Skocz do zawartości

Zegarki


bruno63

Rekomendowane odpowiedzi

Dlatego w czasach wojny nosili zegarki na prawej ręce, aby jak najmniej narazić zegarek na uszkodzenia ;)

Nurek od casio coś na kształt seiko sumo :)

 

https://www.amazon.com/Casio-MDV106-1AV-Analog-Watch-Black/dp/B009KYJAJY/ref=sr_1_3?s=apparel&ie=UTF8&qid=1482258681&sr=1-3&nodeID=7141123011&keywords=casio&refinements=p_36%3A2661613011

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dlatego w czasach wojny nosili zegarki na prawej ręce, aby jak najmniej narazić zegarek na uszkodzenia ;)

Ani chybi wojna idzie, bo ja noszę zegarek na prawej ręce... :ph34r:

 

Ja tak samo! Ale to chyba dlatego, że jestem leworęczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w ogóle nie noszę zegarka :D

jakiś mały frajerek na ręce będzie mnie poganiał, pffff :D

po drugie - szczęśliwi czasu nie mierzą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy nabytek :)

attachicon.gifIMG_20161223_142750427.jpg

2 mi się takie zepsuły, plastikowe szkiełko rysuje się od patrzenia, a bezel kręci się w obie strony luźno. Zaletą natomiast jest to, że spokojnie najtańszą pastą polerską zrobisz mu szkiełko na prawie jak nowe. Może Tobie się lepiej trafiło niż mi ;f

 

 

Ostatnio pozbyłem się mdv 106 i nabyłem invictę 8926ob, bo była za 400 z groszem z amazonu. Całkiem spoko, dokładność w górnej granicy(nh35a od seiko w środku), bezel ma lekkie luzy przy naciśnięciu, ale wyglądem gniecie mako spokojnie. A no i rotomat, bo w sumie drugi automat miał być logicznym uzasadnieniem kupna rotomatu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dotarł jakieś 3 tygodnia temu Chinczyk. Kurde naprawdę wszysto jest ok! Nie mam zastrzeżeń co do wykonania. Cyferblat szczegółowy, mikrodetale wyraźne. Naprawdę nigdzie nie widać tandety.

Kalendarz i stoper działają bez problemu. Przez 21 dni błąd w czasie praktycznie niezauważalny w granicach niecałej sekundy. Cenowo. oczywiście zabija wszystkie topowe marki :)

 

 

03549963d76fb23f91887854e108bfdb.jpg19868143c97630eee6a11031aa45abb9.jpg

 

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotarł jakieś 3 tygodnia temu Chinczyk. Kurde naprawdę wszysto jest ok! Nie mam zastrzeżeń co do wykonania. Cyferblat szczegółowy, mikrodetale wyraźne. Naprawdę nigdzie nie widać tandety.

Kalendarz i stoper działają bez problemu. Przez 21 dni błąd w czasie praktycznie niezauważalny w granicach niecałej sekundy. Cenowo. oczywiście zabija wszystkie topowe marki :)

 

 

03549963d76fb23f91887854e108bfdb.jpg19868143c97630eee6a11031aa45abb9.jpg

 

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

 

Miałem chyba w sumie ze cztery chińskie zegarki. Marina Militare udające Paneraia i ostatnie dwa Parnisy udające IWC Pilota. Wizualnie było ok, wszystkie były dość starannie wykonane. Natomiast niestety żaden z tych czterech zegarków już nie działa. Najczęściej łamał się w środku ten trzpień (nie wiem jak to nazwać) na koronce do ustawiania wskazówek (nakręcania), albo odrywała się sama koronka. Spowodowane to było tym, że nie było takiej plastikowej amortyzacji tego trzpienia/ Żaden z zegarmistrzów nie podejmował się naprawy.

 

Mam nadzieję, że ten Twój podziała i się nie zepsuje. Ja odpuściłem, bo wprawdzie 300 zł za zegarek to niezbyt dużo, zwłaszcza za taki naprawdę fajnie wyglądający, ale w sumie 1200 zł wywalone w błoto, to jednak ... Kupiłem używany Glycine Incursore i Casio EQB 510, no i nie rozglądam się za chińskimi nowalijkami.

Edytowane przez westberg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dziś fajna pogoda na spacerek w Krk... a na ręce Citizen na pasku Hirsch Duke 23mm

 

attachicon.gifIMG_20170129_134626.jpg

attachicon.gifIMG_20170129_134600.jpg

attachicon.gifIMG_20170129_134519.jpg

Jak sprawuje się pasek? Myślę nad zakupem do swojego Citizena. Trochę mnie kusi, żeby sprawdzić jak brązowy bedzie pasował do czarnej tarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności