Skocz do zawartości

SRS-300


kr3cik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 89
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

warto je wziąć :) w połączeniu z a10 grają barwnie, na innych odtwarzaczach jeszcze nie testowałem, ale są wygodne i po pierwszym odsłuchu jestem z nich zadowolony , szkoda tylko, że producent nie wypusci srs300 tak jak zrobił z srs200 w pudełkach, choćby w wersji eko :) myślę że byłoby warto uczynic taki krok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie powiem. Jesteśmy BARDZO zaskoczeni tempem sprzedaży. Wiedzieliśmy, że z tego co nam oferowano wybraliśmy najciekawsze słuchawki, i jesteśmy zadowoleni, że tak je przyjęliście - DZIĘKI! 50 sztuk w około 48 godzin to całkiem niezły wynik.

 

Co do wersji "E". Niestety, na tą chwilę (zbliżające się Q4) wolimy zaangażować środki finansowe w kategorię słuchawek dokanałowych a później nausznych. Mimo, że rozumiemy - nie każdy lubi dokanałówki - to jednak rynek pchełek się kurczy bardzo szybko i wolimy poprawiać nad swoją pozycją na innych segmentach.

 

Ale liczę, że SRS-300 będą krążyły po allegro i innych z zestawu czy innych źródeł :) Podkreślam jeszcze raz "SRS-300" to nie jest dokładnie to samo co słuchawki brendowane przez Sasmunga. Pokazuje to wykres, do którego linka dałem kawałek wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiej możliwości.

Nie kryje ubolewania. Widocznie nie mam pojęcia o sprzedawaniu ale moim zdaniem to trochę krzywda dla trzysetek. Bo wątpię żeby odtwarzacze ludzie kupowali tylko dla świetnych słuchawek w zestawie. A jeżeli na półce w sklepie ktoś widzi takie słuchawy to wielce prawdopodobne jest, że je kupi jeśli będą dla niego w przystępnej cenie. Cena na allegro była arcyciekawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na półce w sklepie nie były by po 19,99 tylko minium 39,99. To raz.

 

Widząc słuchawki VEDIA i tak kupił by Creativa lub Philispa. To dwa.

 

Ludzie nie kupują odtwarzaczy dla "300", ale ze świadomością, że dostają dobre słuchawki. To trzy.

 

 

 

 

 

 

EDIT: A paradoksalnie uważam, że im mniej "wolnych 300" na rynku tym lepiej dla nich samych, bo są ciężko dostępne i Ci co je mają zyskują na wartości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności