na sterydach, i co najwazniejsze dla mnie srednica jest blisko, nie tak, jak w wiekszosci Beyer-ow. Z tego, co pamietam to na oryginalnych padach graly v-ka, z mocniejszym akcentem

na bas, niz na wysokie. Tutaj zecydowanie sie wszystko wyrownalo i gra tak, jak powinno w oryginale.

 

Na dobrze zrealizowanych plytach, jest bardzo dobra separacja, a dzwiek jest krysztalowo czysciutki, ale bynajmniej nie przez wyeksponowanie wysokich, bo te sa ladnie zaokraglone i w idealnej ilosci.

Bas nie jest mega szybki, jak np. w T90, ale tez nie tak napompowany, jak w AH-D7100, wybrzmiewa bardzo podobnie, jak w HD600.

 

Wedlug mnie nie sa idealnie neutralne, poniewaz maja podbity dol i sa nie tylko lekko po ciemnej, ale i cieplej stronie mocy ;). Teraz wiem, ze glupote zrobilem pare lat temu odsprzedajac je, wystarczylo

zmienic im pady i bylaby inna jazda, bez trzymanki :).

 

Zobaczymy, ile zostana u mnie, mam nadzieje, ze do konca, ale u mnie to sie zmienia, jak w kalejdoskopie... wiec :P. Dodam jeszcze tylko tyle, ze sa to bardzo dobre i faktycznie niedocenione sluchawki,

w swojej cenie nie maja konkurencji, nawet DT990pro sa mniej uniwersalne i potrafia popsuc odsluch, co DT150 sie nie zdaza wcale.

 

Na dodatek sa piekne w swojej prostocie, wyglad rodem z teleturnieju "GRA", nawet zwierzyniec domowy nie przejdzie obojetnie i albo zwieje do szafy, albo wygryzie nam kawal du.y ze strachu/zazdrosci :D.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchasz na tym co masz w sygnaturze?

 

Tak, ale najlepiej (poki co ;)) na Matrix-ie brzmia, ladnie dociaza je i zageszcza, Sense G5 ma troche mniejszego pazura ;).

Czy Aune t1 da im radę? Nie widziałem w poprzednich postach nawiązania do tego sprzętu. :)

Dac da rade, ale czy na 100% to sie nie wypowiem, bo go juz nie mam ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakieś porównanie DT150 vs DT250 mógłbyś napisać? Imo te drugie są niedoceniane, chociaż nie wiem jak wypadają na tle DT150, bo słuchałem ich wieki temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od kilu tygodni bawię się tymi słuchawkami , mają swój niewątpliwe uroczy charakter ale potrzebują naprawdę dobrego i dobranego sprzętu.Hlly Smk2 nie domaga ale już taki Yulong D200 świetnie daje z nimi radę. Mniej najbardziej urzekła scena dźwiękowa i czystość góry jak na cenę tych zamkniętych słuchawek jest po prostu fenomenalna .Według mnie są lepsze od takich DT770 250ohm.

 

jeśli chodzi o takie aspekty jak dynamika, rozdzielczość, separacja, to taki sam bardzo wysoki poziom jak Ultrasone 780 HFi no ale właśnie scena zadecydowała, że je teraz bardziej lubię , mimo trochę mniejszej ilości niskich tonów i góry.

Edytowane przez adivxv
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy nie domagał ? według mnie trochę jednak mu mocy chyba brakowało, bo jednak te brzmienie na Hlly SMK2 było za spokojne, łagodne jak na moje preferencje ale sam DAC spisuje się b. dobrze.Polubiłem ten sprzęt.

 

Zobaczę co to będzie z Aune S16 albo Nuforce DAC80 i do tego jakiś w miarę wydajny wzmak.

Edytowane przez adivxv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

 

Mam, posłuchałem i lecą dalej. Dobre, neutralne granie, lekko po ciemnej stronie mocy. A propos mocy za bardzo wymagające na moje potrzeby. Raczej do relaksu niż do studia.

Zgadzam sie, potrzebuja sporo mocy, z pewnoscia z telefonu nie zagraja, a i watpie, zeby jakis mocny grajek dal im rade. Na razie zalozylem welury HM5 (MASAKRA! :() i jestem milo zaskoczony,

poza bardzo dobrym komfortem w porownaniu do oryginalnych skorkowych padow, dzwiek jest dobrze wywazony, nie wiele mozna mu zarzucic.

 

Takie HD600 na sterydach, i co najwazniejsze dla mnie srednica jest blisko, nie tak, jak w wiekszosci Beyer-ow. Z tego, co pamietam to na oryginalnych padach graly v-ka, z mocniejszym akcentem

na bas, niz na wysokie. Tutaj zecydowanie sie wszystko wyrownalo i gra tak, jak powinno w oryginale.

 

Na dobrze zrealizowanych plytach, jest bardzo dobra separacja, a dzwiek jest krysztalowo czysciutki, ale bynajmniej nie przez wyeksponowanie wysokich, bo te sa ladnie zaokraglone i w idealnej ilosci.

Bas nie jest mega szybki, jak np. w T90, ale tez nie tak napompowany, jak w AH-D7100, wybrzmiewa bardzo podobnie, jak w HD600.

 

Wedlug mnie nie sa idealnie neutralne, poniewaz maja podbity dol i sa nie tylko lekko po ciemnej, ale i cieplej stronie mocy ;). Teraz wiem, ze glupote zrobilem pare lat temu odsprzedajac je, wystarczylo

zmienic im pady i bylaby inna jazda, bez trzymanki :).

 

Zobaczymy, ile zostana u mnie, mam nadzieje, ze do konca, ale u mnie to sie zmienia, jak w kalejdoskopie... wiec :P. Dodam jeszcze tylko tyle, ze sa to bardzo dobre i faktycznie niedocenione sluchawki,

w swojej cenie nie maja konkurencji, nawet DT990pro sa mniej uniwersalne i potrafia popsuc odsluch, co DT150 sie nie zdaza wcale.

 

Na dodatek sa piekne w swojej prostocie, wyglad rodem z teleturnieju "GRA", nawet zwierzyniec domowy nie przejdzie obojetnie i albo zwieje do szafy, albo wygryzie nam kawal du.y ze strachu/zazdrosci :D.

 

U mnie grają bajecznie z S6 :) W zasadzie nawet na maxa nie rozkręcam telefonu, chyba że mocniejszy kawałek leci ^^ Mocy też nie potrzebują niewiadomo ile, ale sprzętu z odpowiednim napięciem na wyjściu - dlatego portable raczej odpada i mogą być zgrzyty, chociaż podłączenie ich do S6 mocno mnie zaskoczyło, bo myślałem że będzie totalny brak synergii i wysterowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności