Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Zegarki


bruno63

Rekomendowane odpowiedzi

Na drugiej strony koperty masz napisane biggrin.gif

a gdzieś mi się zagubiły papiery, mam tylko kawałek bransolety po dopasowywaniu i takie pudełko co był w tym zegarek.

 

:D

Chodziło mi o kopertę zegarka a nie kopertę dołączoną do papierów zegarka... To jest takie coś co jest połączone z obu stron paskiem/bransoletą.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie moje nie są :D, ale każdy działa "na inną energię"

 

Casio na co dzień (bateria), Rolex niestety nie mój (ładuje się ruchami nadgarstka, bez podtekstów, automat), a Atlantic przechodzi z pokolenia na pokolenie - żadna replika, orginał, cholera wie ile ma już lat, ale nadal działa (nakręcany).

P4140214.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko.Zegarkiem to nawet ja mogę się polansować :P

 

quix-współczuje Ci ciągłego wyciągania komórki ;)

 

Widocznie nie mam jej tak głęboko jak Ty ;)

Zresztą nie wiem jak często patrzysz na godzinę...

 

450 zlotych, dawno temu

 

ps. jakby ktos chcial, to chetnie zamienie go na jakies sluchaweczki :)

 

Zawsze możesz wystawić w komisie..

Jakieś ''doki'' + zegarek gratis :lol:

 

Tu masz przykład:

http://forum.mp3store.pl/index.php?showtopic=48118

:lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atlantic Seahunter. Jak dla mnie zegarek powinien być prosty, klasyczny i szwajcarski :)

A do tego naprawdę polecam serwis atlantica, naprawili mi za darmo zegarek rozwlaony z mojej winy (spadł na beton z ~1,5m i zaczął się późnić jakieś 5min/dzień). Teraz po tym nieprzyjemny zajściu zostaly mi tylko drobne rysy na kopercie i pościerany pasek(to też od wywrotki na rowerze - zegarek zdejmuje tylko w wodzie i w łózku :P), bo jakoś ciągle zapominam go wymienić. Nie chce mi się robić zdjęcia, więc tylko ograzek z googli:

fghhfjf.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie już od wielu lat ten sam zegarek. Niezbyt często spotykana w tym modelu tarcza. Większość wyszła w złocie lub w bieli. Pasek niestety już nieoryginalny - serwis śpiewa sobie za pasek 80ojro.

 

IMG_6193.JPG IMG_6195.JPG IMG_6211.JPG

 

 

A tu zegareczek, który faktycznie chciałbym sprzedać. Podróbka Francka Mullera. Oryginał kosztuje kilkadziesiąt kawałków :) Tę wersję można mieć znacznie taniej :) Wykonanie bdb + mechanizm nakręcania przez ruch :) Fajna opcja dla oszczędnych hihi. Na mnie niestety za duży i za ciężki - jak każdy zegarek, którego grubość przekracza 3,5mm :)

 

Temat już ktoś wkleił:)

http://forum.mp3store.pl/index.php?showtopic=48118

 

 

IMG_6104.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choć mi podoba się jeszcze aviator, albo jakiś inny lotnik

Heh, do mnie Aviatory zupełnie nie trafiają, tak samo jak wszelkie Burany. Z Poljotów cudny jest Ruslan. Zdecydowanie bardziej przemawiają do mnie Vostoki: Gaz-14 - piękny, klasycznie wyglądający zegar, Expedition 2008, i seria N1 na którą się zdecydowałem, czy bardziej agresywne: Energia :wub: , czy tańszy K-3...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, do mnie Aviatory zupełnie nie trafiają, tak samo jak wszelkie Burany. Z Poljotów cudny jest Ruslan. Zdecydowanie bardziej przemawiają do mnie Vostoki: Gaz-14 - piękny, klasycznie wyglądający zegar, Expedition 2008, i seria N1 na którą się zdecydowałem, czy bardziej agresywne: Energia :wub: , czy tańszy K-3...

Widzę, że mamy podobny gust co do zegarków. Miałem kiedyś bziaka na te Vostoki. Ja jak już wcześniej pisałem mam taką Invictę: http://www.amazon.com/Invicta-Force-Collec...5843&sr=8-6

Kupiłem za grosze na amazon.com i jestem super zadowolony. Teraz tylko rozglądam się za czymś sportowym bo rozwialiłem GShock'a :( Wala mi się jeszcze w domu podróbka Patek'a ale to wstyd pokazywać :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie bardziej przemawiają do mnie Vostoki: Gaz-14 - piękny, klasycznie wyglądający zegar, Expedition 2008

Fakt, te klasyczne zegarki są urzekające, Gaz-14 to taki garniturowiec.

Expedition nadal ma klasyczny charakter, ale te czerwone elementy dodają mu charakteru, ten patent z 24 godzinną wskazówką ciekawy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności