Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Najdluzszy Watek W Historii Internetu :)


oliver

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dziwne :/

Poczta zawaliła sprawde i gdyby nie ona, miałbym w domu PX100, E500 i naprawionego Zena <_< A już myślałem, że ich usługi się poprawiły...

Pytanie: czy pocztex rozwozi paczki także w sobote?

 

Tak rozwozi.

 

A co do poczty to ja popieram listonoszy no bez przesady ale za dzwiganie listow i emerytur dostawac 650 pln to przesada juz pomijam to ze oni coraz wiecej reklamowek musza roznosic a zadnych pieniedzy dodatkowych z tego nie maja - wiec gdzie ida te pieniadze do czyjej kieszeni ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 2ch tygodniach przyszedł IFP :)

Co najciekawsze nie dochodzil on dlugo bo... Gdy czekalem przez pierwsze 1 tygodzien okazalo sie ze IFP pojechał do Białegostoku (facet pomylil adresy... ) <_<

Wysłał w poniedziałek i wreszcie... Doszedł :)

 

Juz na testowym utworze odtwarzac się pieknie zaprezentował, ale po zgraniu paru utworów....

Nie da sie tego opisać, szczegolnie w porównaniu do T30, który przy IFPie gra troche lepiej od creativa czy no name'a

Nie myslalem ze roznica bedzie tak kolosalna!

Jedyne co mi sie nie podoba to joystick, którego ciezko sie wciska....

 

edit:

mam pytanie

nie da sie podlaczyc IFPa tak, zeby nei trzeba bylo wgrywac do niego mp3 iriver music manager?

(w moim komputerze nic nie ma :( )

 

edit2:

kopiuje, kopiuje, i..?

przy kopiowaniu niektorych piosenek wyskakuje błąd "can not connect to mp3 player"

dodam ze występuje to tylko przy konkretnych piosenkach (ktore nie wiem czym sie roznia od innych i co z nimi jest nie tak <_< )

wie ktos o co chodzi?

dodam ze ponowne proby nic nie dają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcieli nimi zanudzić na śmierć to im się ta sztuka udała. W tym roku Szaranowicz i Szpakowski przynajmniej włożyli trochę radości do fify co po prostu miażdży teksty czytane z kartki przez Borka i Kołtonia ....

 

Oj Zygmunt, Szaranowicz to w tej fifce tez czyta jak nic, jest tragiczny - Szpaku na swoim normalnym poziomie, czyli pionie wlasciwie :P (teksty typu 'spektakl' i takie tam)

 

 

QUOTE(nfsu @ 15.12.2006, 18:17) *

 

Kurde, ja już ide zmasakrowany po szkole z błyskiem w oku, że będzie wypasiony sprzęcior na mnie czekał...

 

 

Chyba cegła tongue.gif

 

Ziemniaki Forza ziemniaki - nie znasz najnowszych trendow? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wcale nie pisałem, że komentarze Szpaka i Szarka są celnym, trafnym i mądrym podsumowaniem zaobserwowanych akcji ( n.p. ten tekst o zawodnikach strzelających gole obydwiema nogami :D ) , ale że są bardziej radosne i żywe - i tyle mnie styka :) A te inne Borki i Kołtonie to się dopiero schować mogą - zwłaszcza ze swoim niebywałym przedstawianiem zawodników ( " oto x, oto y, oto z " ) ...

 

 

Co do ifpka - nie od parady jest tu dział przeznaczony tym odtwarzaczom więc wypadało by tam zajrzeć - ile razy można te same linki wklejać ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SYF, SEF, MEGA MEGA SYF!!!!!!

 

ZROBILISCIE Z TEGO WATKU TO CO NAPISALEM POWYZEJ, NIE CHODZILO MI O TO BY ROBIC Z NIEGO SMIETNIK. MIAL SLUZYC JAKO MIEJSCE DO PORUSZANIA TEMATOW INNYCH ALE NIE PARADOIDALNYCH.

 

PROSZE O ZAMKNIECIE TEGO TEMATU RAZ NA ZAWSZE!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności