Skocz do zawartości

Windows, Linux, BSD i inne


rytek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 157
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Olej siódemkę. Masz za słabego kompa. Na takim starociu będzie cięło się niemiłosiernie. Skoro proc 1.8 to pewnikiem jakiś jeden z pierwszych p4 albo athlon xp. Obecne procki przy takich samych zegarach mają nawet dwukrotnie większą wydajność i nie mają problemów z obsługą wielowątkowości w przeciwieństwie do twojego, także odpuść sobie eksperymenty. Dodanie 1gb ( bo pewnikiem w płytę wchodzi max. 2gb ) niewiele zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jordan.boss

Nie stawiałbym sprawy tak jednoznacznie. Wszystko zależy od tego, jaki to procesor. Jeśli jest to procesor z serii, co najmniej Athlon 64, to nawet na tym 1 GB pamięci operacyjnej, system będzie chodzić płynnie. Sam ostatnio zainstalowałem ten system na takiej, mniej więcej konfiguracji i byłem zdziwiony tym, jak dobrze sobie z Sevenem poradziła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Semprona 2200+ ( 1,5@1,8 GHZ ), giga ramu i podkręconego radka 9550. Na siódemce większość gier działało szybciej, ale to nie było coś wielkiego ( lekka różnica, ledwo zauważalna ). Jednak miałem problemy ze sterownikami ( na becie było lepiej, RC tylko zepsuło sprawę ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja muszę mieć od radeona ( O/C ), mojego creative'a ( oj stara dość już ta karta... ale w becie wykryło sterownik do ściągnięcia i wszystkie 4 satelitki obsługuje ). W RC nie wykryło i były problemy ( np. słyszałem GŁOŚNO i wyraźnie co mówię do mikrofonu przez głośniki - nie udało mi się tego naprawić po 2 godzinach ).

 

Ale system szybki dość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 3 pytania:

- skoro Voter101 ma taki sprzęt jak mój mniej więcej i Mu chodzi, to postanowiłem, że na stacjonarce: Sempron 2800+ (idzie tylko dać u mnie na 2,1 GHZ);1,5 GB RAM i 9550 też mam nadzieję, że pójdzie i oczywiście 32bit; a jak do lapa Core Duo 1,66Ghz, 4 GB RAM, Intel GMA950 to ściągam 32 czy 64 bit?

- czy jak ściągnę, zapisałem sobie klucze to trzeba do przed czerwcem zainstalować, coś zarejestrować, zaktualizować, czy mogę np. w sierpniu dopiero po raz pierwszy?

- jak już mam XP zainstalowane na dysku C, to czyszczę całkowicie np. dysk D i tam instaluję "7"? Nic mi się nie skasuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możesz zarówno 32bit jak i 64bit

jak masz kopię pobraną od M$ i klucz od M$ to chyba można

tak można(ja obecnie tak mam C: - XP, D: - 7 RC), po prostu podczas uruchamiania komputera masz do wyboru:

-poprzednia wersja windows

-Windows 7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie za odpowiedzi.

OK czyli jakby ktoś był pewien na 100% czy muszę teraz czy mogę później sobie to zainstalować. Nigdy nie próbowałem żadnych aplikacji 64bit (w sumie nie potrzebuję póki co), więc jak nie obrabiam na raz zdjęć, konwertuję, wypalam itd. to 64 bit nie są potrzebne, czy coś dadzą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności