Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

'Problem' z EX700


Rolandsinger

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedawcy bywają różni, kupujący również.

 

Ja ostatnio padłem ofiarą osoby niezrównoważonej psychicznie o nicku Art-S . Są to mocne słowa, ale stoi za nimi równie mocne uzasadnienie.

 

Osoba kryjąca za tym nickiem, od momentu umieszczenia przeze mnie ogłoszenia o sprzedaży Sony MDR-EX700:

 

http://forum.mp3store.pl/index.php?showtopic=50142

 

zaczęła uporczywie wysyłać do mnie wielostronnicowe PW z zapytaniami o te słuchawki.

 

Ja cierpliwie odpowiadałem na wszelkie pytania, dotyczące m.in. ustawienia odtwarzacza Sony pod ten model słuchawek. Tłumaczyłem dokładnie, co to jest menu serwisowe, jak się nim posługuje, etc. Po kilku bardzo nieskładnych PW, m.in. czy będzie z tych słuchawek zadowolony gdyby je kupił(???) i czy mogę mu to zagwarantować (???) Art.-S stwierdził, że zamówił również CAL! I czy jest możliwe aby ustawić odtwarzacz Sony jednocześnie pod jedne i drugie słuchawki. Kiedy odparłem, że jest to niemożliwe, gdyż słuchawki mają przeciwstawną charakterystykę, Art.-S zaczął reagować w sposób socjopatyczny: że to musi być możliwe, że coś kręcę, że nie takiej odpowiedzi się spodziewał.

 

Kiedy zaczął nie stąd ni z owąd wypisywać do mnie szczegóły swojego życia prywatnego, o które w ogóle go nie pytałem, nie miałem już wątpliwości, że jego reakcje są typowe dla osoby chorej.

Na moje nieszczęście, wysłałem mu wiadomość, iż nie mam czasu z nim rozmawiać, a tym bardziej odpowiadać na wysyłane z częstotliwością co 15 min. kilkustronnicowe PW, więc jeśli chce je kupić, niech wpłaci pieniądze, a ja w ten sam dzień mu wyślę słuchawki. Sądziłem, że w ten sposób będę miał trochę spokoju.

 

Słuchawki wysłałem w umówionym terminie zapakowane w podwójną bąbelkową kopertę. Nabywca otrzymawszy je w terminie, zaczął mnie wyzywać od oszustów, cwaniaków i złodziei, gdyż jak stwierdził, sprzedałem mu używane słuchawki bez jednorazowego blistra w cenie nowych (???) (z treści ogłoszenia wynika BEZSPRZECZNIE, ŻE SŁUCHAWKI NIE BYŁY NOWE, a o braku blistra informowałem go na PW, zanim przelał pieniądze) oraz że mają jakieś drobiny kurzu w szczelinach obudów (vide treść ogłoszenia, gdzie wyraźnie napisałem, że ich kilkakrotnie używałem). Następnie groził mi posługując się grożbami karalnymi, że zrobi mi nalot na dom, że pożałuję tego, że mu je sprzedałem. że już mnie namierza, etc, itp.

 

Widząc, że mam do czynienia z socjopatą, zaproponowałem mu zwrot pieniędzy, gdy tylko otrzymam produkt na wskazany adres, który podałem mu via SMS.

 

Art-S odparł, że słuchawek mi nie wyśle, a pieniądze mu i tak oddam tylko "będzie to bardzo mało przyjemne". (no commnet)

 

Przestrzegam więc uczciwie przed transakcjami i kontaktem z tym człowiekiem, jeśli nie chcecie mieć bagna z PW i słuchać przez telefon gróźb osoby chorej.

 

Na forum sprzedałem kilkadziesiąt przedmiotów, nikt, nigdy nie zgłaszał najmniejszych zastrzeżeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio padłem ofiarą osoby niezrównoważonej psychicznie o nicku Art-S .

Szok... :blink:

 

Pamiętajcie, w takich przypadkach, gdy gość zaczyna straszyć nigdy nie odbierać telefonu, odpowiadać grzecznie sms-ami, gość też przejdzie z groźbami na sms-y, a wtedy możemy go latwo u*****...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gościu mnie już odpuścił, po drugiej w nocy przestał pisać, a z tego, co napisał do mnie KHRoN wynika, że to on teraz ma sajgon na PW, bo gość wypisuje elaboraty po nocach.

 

Jeśli uważa, że nie była to transakcja jego życia, bo "na słuchawkach są drobiny kurzu" i bardzo go to zdenerwowało i w związku z tym zrobi mi to czy owo, to niech idzie na policję, tam już skierują go gdzie trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gościu mnie już odpuścił, po drugiej w nocy przestał pisać, a z tego, co napisał do mnie KHRoN wynika, że to on teraz ma sajgon na PW, bo gość wypisuje elaboraty po nocach.

Biedny KHRoN... :| no to ładnie go załatwiłeś. A nie mogłeś odkurzyć chociaż tych słuchawek przed sprzedaż albo wylizać tego kurzu? :P

A tak na serio, to na naszym forum mało się spotyka takich oszołomów. Mam nadzieję, że tak też pozostanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Jestem i nigdzie nie zniknalem i nie planuje.Mam zone i dziecko i obowiazki w odroznieniu od ciebie nie zmieniam kobiet jak rekawiczki i nie wyrzucam ich na bruk jak mi sie znudza.Jestem normalnym czlowiekiem i mam normalna rodzine.Wiesz cos na ten temat? Wiesz co to normalne zycie w rodzinie bez wykorzystywania innych?Nie masz rodziny od lat i teraz takze z kobietami ciezko ci sie dogadac.

Jesli mam krotko skomentowac Rolandsinger twoj post ochydnie oczerniajacy mnie to powiem tak.

Poza tym ze sluchawki mialy nazwe Sony MDR EX700LP to nic co napisales wiecej nie jest prawda.Wiele spraw poprostu napisales tak aby byly tobie uzyteczne.

Dobrze jest kogos oskarzyc.A jeszcze lepiej jest jechac na ilosci postow jakie sie tutaj posiada.Bo osoba ktora ma mniej jest co ? Winna a ty niewinny?

Ty jedyne co masz to te slowa ktore i tak sa nieprawda a w sposob bezczelny i arogancki je napisales wystawiajac mi opinie chorego psychicznie i oszusta.

Do tego ja ponoc ci grozilem? Jedno moge przyznac ci racje ze jestes bardzo cwany i umiesz wykorzystywac innych ludzi takze aby przykryc swoje interesy.

Dlaczego nie napisales ze sluchawki za miesiac beda mialy 12 miesiecy co znaczy ze skonczy sie gwarancja? A napisales ze sa w stanie fabrycznym.Okazalo sie to jak otworzylem list od ciebie.

To fabryka sony produkuje i sprzedaje uzywane sluchawki? Zatailes te wiadomosc a przyznaje ze sporo razy cie pytalem.Zareczam nie odpisales ani slowa ze sa juz 11 miesiecy uzywane.

Dlaczego pod postami podpisywales sie raz Roland a raz Sebastian? To kto ty jestes? Napisales ze sluchawki sa na gwarancji 24 miesiecznej.Zatelefonowalem do Sony Poland i kazdy sprzet oprocz telewizorow posiada 12 miesieczna gwarancje sluchawki takze.Powtarzam (a mam ten PW) napisales ze maja 24 miesieczna gwarancje krajowa i europejska.Prosze zadzwonic i zapytac.

Dlaczego do zaplaty wskazales mi konto ponoc swojej dziewczyny.Podales nazwisko nie swoje tylko Magdalena M. zamieszkala Mikolow (posiadam caly adres).

Nie odpisales mi na wiekszosc moich wiadomosci i pytan.Pisales tylko taka tresc ktora odpowiadala tobie.A dlaczego odpowiadalo takie pisac wiadomosci.Bo dowiedziales sie ode mnie ze w pewnych sprawach jestem zielony.Wiedziales dobrze o tym i to wykorzystales.

Napisales w komisie ze sluchawki maja caly komplet wkladek dousznych.Sony do modelu EX 700LP dolacza 7 par hybrydowych tipsow.Ty wyslales mi 6 par.Gdy zatelefonowalem do ciebie i jeszcze nie wiedziales co sie swieci to powiedziales ze taki zestaw kupiles od poprzednika.To chlopie wiedze masz chyba na zbyt wysokim poziomie wiedze w odroznieniu ode mnie bo ja wiem ze jest 7 par a ty na bezczelnego napisales w komisie ze masz komplet tipsow.Mozna samemu ocenic:

 

http://forum.mp3store.pl/index.php?showtopic=50142

 

Nastepna sprawa to informowales mnie ze jestes pierwszym wlascicielem sluchawek.Nie przedstawiles mi sie wcale.Ja od ciebie nie otrzymalem zadnego zobowiazujacego gestu ktory by swiadczyl ze jestes w porzadku.Podales imie i nazwisko kobiety.Wiec nie z toba powinna byc ta tranzakcja tylko z kim?Nie podales mi jak wypada swoich danych.Wiedziales ze na pewnych sprawach sie nie znam.Nie zaproponowales mi np ze przeslesz mi foto sluchawek i to co oferta zawiera.Skryles sie skutecznie jak szczur za kobieta.

Jedynie co popedzalo mnie w zakupie to pisales mi posty za masz kupe chetnych i mam nie pisac jak baba o to o tamto tylko wplacac kase albo nie zawracac glowe.Maczo!

Wiedziales dobrze co robisz.Jestes mlodszy chlopie ode mnie troche ale nabrales mnie na twoje sztuczki bardzo dobrze-masz wiedze zgodze sie.Umiesz ja wykorzystac do swoich celow.

Mysle a juz wiem ze tak jest to niejedna osoba na tym forum zostala przez ciebie potraktowana z gory.Wystarczy napisac w nocy do innych.Ludzie dobrze wiedza pomimo sporej ilosci twoich postow jaki jestes.

Zalaczyles jakas faktura z Anglii.Widnieje na niej data 30.07.2008 rok.Czyli wtedy zostaly kupione sluchawki wiec maja fabrycznie 11 miesiecy.Powiedz mi kto to jest Michal Kaczmarski? Pisalem kilka razy do ciebie na PW zebys mi odpowiedzial wlasnie na te pytania co pisze.Nie odpisales wcale-ukryles sie po to aby wybadac sytuacje i ty jako sprawca sprzedazy sluchawek w stanie niezgodnym z oferta mnie oczerniasz?

Powiedz kto to jest Sebastian Rustoum?

Te dwie osoby widnieja na fakturze.Pierwsza jako SOLD TO a druga jako SHIOP TO.To ile bylo wlascicieli? Napisales ze ty je kupiles.Wiec dlaczego nie napisales kto to jest i kto byl pierwszym wlascicielem.Tak napisales ze byles pierwszym.Tylko kto ty jestes Magdalena M z Mikolawa? Czy Roland czy Sebastian czy moze Michal?

Skoro podpisales sie Roland i Sebastian to kim jestes?

Dlaczego jak zatelefonowalem do ciebie to najpierw chciales przychylic sie do mojej prosby o odwrocenie tranzakcji a zaraz w kilka sekund naskoczyles na mnie podniesionym glosem ze moge isc do sadu i mnie (czyli ja ciebie) zaskarzyc? Tutaj kazdy powie ze nie byles wporzadku.Ja bylem glupi i naiwny a ty cwany i zaprawiony w takich bojach.Jako madrzejszy i bardziej obyty mogles postapic ze mna lagodniej.Ale postapiles wprost inaczej.Znalazles naiwniaka i zrobiles go na cacy.

Pozniej w sms-ach ktore sam zainicjowales (ja dzwonilem ale juz nie odebrales ani razu) napisales mi nie prosbe o polubowne dogadanie sie tylko rozkaz.Ze mam przeslac ci sluchawki i ty sobie je obejrzysz i ocenisz czy je nie zniszczylem.Stwierdziles ze chce cie oszukac bo pewnie zniszczylem sluchawki i teraz chce ciebie biednego Rolandsingera oszukac.Pisales (mam te sms) ze ja ciebie chce oszukac i jedyna forma jaka ty zaakceptujesz to jak pierwszy ja wysle sluchawki albo za pobraniem.

Tylko ty czy bys mi odeslal pieniadze? Mysle ze skoro do tego co robisz jestes zdolny to i do tego ze nie odeslal bys mi ani pieniedzy ani nie mialbym sluchawek takze.Zreszta nie chcesz i tyle.

Nawet drobnego gestu nie wykonales aby sprawe zatatwic bez wlasnie takich brzydkich sposobow ktore sam zainicjowales tutaj.Masz tupet.Zamiesciles oferte i poza modelem sluchawek nic potem nie bylo prawda.Bo co bylo?

Masz dobrych kolegow na forum.Napisalem w celu proby rozwiazania problemu do dwoch osob ktore maja wazna pozycje na forum informacje co mysle o samych sluchawkach.Ta albo jedna z tych osob pytala mnie w jakim sa stanie.Napisalem ze na pewno nie jest to stan fabryczny.Ale sluchawki pomimo niewielkich sladow uzytkowania sa w dobrym stanie a moze nawet w bardzo dobrym i nie mam nic do nich z wygladu.Ze wzgledu iz nie wiem czy dzwiek jest taki jak powinien byc czyli czy dzwiekowo sa sprawne napisalem ze mam obiekcje.Bo kto slyszal jak brzmia sony ex700lp?

Dwie moze cztery osoby.Dwie posiadaja.Za pozwoleniem Majkel i mial je i Rolandsinger.Teraz mam ja niestety lub stety.To co mi napisales o ich barwie dzieku potwierdzam.

Natomiast kod ktory tak fachowo i wiele razy mylac mi podawales (stad tyle pisania na PW) aby wejsc do ustawien DAC a dokladniej do menu serwisowego INFORMUJE CIE ZE PODALES MI CHYBA PIEC RAZY I KAZDY ZLY.Moze i dobry ale w starszych modelach odtwarzaczy sony z serii np 81x.No coz mylisz sie i to tutaj probowalem udowodnic.Czy ktos mi uwierzy nie wiem?Wystarczy ze ja wiem.Ale wiedzcie ze na tym forum sa osoby takze starsze (mam 39 lat) i je takze mozna oszukac.Wiec co sie dzieje z osobami nieletnimi? Wydaje mi sie ze ktos powinien zadac podobne pytanie wladzom czy wlascicielom mp3store.Czy wiedza i chca wiedziec co sie tutaj dzieje.Bo okazuje sie ze osoby pokrzywdzone przez cwaniakow i arogantow z wielka iloscia postow zrobilo sobie tutaj zniwa lub moze polowanie drapieznikow.Czy mnie ty oszukales? Ja mysle ze tak.Wielu z Was pomysli o tym i ocenicie mnie i szanownego Rolandsingera.Na jakis podstawie ocenicie kto winny?

Wlasne sumienia ocenia wlasciwie.Bo kto chcialby byc na moim miejscu?

Tak z przejeciem rozwarzales nad smiercia Jezusa na krzyzu ktory umarl za nas.Sprytny jestes juz myslalem ze moze jakims ksiedzem jestes.Uzywales takich slow zeby sie pokazac jako kto? Dobry czlowiek? Tak tragiczne i zle wspominales swoje dziecinstwo po odejsciu przez ciebie z domu w wieku 19 lat.Widzisz co chlopie z ciebie wyroslo?!

 

Dodam jeszcze tylko iz Roladsinger podal mi inny adres na kopercie od listu priorytet polecony a pozniej jeszcze inny w sms-ie w ktorym zadal abym mu za pobraniem odeslal sluchawki.

Na fakturze jest jeszce inny? Sporo tego.Wszystko malo jasne i malo zrozumiale.Ale skoro mnie ocenil...

Pozdrawiam osoby na forum czytajace te dziwne posty.Bo po co to jest potrzebne-mozna bylo sie dogadac a nie prac brudow publicznie.Jednak zrozumcie.Ja sie jedynie bronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym tylko prosił żeby pisać po polsku (= z polskimi literami, bo ciężko się to czyta). Nie mi to oceniać, bo nic nie wiem o zaistniałej sytuacji.

 

od Malas:

 

a ja proszę tylko o to aby osoby postronne jednak poczekały troszkę ze swoimi osądami, które do tematu wiele nie wnoszą.

Dzięki z góry.

 

Dzięki Bolec za kawałek miejsca :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Art-S A skąd Ty wiesz że on zmienia kobiety jak rękawiczki..? 0_o

 

rozmowy o jezusie?

masz to juz wiem o co chodziło rolandowi w :

 

Kiedy zaczął nie stąd ni z owąd wypisywać do mnie szczegóły swojego życia prywatnego, o które w ogóle go nie pytałem

 

Nie masz znajomych i rozmawiasz z kazdym z kim sie da..?

 

nie wpadłes na to że podpisywanie sie "Roland" jest od nicku..?

 

 

Bo widzisz.. Nie chodzi tu o to że jesteś nowy więc od razu podchodzimy ze to roland ma racje, tyle że On tu sprzedał juz troche rzeczy i nigdy nie było żadnych zastrzezen.. Sprzedajemu to rzeczy Naprawde drogie i jak to sie mówi "na gębę" bez żadnych umów.. i nikomu sie nie chce wieżyć ze doświadczony user z niemałym stażem (komisowym też) zrobił przekręt na kilkadziesiąt pln..

 

A o takie rzeczy jak zdjęcie to Ty masz sie pytać a Nie Sprzedający ma na siełe wciskac.. skoro nie pytałeś o nie to nie dawał...

 

Skoro nie zwracasz uwagi na takie zwroty jak "używane" to naprawde twój problem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ze osoby ktore pisza brzydkie slowa o mnie sa kim dla kolegi Rolandsingera?

 

Zareczam jestem normalnym czlowiekiem jednym z was.ON SAM BYL CIEKAW KIM JESTEM - NAPISALEM.A teraz to wywalil na forum prywatne dane ktore pisalismy miedzy soba.To co mam byc kopany a on jest super przyklad najlepszego z ludzi.Nie jest.Dodaje ponownie ze nie ja zaczalem pisac - prosze sprawdzic to tylko moja obrona.

 

Skoro potwierdzacie jego wersje jako prawidlowa a moja zla to o co tu chodzi?

 

Roladsinger niestety a probowalem wiele sposobow uruchomic nie chce rozwiazania ugodowego. Pomysl i to robi.Mysli ze jak mnie obsmaruje to sie nie odezwe.

 

Jedynie co robi to obsmarowuje mnie tutaj i w PW do swoich znajomych.

 

Pozdrawiam i milego wieczoru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>Dlaczego nie napisales ze sluchawki za miesiac beda mialy 12 miesiecy co znaczy ze skonczy sie gwarancja? A napisales ze sa w stanie fabrycznym.Okazalo sie to jak otworzylem list od ciebie.

To fabryka sony produkuje i sprzedaje uzywane sluchawki? Zatailes te wiadomosc a przyznaje ze sporo razy cie pytalem.Zareczam nie odpisales ani slowa ze sa juz 11 miesiecy uzywane.<<

 

Nie pytałeś, ile mają słuchawki i w ogóle co to ma do ich wartości, skoro są w znakomitym stanie? A gdybyś miał o tym jakiekolwiek pojęcie, to wiedziałbyś, że EX700 wygrzewają się ponad 500h, więc używane są sonicznie znacznie lepsze niż nowe.

 

>>Dlaczego do zaplaty wskazales mi konto ponoc swojej dziewczyny.Podales nazwisko nie swoje tylko Magdalena M. zamieszkala Mikolow (posiadam caly adres).<<

Nie muszę się spowiadać, czyje dane podaję do przelewu. Ale nie mam nic do ukrycia: prowadzę firmę, nie mam własnego ROR, a na firmowy nie mogę przyjmować wpłat nie związanych z prowadzoną działalnością.

 

>>Nastepna sprawa to informowales mnie ze jestes pierwszym wlascicielem sluchawek.Nie przedstawiles mi sie wcale.<<

 

Jestem pierwszym właścicielem słuchawek, a na fakturze widnieje nazwisko Kol. Fallowa z tego forum, który je dla mnie zamówł w UK, gdyż posiada kontoi na PayPalu.

>>Nie zaproponowales mi np ze przeslesz mi foto sluchawek i to co oferta zawiera<<

 

Foto było w ogłoszeniu, każdy może to zobaczyć. No chyba że zadowalają Cię tylko zdjęcia robione mikroskopem.

 

>>Pozniej w sms-ach ktore sam zainicjowales (ja dzwonilem ale juz nie odebrales ani razu) napisales mi nie prosbe o polubowne dogadanie sie tylko rozkaz.Ze mam przeslac ci sluchawki i ty sobie je obejrzysz i ocenisz czy je nie zniszczylem.Stwierdziles ze chce cie oszukac bo pewnie zniszczylem sluchawki i teraz chce ciebie biednego Rolandsingera oszukac.Pisales (mam te sms) ze ja ciebie chce oszukac i jedyna forma jaka ty zaakceptujesz to jak pierwszy ja wysle sluchawki albo za pobraniem.<<

 

Z Twojej korespondencji wynika, że jesteś niezrównoważony emocjonalnie (nie proś mnie abym wkleił to, co mi pisałeś), jaką mam gwarancję, że produkt jest w stanie takim, jak otrzymałeś, albo że w ogóle go odeślesz.

>>Dodam jeszcze tylko iz Roladsinger podal mi inny adres na kopercie od listu priorytet polecony a pozniej jeszcze inny w sms-ie w ktorym zadal abym mu za pobraniem odeslal sluchawki.<<

 

A co to ma do rzeczy? Jeden adres był na firmę, a drugi domowy. Zabronione to jest?

 

>>.Ale sluchawki pomimo niewielkich sladow uzytkowania sa w dobrym stanie a moze nawet w bardzo dobrym i nie mam nic do nich z wygladu.Ze wzgledu iz nie wiem czy dzwiek jest taki jak powinien byc czyli czy dzwiekowo sa sprawne napisalem ze mam obiekcje.Bo kto slyszal jak brzmia sony ex700lp?

Dwie moze cztery osoby.Dwie posiadaja.Za pozwoleniem Majkel i mial je i Rolandsinger.Teraz mam ja niestety lub stety.To co mi napisales o ich barwie dzieku potwierdzam.<<

 

No to, o co Ci chodzi? O ten blister, który i tak trzeba rozciąć aby je otworzyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ze osoby ktore pisza brzydkie slowa o mnie sa kim dla kolegi Rolandsingera?

 

aml a kim on jest ze mnie tak zna? Zareczam jestem normalnym czlowiekiem jednym z was.ON SAM BYL CIEKAW KIM JESTEM - NAPISALEM.A teraz to wywalil na forum prywatne dane ktore pisalismy miedzy soba.To co mam byc kopany a on jest super przyklad najlepszego z ludzi.Nie jest.Dodaje ponownie ze nie ja zaczalem pisac - prosze sprawdzic to tylko moja obrona.

 

Skoro potwierdzacie jego wersje jako prawidlowa a moja zla to o co tu chodzi?

 

Roladsinger niestety a probowalem wiele sposobow uruchomic nie chce rozwiazania ugodowego. Pomysl i to robi.Mysli ze jak mnie obsmaruje to sie nie odezwe.

 

Jedynie co robi to obsmarowuje mnie tutaj i w PW do swoich znajomych.

 

Pozdrawiam i milego wieczoru.

 

btw

Ja też ostatnio mam problem (i to nie tak trywialny jak twój), bo kupiłem q-Jays (przez komis), w których z prawej słuchawki nie wydobywa się dźwięk (jest tak cicho, że mogę napisać że się nie wydobywa). Sprzedający oczywiście pisze że słuchawki były w idealnym stanie... Co mi pozostało? Spróbuje je wysłać do naprawy (choć raczej mam za mało czasu bo wyjeżdżam za granicę) lub sprzedam jako uszkodzone...

Niektórzy radzili mi wymianę filterka jednak to nic nie dało...

 

Co do tematu to jeżeli nie dogadasz się ze sprzedającym to raczej nic nie zrobisz, bo nie masz żadnej umowy ("poza ustną"), więc trzeba liczyć na ludzką uczciwość...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli sie pisze ze maja gwarancje 24 miesiace (mozna zrozumiec ze jeszcze). W naszym kraju Sony Poland daje 12 miesiecy.

 

A widzisz gdzies ze maja az 11 miesiecy? Cz Twoja dziewczyna towarzyszy przy Twoich tranzakcjach jako wlasciciel konta?

Mialy byc pewne rzeczy w zestawie to powinny.Jak inaczej to zrozumiec?

Roladsinger ujawnil sprawy ktore poruszylismy w PW miedzy soba.Wiec powiem Ci kolego aml ze Ty malo wiesz o zyciu. Jesli chcesz to zapraszam Cie do siebie to sprawdzisz jak sie zyje osobie niepelnosprawnej-powaznie chorej.Te sluchawki mialy byc prezentem mojej zony dla mnie abym mogl w tak marnym zyciu jakie prowadze jako inwalida oslodzic muzyka.To moje hobby.

 

 

Aby wygrzac sluchawki MDR EX 700 LP potrzeba okolo 150 h aby to sie stalo.Wtedy tez znika zjawisko sybilacji.

 

Malas - dziekuje.Postaram sie jakos obronic. Choc widze ze nie ma to sensu.

 

 

Rolansinger nie bede z toba polemizowal.Umiesz tylko sie swietnie tlumaczyc.Masz spore grono kolegow i mase postow. I ZERO RACJI.Skoro tak chcesz udowodnic cos to dlaczego nie jestes taki porzadny czlowiek i skoro ja jako kupiec zarzucam ci niezgodnosc (a tak jest) z oferta to czemu sie zastawiasz innymi poplecznikami a nie wpadniesz na pomysl zeby zwrocic pieniadze a ja oddam tobie nienaruszone sluchawki (takie sa jak mi przyslales).Nie musisz sie mnie bac.Moze 10 osob opisze mnie tu jako nienormalnego - tylko jak to o nich swiadczy.

 

 

Arthass ty poczytaj od poczatku kto zaczal a kto sie broni.Przeczytaj od poczatku to kolega Roladsinger wywala (on zaczal) tu brudy.Bo to taki krzykacz miedzy swoimi.

Wiec po co mnie upominasz ze tutaj sie uzewnetrzniam SKORO TY SAM POSZUKUJESZ POCIESZENIA.KUPILES TO PISZ DO SPRZEDAWCY.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nadal nie wiem, o co Ci chodzi? Po mi wygrażałeś bardzo nieprzyjemną wizytą u mnie i obelgami pod moim adresem?

 

Czy ja w komisie założyłem wątek: wypożyczę słuchawki, a jak ci się znudzą, to mi je oddasz?

 

I wreszcie najważniejsze - jeśli, jak sam powyżej napisałeś:

 

- słuchawki są w stanie bdb

- grają tak jak opisałem

 

to o dlaczego mi groziłeś i obrzucałeś kalumniami?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rolandsinger skoncz ten twoj ton.Jeczysz jak baba (sam do mnie pisales na PW WLASNIE TAKIE SLOWA A JA JE CYTUJE ZA TOBA).Ze nie lunisz jak ktos jeczy jak baba.Ales jest maczo ?!

 

Poczytaj wszystko jeszcze raz to wtedy zrozumiesz co ja od ciebie chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Z tego co czytam kwestia jest taka jaka jest. W ogloszeniu bylo napisane stan fabryczny ale uzywane (czytaj stan idealny ale wyraznie UZYWANE) - jesli Ci nie odpowiada stan tychze - kontaktujesz sie z osoba (w tym przypadku Rolandem) - dogadujecie sie i juz. Z racji tego ze jest osoba bardziej zaufana niz Ty w tej chwilii (wybacz) -uwazam ze powinienes odeslac Rolandowi sluchawki za pobraniem a on Tobie zwrocic pieniadze - a mediatorem niech bedzie to forum. Czy takie cos Ci odpowiada>?

 

Inna sprawa jest taka ze sprzedawcy z reguly stosuja unik i nie pisza ile czasu maja dane sluchawki bo trudniej takowe sprzedac. Aczkolwiek ja sam mialem pare rzeczy w stanie idealnym ale np roczne - pare razy po nie siegnalem i tyle tylko odkurzyc i jak nowki.

 

Oczywiscie jesli Roland napisal Ci zle o gwarancji czy komplecie tipsow powinien za to przeprosic i ewentualnie zwrocic jakas czesc kosztow - nie wnikam - jest to jakies naruszenie transakcji aczkolwiek no nie oszukujmy sie - nie jakies ogromne i normalnie nikt nikomu z tego powodu nie robi draki.

 

Wszelkie inne rzeczy typu - czy ktos zmienia dziewczyny jak rekawiczki czy ma rodzine czy nie nie powinny Cie juz obchodzic.

Do tego ustawienia w playerach nie maja nic wspolnego z sama transakcja - prawda jest taka ze jak jakis natret pyta sie mnie czy mu beda na pewno sluchawki odpowiadac odpowiadam 'nie wiem' - nawet HD650 sprzedajac za 100zl nie dam takiej gwarancji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tipsów, przyznaję teraz znalazłem jedną brakującą parę w szufladzie. Jeśli Art-S chce, mogę mu je wysłać. Przepraszam, moje niedopatrzenie, wynika ono z tego, że nigdy nie liczyłem, ile było par tipsów. Używałem tylko jednej.

 

Natomiast wyzywanie mnie i grożenie mi w związku z niezadowoleniem z oferty, na którą sam przystałeś wpłacając pieniądze jest niedopuszczalne. Komis to nie sklep wysyłkowy.

 

Notabene po pierwszym esemesie Arta-S niezwłocznie zadzwoniłem do Niego by wyjaśnić, o co mu chodzi. Stwierdził wówczas, że transakcja nie była dla niego korzystna, bo niewiele drożej można kupić nowe słuchawki, więc zaczął mi wygrażać i obrażać.

 

Czy to jest właściwe zachowanie osoby, która nie do końca jest przekonana do swojej decyzji zakupowej? Czy kupujący ma ponosić konsekwencje zmiennych nastrojów nabywcy?

 

Powiem krótko: jeśli Art-S odeśle mi słuchawki w stanie takim, w jakim otrzymał, zwracam mu kasę - dwukrotne koszty przesyłki (wysyłka do niego była na mój koszt).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KOPACZMOPA - ja chcialem sie dogadac.Sam Roladsinger troche wczesniej piszac w swioim pierwszym poscie ktory zaczal te idiotyczna debate dopraowadzil do tego co jest.

Dlaczego uwazasz ze on jest bardziej osoba zaufana? Chyba ze dla Ciebie. Ja wyslalem mu kwote taka jak chcial a nie wyslalem mu troche mniej.To on nie wypelnil umowy ktora byla kontynuowana na PW. Potem wywalil sprawy o mnie takie obrzydlistwa ze czytac sie tego nie powinno?

kopaczmopa a czy Ty mozesz stwierdzic ze jestem socjopata czy osoba chora psychicznie? Jesli tak to napisz tak o mnie.

 

 

Powtarzam po raz ostatni.To on Rolandsinger nie chce zwrocic mi pieniedzy.A tak by bylo uczciwie.Skoro chce to dlaczego moje PW nie docieraja do niego.To samo jest z sms.

Ja mu moge oddac sluchawki w takim stanie czyli dobre grajace tak jak graly u niego.Ale on chce zebym ja mu przeslal sluchawki a on oceni czy ja ich nie popsulem.Jesli beda dobre to zwroci pieniadze.

A co bedzie jak zlosliwie (a co teraz robi) stwierdzi ze sluchawki zepsulem? Wezmie je zgniecie i powie ze to moja sprawka.Pojdzie na policje i powie ze takie mu odeslalem.Wierzysz mu?

Ja nie i nie powinno to nikogo dziwic?

 

Pisalem prywatnie do niego zebysmy sie porozumieli-sa zawsze jak sie chce conajmniej dwa wyjscia z sytuacji.On chce tylko taki jak jemu odpowiada.

 

Tak on jest bardziej zaufany bo co ze ma postow duzo? Hitler tez byl biedny jak plakal nad lozem smierci gdy lekarz zyd niechcacy lekiem ktory mial pomoc a byla to trucizna ktora wtedy miala leczyc raka zabil ja.Potem byl sierota.Nawet probowal byc malarzem.I co z tego?

Masz przyjacielu SPECYFICZNE rozumowanie.

 

Zgodze sie Roland powinien poczuc sie winny i choc przeprosic. Poczytaj jego post ktory to zaczal.Poczytaj jak nikczemnie ten czlowiek kpi z innej osoby.A to ja jestem.Nie zrobilem nic gorszego czego on pierwszy nie zrobil.

 

POWTARZAM JA SIE TYLKO BRONIE!

 

Wiem ze jestes Roland lub Sebastian.Ty piszesz caly czas to samo.Wiec dlaczego tego nie zrobisz tylko piszesz to tutaj a naprawde to nazywasz mnie psychikiem ktory do drugiej w nocy pisal ci sms.Przeciez tak nie bylo.Napisalem wieczorem a ze nie odpisales wiec jak sie kladlem przypomnialem sie.A pisalem zeby nie znecac sie nad toba tylko zebys cos ze mna ustalil.Na forum tu w poscie to pisac umiesz bo inni czytaja a dlaczego nic nie zrobiles poza obgadywaniem mnie brzydko.Minelo juz dwa dni i nic tylko sie chowasz i tlumaczysz.Nie wierze ci w nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego uwazasz ze on jest bardziej osoba zaufana?

Tak on jest bardziej zaufany bo co ze ma postow duzo?

Bo przeprowadził na forum pewne transakcje i nikt nie miał zastrzeżeń. Natomiast Ty jesteś nowym użytkownikiem o którym nikt nic nie wie i z którym nikt dotychczas nie handlował. Na jakiej podstawie mamy wnioskować o tym czy jesteś osobą zaufaną? (oczywiście nie twierdzę że nie jesteś, mówię tylko jak to wygląda w zestawieniu z opinią rolandsingera jako dotychczasowego kontrahenta)

 

To tak na marginesie, sprawa mnie nie dotyczy więc kulturalnie powracam do obserwowania ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtórzę ostatni raz:

 

Jeśli Art-S odeśle mi słuchawki w stanie takim, w jakim otrzymał, zwracam mu kasę - dwuktorne koszty przesyłki (wysyłka do niego była na mój koszt).

 

Oferta ważna do jutra. Potem możesz iść do sądu, a ja odwiedzę prokuraturę i zeznam, co do mnie pisałeś i mówiłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze on byl do tej pory uczciwy a teraz juz nie jest.Jak osadzsz to sadz bez wskazywania lepszego tylko winnego.Wiec pisze tu ze jestem uczciwy.

 

Po tym wszystkim powinienes cos zrozumiec.To ja wplacilem pierwszy nie majac zaufania.Wplacilem co trzeba.Chyba dosc napisalem ze ty ty nie wywiazales sie z umowy.

 

NA TAKA JAK TY CHCESZ MOZLIWOSC NIGDY SIE NIE ZGODZE.NIE MAM ZAUFANIA DO CIEBIE BO POKAZALES ZE NIE BYLES W PORZADKU.

 

Odeslesz mi pieniadze a ja sluchawki.Tak by nawet wypadalo.Teraz twoja kolej na zaufanie.Ja juz raz to zrobilem.

 

Wiec mi nie stawiaj ostatecznych klauzul bo znam prawo.Pracowalem w sadzie ale ty to wiesz bo pisalem ci na PW po tym jak pytales sie co robie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec pisze tu ze jestem uczciwy.

Ponownie napiszę, że nie twierdzę że nie jesteś. I ponownie napiszę, że możemy Ci jedynie wierzyć na słowo, bo nikt z Tobą wcześniej nie przeprowadzał żadnych transakcji (chyba że się mylę) w przeciwieństwie do rolanda. I broń boże nie wyrokuję w sprawie z tego tematu, to już załatwcie między sobą, ustosunkowałem się tylko do Twojego pytania "dlaczego sądzicie że On jest bardziej godny zaufania".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przenosnia.

 

 

Powiem tak.Czlowiek honoru tak sie nie zachowuje.Udowodnilem ci ze nie byla umowa zgodna z tym nawet ci napisales w ofercie.Jedno slowo nie tak i sprawa przesadzona.A tu bylo tego mnostwo.

Ja niestety zaniedbuje moja rodzine proszac sie o rozwiazanie jak zebrak.

 

Roland ty i tak nie oddasz mi tych pieniedzy.Prosilem cie wczoraj o to i dzis by nie bylo tematu itd.

 

Ty sie targujesz tylko o co ? O to ze piec czy dziesiec osob stanie za toba z forum?

 

Jakbys byl ok to bys to zrobil.A ty jeczysz i jeczysz szukajac kolegow do pomocy.

 

Panowie ta sytuacja to parodia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przenosnia.

 

 

Powiem tak.Czlowiek honoru tak sie nie zachowuje.Udowodnilem ci ze nie byla umowa zgodna z tym nawet ci napisales w ofercie.Jedno slowo nie tak i sprawa przesadzona.A tu bylo tego mnostwo.

Ja niestety zaniedbuje moja rodzine proszac sie o rozwiazanie jak zebrak.

 

Roland ty i tak nie oddasz mi tych pieniedzy.Prosilem cie wczoraj o to i dzis by nie bylo tematu itd.

 

Ty sie targujesz tylko o co ? O to ze piec czy dziesiec osob stanie za toba z forum?

 

Jakbys byl ok to bys to zrobil.A ty jeczysz i jeczysz szukajac kolegow do pomocy.

 

Panowie ta sytuacja to parodia.

 

Po pierwsze człowiek honoru, nie posługuje się inwektywami i groźbami w związku z tym, że kontrahent zapomniał dodać jednej pary tipsów za 5 zł.

 

W związku z inwektywami i groźbami, które pisałeś na prv i mówiłeś przez telefon (a o tym nie zamierzam rozprawiać na forum - od tego są organy ścigania) oraz pomówieniami, które kierujesz do mnie na forum, na którym nikt oprócz twojej osoby nie poczuł się oszukany przeze mnie, sugeruję byś bezdyskusyjnie skierował sprawę do sądu.

 

Dla mnie temat jest zamknięty.

 

PS. Lecz się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rany ART-S

 

Przestan z tymi psychikami i innymi. Roland ma nieposzlakowana opinie, oosobiscie zna go tu pare osob, stalych bywalcow forum wiec dlatego jest osoba bardziej godna zaufania niz Ty.

Przyznam szczerze ze to co Ci proponuje to naprawde duzo a jesli nie chcesz i nie zgadzasz sie to ja nie wiem co Cie zadowoli - moze pojedz do niego i mu oddaj te sluchawki - pojecia nie mam, masz duzo zalu ale nie bardzo wiem czego chcesz - przeciez oczywistym jest ze nie masz zadnych transakcji wiec malo kto Ci tu zaufa , tylko i wylacznie z tego powodu.

Na miejscu Rolanda tez zaproponowalbym Ci takie rozwiazanie - nie inne - Roland tez sie zachowal uczciwie - wyslal Ci sluchawki jak mialo byc - ze Ci nie odpowiada ich stan (kurz - o co w ogole chodzi - napisales ze sa w bardzo dobrym stanie...).

 

napisz na czym Ci zalezy - na tworzeniu konfliktu czy na jego rozwiazaniu? Nie odpowiada Ci transakcja - odeslij sluchawki, policja sie mozecie straszyc ale to nie jest sprawa policji, zreszta moja tez nie ale widze ze ART-S potrzebuje posrednikow - ART-S u apeluje - odeslij Rolandowi sluchawki on zwroci Ci kase i bedzie po sprawie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności