Skocz do zawartości

Zegarki


bruno63

Rekomendowane odpowiedzi

Siloe - na dobę ;)

 

Kurde, ten Seiko 5 fajny, ale kręcić tak co tydzień/dwa zegarek, żeby przestawić zegarek o 2-3 minuty, średnio mi się widzi. Z resztą teraz i tak nie jestem przy kasie, to nie problem :D

 

 

Jeśli na dobę - to po miesiącu będzie wskazywał czas z precyzją cyrkla i ołówka. Gdyby mój zegarek rypał 5sec na dobę to bym go wywalił i patrzył jak mi cień pada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się. Jeszcze samą datę da się przełknąć (wtedy ponoć można kręcić do tyłu ;>), ale dzień tygodnia (i to w dwóch językach) to przesada, i niepotrzebna funkcja..

 

@siloe, mojemu Seikaczowi zdarzało się nawet śpieszyć ~5min na dobę :D No ale mechanizm był skopany.. A +/-5s to raczej standard w mechanikach.

 

/ed. piękny, klasyczny Seiko `80

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko jeden mi się podoba: http://www.allegro.pl/item607306896_casio_...ss.html#gallery

 

choć i ten za 150zł lepszy niż brak zegarka (już powoli mam dość wyciągania komórki) :P tylko że ten z kolei nie ma żadnego podświetlenia ani alarmu...

 

Jeśli na dobę - to po miesiącu będzie wskazywał czas z precyzją cyrkla i ołówka. Gdyby mój zegarek rypał 5sec na dobę to bym go wywalił i patrzył jak mi cień pada

 

 

popieram!

 

[edit] aa... pisze "sekund"... sekundy są jeszcze w sumie dopuszczalne, minuty to raczej średnio (bieganie na ostatni autobus/tramwaj anyone? :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary mechanizm? Heh.. Bardziej interesujące zegarki? Podał jakie? Bom ciekaw..

 

Wiele podróbek? Zegarków za parę stów się nie podrabia, bo i po co? :D No chyba, że chodziło mu o te 2/3 razy tańsze, z nieoficjalnych źródeł (nie od importera) - czyli de facto, wszystkie z allegro. W sumie to i tak mamy gwarancję i pewność, no ale..

 

Dobry zegarmistrz mówisz..

...wszystko w temacie... :lol:

co (czy coś) można kupić z waveceptor do 300zł? ;f

...bleh... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja? Ja nie korzystam z zegarków tradycyjnych. Miałem już kiedyś taki kompleks jak KHRoN, że mi się nie chciało komórki wyciągać z kieszeni i nawet nie miałem co z pieniędzmi zrobić, ale jednak zostałem wierny mojej e51. :wub:

 

szybkiedit: a nie, to miał być prezent na urodziny dziewiętnaste, ale coś innego dostałem, nie pamiętam już co ;f

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę Ci przetłumaczyć, zaraz ustalę jakąś rozsądną stawkę za godzinę :D

 

szybkiedit: KHRoN, ja wiem że to kwestia gustu, ale to jest.. paskudne ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności