Skocz do zawartości

Jakie Słuchawki?


Pietro

Rekomendowane odpowiedzi

PO pierwsze po grzyba takie słuchawki ?? odkryją wszelkie niedogodnosći mp3 ;) . POlecam z doświadczenia : a) SONY FONTOPIA douszne , :( TECHNICS pół zamknięte .Brzmienie niesamowite szczególnie bass w przypadku fontopii .W przpypadku technicsa który ciszej gr(troszke) bardzo czysty dźwięk . Fakt że IRIVER ma dobry wzmacniacz audio ale nie przesadzajmy .NIe wiem jeszce ( bo nie sprawdzałem ) modeli SONY Clip-on .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

PO pierwsze po grzyba takie słuchawki ??

 

To jest chyba najgłupsze pytanie jakie usłyszałem jeśli chodzi o sprzęt audio ;). Również dobrze można powiedzieć "po grzyba kupować zestaw HIFI jak można mieć kolumienki komputerowe za 60 zł" :(, bo taka jest różnica porównując słuchawki PX200 z orginalnymi słuchawkami iRivera. Co to znaczy niedoskonałości mp3??, nagraj sobie mp3 z stosunkowo wysokim bitrate z użyciem dobrego kodeka, np. lame i nawet nie zauważysz różnicy pomiędzy orginałem a tą mp3'ójką.

 

Pozdrawiam Adi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,.

 

nagraj sobie mp3 z stosunkowo wysokim bitrate z użyciem dobrego kodeka, np. lame i nawet nie zauważysz różnicy pomiędzy orginałem a tą mp3'ójką.

 

niestety muszę Cię zmartwić. Używam HD-570 i w nich znakomicie słuchać nieliniowość mp3. Karta muzyczna - multisound pinnacle.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, ja nigdy nie słucham mp3 na kompie, bo zawsze słychać troszke szumów i dźwięk nie jest za ciekawy. Posiadam karte Guillemot Home Studio Pro 64, mimo iż jest to karta półprofesionalna i tak gra gorzej niż iRiverek :). A różnica na kodeku lame na 192 kbps a audio nie jest absolutnie do wychwycenia nawet na PX200, MX300 i HD280 PRO oczywiście wszystko Sennheisera.

 

Pozdrawiam Adi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

też mam HS64 Pro, ale w szufladzie, bo poziom szumów na niej woła o pomstę... nadają się jedynie wyjścia cyfrowe na dodatkowym śledziu, ale do słuchawek ich nie podłączam ;-)

Multisound Pinnacle (firmy Turtle Beach), mimo, że już dawno nie jest produkowana, do dziś jest uznawana za kartę o rewelacyjnej jakości dźwięku na wyjściach analogowych - liniowość i ZERO szumów. Żaden Live czy Audigy nie podchodzi. Iriver też nie...

Porównanie jakości słychać, gdy zrobisz test ABX'em.

 

Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam uzywam oryginalnych sluchawek z Imp-350 i nie narzekam. Moze to dlatego ze je troche stuningowałem. :) Założyłem na nie takie gumki z kanałami wchodzącymi do uszu z moich starych soniaczków. w efekcie mam o wiele glebszy dżwięk i lepszy bass. :D:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności