Skocz do zawartości

Ciekawostka


wuub

Rekomendowane odpowiedzi

ano ano :) marketing IDG meczy mnie tym od jakiegos czasu ;) z zapowiedzi brmzialo niezle... ciekawe jak jest... ide czytac :)

 

pfffffffff o oplatach nic nie mowili....

Edytowane przez ksy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a długie to hasło? :P bo nie wiem czy płacić czy Advanced PDF Password Recovery instalować ;]

 

pozatym - pisze że to "iPod Special" więc co się dziwić...? ;]

 

[edit] trzeba mieć zainstalowane >> TO <<, jest to "uwieżytelnianie zawartości", DRM dotarło wszędzie, to już nie jest zwykłe hasło O_o

a tu test czy już działa >> LINK <<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taka gazetka będzie zaraz po tym jak domena khron.pl zacznie poprawnie działać, bo narazie wskazuje home.pl x| <p0j3b4ł0>

 

<w tym momencie bluzga chwilę na uspokojenie>

 

:P

 

BTW miałem chwilowe zaćmienie umysłu i zapłaciłem za czytanie o iPodach... właśnie walczę o to by dostać mój kod dostępowy ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm... Panowie to jest pomysl. Sporo tutaj piszemy rzeczy ktore przy odrobinie pracy moglyby byc ciekawymi artykulami w takiej gazetce. Ja sie kiedys polprofesjonalnie zajmowalem skladem gazety do druku wiec moge tez w czyms pomoc. Mamy ludzi ktorzy niezle pisza (oliver ;) ). KHRoN juz cos planuje... hmmm...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KHRoN już od dawna planuje miejsce gdzie będzie pełen zbiór informacji o elitarnych odtwarzaczach audio ;]

obecnie zalążek jest na khron.haa.pl ale już mam porządny serwer i domenę... która jak na złość nie działa :P

 

ale planuję tam właśnie zbiór informacji + newsy o iRiverze, iAudio, słuchawkach do nich i ogólnie o muzyce cyfrowej... już bym to dawno zrobił (przez nowy rok) jakby nie to że z konfiguracją domeny są takie cyrki x|

 

x( teraz jeszcze haa.pl nie działa !@#$%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Recenzja magazynu...

 

login to podany kod, hasło to "PDF" - oczywiście całość działa po zaksięgowaniu wpłaty ;]

 

 

magazyn ma aż 18 stron, co nawet jak na 3zło to ZA MAŁO... tymbardziej że:

 

- aż jedna strona to reklama, druga to okładka, trzecia spis treści... marnotrawstwo miejsca ;]

 

- zawartość jest przeraźliwie monotematyczna :P wszystko sprowadza się do słowa "iPoo"

iPod video - odtwarzacz MP3 z możliwością odtwarzania wideo (4-5)

iTunes 6 - program multmedialny (6-7)

Wybierz sobie iPoda (8-9)

iPod nano i inne odtwarzacze MP3 (10)

Belkin TuneSync - stacja dokująca z koncentratorem USB (11)

Nagrody roku 2005 (12-18)

 

- ach ta fachowość :)

"Czy iPoda można uzywać do oglądania filmów pełnometrażowych? Wydaje się, że tak. [...]"

"Urządzenia które mogą konkurować z produktem Apple'a" - chodzi o Nano, a ze stajni iRivera podany jest AŻ jeden produkt... N10... WTF?? pozatym Apple x2, BenQ x1, Creative x2, mobiBLU x1, Samsung x2, Sony x2... dobór jest powiedzmy BEZ GŁOWY O_o

 

 

całościowo: magazyn nie jest napisany "przez iPoda" (nie są to same reklamy), ale jest napisany "dla iPoda" (chociaż na chamski sponsoring też nie wygląda)

 

 

podsumowanie NIE BYŁO WARTO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojej strony moge dla redakcji zapewnic sprzet do testów i miejsce na serwerze jesli takowe bedzie niezbedne. Bo konto na ktore namowilem Khorna to moze transfer nie trywmywa cpobeirnia duzje ilosci ;P

 

A no i sadze ze z QoQ od siebie osobsieice mozmey zajac sie promocja gratis :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ja wiem czy tak dobrze...... postanowiłem Wam to dać, bo to chyba trzeba przeczytać.

 

Zastnawiam sie czy Panowie co to pisali słyszlei kiedykolweik o iAUDIO U3, DAH-1700 czy chociaszby MPIO FY-350. I nie wiedziałem, że Benq jest tak popularny w Polsce (czy gdziekolwiek indzej?) szczegolnie ze Benq Polska importuje śladowe ilosci playerów :)

 

 

ps. daje tak a nie na imgShack bo tam za bardzo zmneijsza i nic nie widac.

ipod_a_inni_palylista.jpg

Edytowane przez ksy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czym wiec przekonuje do siebie ipod nano? przedewszystkim kolorowym wyswietlaczem

 

taaaa z tego wynika ze to jest najwiekszy plus ipod'a ..... <_<

dzwiek nie jest wazny panowie, teraz sie liczy ze moge sobie poogladac zdjecia na "odtwarzaczu mp3" grrrr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności