Skocz do zawartości

Vedia a7


ape007

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

 

Mam pytanie odnosnie vedii a7 - szukalem w archiwum na ten temat i duzo znalazlem ale sam nie wiem juz co o nim myślec - czy warto go kupić ?? czytalem w archiwum ze szarpie muzyke i sie przycina i resetuje - jeden z uzytkownikow zapodal nowego softa do pobrania z tąd -> http://forum.mp3store.pl/index.php?showtop...7459&st=200 czy ten soft naprawia te problemy wyzej wymienione ?? mozecie polecic tego playera ?? i jeszcze tak na marginiesie w roznych sklepach internetowych nie widze vedii a7 4GB jak sie uda znaleźć to tylko 8 GB, wiecie może dlaczego ?? Z góry dziękuje za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A7 jest lepszy jedynie pod względem obudowy

Lepiej dorzucić te 50zł i jak dobrze trafisz czasowo dostać SRS-300

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Niechcialem zakladac nowego tematu wiec zapytam tutaj, mam dobra okazje cenowa bo za 150 zł ( 4 GB ) nówke do kupienia Vedie V19 - co Wy na to - co o nim myslicie, bez promocji kosztuje 280 zł wiec okazja dobra - czytalem ze ten joy ktory jest w V19 "łamie" się, to wada czy ktos nie potrafi sie nim poslugiwac ?? i poprosilbym o ogolne opinie o tym playerze :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności