Skocz do zawartości
Astell&Kern Billie Jean - PREORDER Więcej informacji... ×
FiiO FH5 - przedsprzedaż Więcej informacji... ×
bruno63

Zegarki

Rekomendowane odpowiedzi

Na drugiej strony koperty masz napisane biggrin.gif

a gdzieś mi się zagubiły papiery, mam tylko kawałek bransolety po dopasowywaniu i takie pudełko co był w tym zegarek.

:D

Chodziło mi o kopertę zegarka a nie kopertę dołączoną do papierów zegarka... To jest takie coś co jest połączone z obu stron paskiem/bransoletą.....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystkie moje nie są :D, ale każdy działa "na inną energię"

Casio na co dzień (bateria), Rolex niestety nie mój (ładuje się ruchami nadgarstka, bez podtekstów, automat), a Atlantic przechodzi z pokolenia na pokolenie - żadna replika, orginał, cholera wie ile ma już lat, ale nadal działa (nakręcany).

P4140214.JPG

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Spoko.Zegarkiem to nawet ja mogę się polansować :P

quix-współczuje Ci ciągłego wyciągania komórki ;)

Widocznie nie mam jej tak głęboko jak Ty ;)

Zresztą nie wiem jak często patrzysz na godzinę...

450 zlotych, dawno temu

ps. jakby ktos chcial, to chetnie zamienie go na jakies sluchaweczki :)

Zawsze możesz wystawić w komisie..

Jakieś ''doki'' + zegarek gratis :lol:

Tu masz przykład:

http://forum.mp3store.pl/index.php?showtopic=48118

:lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
zabrzmiało to co najmniej dziwnie lo

Ja po prostu trzymam telefon w kieszeni i nie widzę problemu aby go wyjąć gdy chce sprawdzić godzinę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
po prostu trzymam telefon w kieszeni i nie widzę problemu aby go wyjąć gdy chce sprawdzić godzinę.

Nie widziałeś moich kieszeni....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie róbcie śmietnika i w tym wątku. Zegarek to kwestia indywidualna - jeżeli ktoś woli zegarek w telefonie, niż na ręku, to tylko i wyłącznie jego sprawa, nie nasza (chociaż de facto, nie wiem dlaczego interesuje go ten temat ;]).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Atlantic Seahunter. Jak dla mnie zegarek powinien być prosty, klasyczny i szwajcarski :)

A do tego naprawdę polecam serwis atlantica, naprawili mi za darmo zegarek rozwlaony z mojej winy (spadł na beton z ~1,5m i zaczął się późnić jakieś 5min/dzień). Teraz po tym nieprzyjemny zajściu zostaly mi tylko drobne rysy na kopercie i pościerany pasek(to też od wywrotki na rowerze - zegarek zdejmuje tylko w wodzie i w łózku :P), bo jakoś ciągle zapominam go wymienić. Nie chce mi się robić zdjęcia, więc tylko ograzek z googli:

fghhfjf.JPG

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie już od wielu lat ten sam zegarek. Niezbyt często spotykana w tym modelu tarcza. Większość wyszła w złocie lub w bieli. Pasek niestety już nieoryginalny - serwis śpiewa sobie za pasek 80ojro.

IMG_6193.JPG IMG_6195.JPG IMG_6211.JPG

A tu zegareczek, który faktycznie chciałbym sprzedać. Podróbka Francka Mullera. Oryginał kosztuje kilkadziesiąt kawałków :) Tę wersję można mieć znacznie taniej :) Wykonanie bdb + mechanizm nakręcania przez ruch :) Fajna opcja dla oszczędnych hihi. Na mnie niestety za duży i za ciężki - jak każdy zegarek, którego grubość przekracza 3,5mm :)

Temat już ktoś wkleił:)

http://forum.mp3store.pl/index.php?showtopic=48118

IMG_6104.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ed - świetna Stowa, piękna. B)

Dzięki, bardzo go lubię :)

Fajna, ta Twoja rakieta :)

Choć mi podoba się jeszcze aviator, albo jakiś inny lotnik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość KHOT
Choć mi podoba się jeszcze aviator, albo jakiś inny lotnik

Heh, do mnie Aviatory zupełnie nie trafiają, tak samo jak wszelkie Burany. Z Poljotów cudny jest Ruslan. Zdecydowanie bardziej przemawiają do mnie Vostoki: Gaz-14 - piękny, klasycznie wyglądający zegar, Expedition 2008, i seria N1 na którą się zdecydowałem, czy bardziej agresywne: Energia :wub: , czy tańszy K-3...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Heh, do mnie Aviatory zupełnie nie trafiają, tak samo jak wszelkie Burany. Z Poljotów cudny jest Ruslan. Zdecydowanie bardziej przemawiają do mnie Vostoki: Gaz-14 - piękny, klasycznie wyglądający zegar, Expedition 2008, i seria N1 na którą się zdecydowałem, czy bardziej agresywne: Energia :wub: , czy tańszy K-3...

Widzę, że mamy podobny gust co do zegarków. Miałem kiedyś bziaka na te Vostoki. Ja jak już wcześniej pisałem mam taką Invictę: http://www.amazon.com/Invicta-Force-Collec...5843&sr=8-6

Kupiłem za grosze na amazon.com i jestem super zadowolony. Teraz tylko rozglądam się za czymś sportowym bo rozwialiłem GShock'a :( Wala mi się jeszcze w domu podróbka Patek'a ale to wstyd pokazywać :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zdecydowanie bardziej przemawiają do mnie Vostoki: Gaz-14 - piękny, klasycznie wyglądający zegar, Expedition 2008

Fakt, te klasyczne zegarki są urzekające, Gaz-14 to taki garniturowiec.

Expedition nadal ma klasyczny charakter, ale te czerwone elementy dodają mu charakteru, ten patent z 24 godzinną wskazówką ciekawy :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja sie bujam z fossilem BG1039. Dla mnie pasek musi miec szeroki, skorzany pasek... nie wiem czemu, ale tylko takie mi sie podobaja :D

Fossil

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi