Skocz do zawartości

Sennheiser Mx300 Graja Są Za Ostre


Halski

Rekomendowane odpowiedzi

Ja z moich sluchawek jestem b.zadowolony.Wczesniej mialem panasonica s-xbs, technicsy i philipsy i smialo moge powiedziec, ze sennhaisery sa naprawde o wiele lepsze.Przede wszystkim jakosc dzwieku jest naprawde w sam raz , basy sa bardzo wysokie [ u mie na niektorych mp3 mam wrazenie ze sa az za silne ]] poza tym nie szumia , nie odczuwam w nich zmeczenia uszow.Nie jestem melomanem i uwazam ze dla przecietnego uzytkownika sa wystarczajace.Ale oczywiscie jak potrzebujesz lepszych efektow to mozesz sobie sprawic MX 500 ,ktore sa naprawde swietne.

 

PS wada MX300 jest to ze czesto wypadaja z uszow a kabelek lubi sie czesto skrecac i wedlug mnie jest o 10 -15 cm za krotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ogólnie średnio lubie sennheisery wole słuchawki firmy koss. ale jeszcze nie uzbierałem na moje wymarzone koss sporta pro to sa dobiero dobre słuchawki. mx300 jednak mecza uszy jak kazde douszne słuchawki absrta****ac juz od dźwiekowych uniedognień.

pozdrawiam i radze posłuchac słuchawek firmy koss

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skupić się możesz na robieniu zwartej kupy (weź przeczytaj najpierw co napisałeś albo zacznij pracować ze słownikiem ortograficznym. Oczy bolą).a co to na temat postu "Sennheiser Mx300 Graja Są Za Ostre" postaw tam przecinek albo zmień.a w ogóle sluchałeś kiedyś muzyki na koss`ach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oboje powinni popracować nad Językiem polskim :(

Bo koszmarnie im wychodzi... heheheh

 

Co do MX'ów mają słaby bas bo przetworniki są tam niewielkie - chcesz duży bas kup duże słuchawy! Proste. To tak jakbyś miał jakiegoś pickup'a i chciał przewozić kontenery portowe.

 

MX300 to w tej cenie najlepsze douszne słuchawki dostępne na rynku (biorąc pod uwagę wierność odtwarzania) posaidaja piękną średnicę i bardzo szczegółowy górny zakres częstotniwości.

 

Jak dla ciebie "są za ostre" - to zmniejsz podbicie wysokich częstotliwości lub zawęź pasmo przenoszenia.

Zawsze możesz też kupić jakieś odjazdowe-kolorowe philipsy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności