Skocz do zawartości

wpłata pieniędzy w funtach ?


serpo

Rekomendowane odpowiedzi

znacie firme kurierską Sellers Standard International Rate

Znamy, specjalizują się w dostarczaniu produktów firmy Warranty Void If Removed.

 

Po co kupiłeś odtwarzacz w UK jeśli nie tylko nie masz konta w banku, ale też nie rozumiesz angielskiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co mi po systemie paypal jak nie mam konta w banku ?

znacie firme kurierską Sellers Standard International Rate mozecie coś o niej napisac ile idzie paczka z UK do PL ?

Załóż konto w Paypalu i przelej sobie do niego pieniądze. Oni od niedawna uruchomili usługę, że normalnie masz nr konta do wpłat i zasilasz wtedy PP. Wypełniasz blankiet do przelewu i na pocztę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo poproś o pomoc któregoś z użytkowników kto ma konto na paypalu, niektórzy nawet oferują swoją pomoc przy zamawianiu przedmiotów z zagranicy, wyślesz mu pieniądze wcześniej wyślesz jego dane do sklepu oni zrobia zlecenie paypal i on płaci podaje Twoja adres do wysyłki i gotowe. wiele już takich transakcji było na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym tyg. robiłam przelew walutowy do UK z banku BGŻ na 1037 funtów i zapłaciłam 140 zł prowizji ;/ Także polecam paypal, choć niekoniecznie sklep będzie chciał taką formę płatności zaakceptować skoro przy wypłacaniu kasy z konta paypal się dodatkowo płaci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalozylem wlasnie konto peypal ale mam problem nie mam przydzielonego zadnego konta z numerem na ktorem mugl bym wplacic sobie pieniadze zlotowki i z pomoca peypala przewalutowac na funty i przelac cos mi sie zdaje ze trzeba mie konto w banku i je powiazac z peypalem w przypadku braku konta w banku peypal jest bezuzyteczny czy sie myle ?

edit:

numer i identfikator konta znalazlem mam jeszcze jedno pytanie po czym poznac ze sprzedajacy akceptuje platnosci przez paypala ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

numer i identfikator konta znalazlem mam jeszcze jedno pytanie po czym poznac ze sprzedajacy akceptuje platnosci przez paypala ?

Chyba najlepiej go zapytać po prostu. ;p

 

 

Przelew walutowy to pierwszy krok do rozpłynięcia się tych pieniędzy w niebycie.

Czemu? Przecież są tak samo zabezpieczane jak zwykłe przelewy. Zresztą pieniądze nie wychodzą z banku macierzystego, dopóki bank-odbiorca nie potwierdzi ich przyjęcia. No i nie żyjemy już w średniowieczu, mamy dość zaawansowane systemy bankowości. Śmieszy mnie w ludziach taka niechęć do niektórych usług bankowych. Tak samo się mówi że płacenie kartą przez internet jest niebezpieczne. A w praktyce takie kradzieże zdarzają się rzadko a jeśli już to przeważnie z głupoty płacącego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym tyg. robiłam przelew walutowy do UK z banku BGŻ na 1037 funtów i zapłaciłam 140 zł prowizji ;/ Także polecam paypal, choć niekoniecznie sklep będzie chciał taką formę płatności zaakceptować skoro przy wypłacaniu kasy z konta paypal się dodatkowo płaci.

Tylko 140zł prowizji? Nie tak źle. Przy kwotach kilka razy wyższych płaciłem proporcjonalnie więcej, a to i tak ostatecznie mały udział w całej kwocie. Przy paypal prowizja wychodzi bardzo podobna przy przeliczaniu waluty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

realizowal ktos z was przesylke z angli do polski za posrednictwem firmy Royal mail wszystko obylo sie bez problemow ? czytalem na necie ze duzo paczek wysylanych z angli do polski po drodze ginie

 

Dużo kupuję z Anglii i zdażało się, że ginęły. Dlatego teraz zawsze wybieram opcję 'insured' lub 'signed for' (ubezpieczona lub z potwierdzeniem)

 

Od tej pory (około 1.5 roku) nic nie zginęło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bede na dniach robic przelew do niemiec, na jakies 140 euro... sie zapowiada pysznie normalnie, jak sobie przypomne ze przy przelewaniu 200zł za cx400 swego czasu zaplacilem 40zł + jeszcze sprzedawca prawie drugie tyle, to mnie az krew zalewa, bo teraz wszystko placic bede ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności