Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Pytanie o theme w v39 :)


purevidia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, kilka dni temu kupilem pleyer v39 i mam pewien problem :)

Ekran dodytkowy jest dosc maly i podczas klikniecia w pasek przewijania player wyswietla strzalki (do zmiany utowrow lub pause/play) zamiast przewinac utwor

Czy nie ma jakiegos modowanego firmware tak zeby pasek przewijania byl dluzysz tak jak na obrazku :)?

Na forum sa tylko nowe skiny ale to nierozwiazuje problemu

Pozdrawiam :)

bez_tytu_u.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skalibruj ekran chłopie. Gdzieś tam w ustawieniach to jest, tylko zanim się za to weźmiesz znajdź rysik, bo im precyzyjniej utrafisz w punkciki tym lepiej. A jeśli i to nie pomoże, jak koledzy wyżej radzili używaj rysika bądź tak jak ja - zacznij trochę mniej restrykcyjnie paznokcie przycinać ;) Biorysik i biośrubokręt w jednym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No rysikiem daje rade ale mogliby to poprawic bo pod paskiem przewijania sporo "nieuzwanego" miejsca zostalo.

Skalibruj ekran chłopie. Gdzieś tam w ustawieniach to jest, tylko zanim się za to weźmiesz znajdź rysik, bo im precyzyjniej utrafisz w punkciki tym lepiej. A jeśli i to nie pomoże, jak koledzy wyżej radzili używaj rysika bądź tak jak ja - zacznij trochę mniej restrykcyjnie paznokcie przycinać ;) Biorysik i biośrubokręt w jednym.

Biorysik to chyba najlepsze rozwiazanie :)

Kopia_222.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności