Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Mp3 za ok. 300zł - 350zł


Rekomendowane odpowiedzi

Mam spory dylemat... Spędziłem na tym forum dobre kilka godzin i ciągle nie wiem jaki chcę odtwarzacz. Firma iRiver mi się spodobała i zastanawiam się nad E50, T6 i T60.

Wgłębiając się w szczegóły moich kryteriów to mp3:

- powinna mieć świetny dźwięk co jest chyba oczywiste, ale zdecydowanie nie potrzebuje dużo basu, ponieważ słucham muzyki od rocka alternatywnego po thrash/death metal, choć zdarza mi się słuchać reggae;

- zależy mi tylko i wyłącznie na odtwarzaniu mp3 lub innych plików muzycznych (filmy i zdjęcia są zbędna opcją);

- powinna być albo na baterie AAA albo trzymać długo na aku;

- powinna dobrze zgrywać się ze słuchawkami sony mdr ex85, bo takie posiadam;

- powinna miec przynajmniej 4gb

Na pewno nie chce żadnego creative'a, iPod'a ani sony (no chyba, że bedziecie mieli dobre argumenty co do sony);

 

No więc polecacie mi któryś z tych iRiverów (E50, T6 i T60), czy macie jakieś inne pomysły??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

t6 odradzam ze względu na sposób kolejkowania(długi czas) jak i jakość dźwięku(mnie nie odpowiadała na Koss Porta Pro) zalecam jednak przesłuchać i samemu zdecydować który odtwarzacz lepiej brzmi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem z wymienionych przez Ciebie najlepiej wziąć T60 póki jeszcze da się go kupić, http://www.eukasa.pl/odtwarzacze-mp3-mp4/s...-t60-4gb-white/. Odtwarzacz jest w pojemności 4GB, na baterię AAA, tylko muzyczny, dźwięk raczej lepszy niż T50, T6, nie wiem tylko jak zgrywa się z ex85. Na Twoim miejscu nie zastanawiałbym się długo :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piszesz że zalezy ci na bardzo dobrej jakości dżwięku długo na akumulatorku a skreślasz sony nie rozumiem to sa jedne z lepiej grających odtwarzaczy :Dwyświetlacz łądny wyraźne wszystko ale do filmów to raczej nie mały wyświetlacz 2 cale lub 2.4 w zależności który ale do muzyki jest świetny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam iaudio F2. Rewelacyjny sprzęt, niesamowicie mobilny, niezwykle (!) ergonomiczny; używam go już drugi rok i jestem zachwycony jakością. A ubiegając wątpliwości dotyczące "tylko" 20-kilku godzin odtwarzania na akumulatorze: nigdy mi się on jeszcze nie wyczerpał. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam. Sprzęt niezawodny, choć bardzo mało popularny na forum. Używam go rok i 2 miesiące. Na początku trochęsię martwiłem, gdyż już pierwszego dnia zgubiłem gwarancję i trochę zestykowany byłem na początku. Sprzęt nie zawiódł mnie ani na chwilę. Co do akumulatorka, to trzyma chyba więcej niż te 20h jak na moje oko, choć testów nie przeprowadzałem. Bardzo szybko się ładuje.

 

PS. Witam ponownie. Wbiłem na forum po ponad rocznej przerwie, dużo do nadrobienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj z powrotem, Koleś. Cieszę się, że podzielasz mój entuzjazm odnośnie tego rewelacyjnego playerka (którego, nota bene, nie widzę już w ofercie mp3store).

 

Trochę zastanawiające dlaczego nie cieszył się dużą popularnością - mimo swej dość bujnej wyobraźni trudno jest mi wyobrazić sobie coś bardziej wszechstronnego i ergonomicznego w użyciu.

 

Z czystej ciekawości: jak podoba Ci się brzmienie F2 z EP-630? Ludzie wieszają na mnie psy za gloryfikowanie tej konfiguracji... :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jordan.boss

Widzę, że autor tematu bez namysłu odrzucił odtwarzacze Samsunga, używając argumentu, który ucina wszelkie dyskusje, brzmiącego, mniej więcej następująco: "nie, bo nie". Niestety, tak się nieszczęśliwie składa, że akurat odtwarzacze Samsunga będą najlepiej pasować, Jaśku, do twoich słuchawek. Polecam przemyśleć zakup modeli Z5 i T10. Nad E50 nawet się nie zastanawiaj, bo to padło, jakich mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jordan.boss

T60 również nie jest wybitny dźwiękowo. Co, jak co, ale akurat z twoimi słuchawkami, wymienione przeze mnie modele Samsunga zgrywałyby się najlepiej. Ponadto, zaoszczędziłbyś jeszcze trochę pieniędzy. Zresztą, zrobisz, jak zechcesz, ja się przecież nie znam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności