Skocz do zawartości

Zegarki


bruno63

Rekomendowane odpowiedzi

Na już pierwszy rzut oka wygląda na zegarek robiony pod kątem mody a nie funkcji zegarka - po pierwsze, te duże cyfry po prawej stronie, gdyby był to ruchomy datownik, byłoby ciekawie, niestety wyglądają szpetnie, a ta czerwona podziałka nie wiadomo po co i na co.. dodatkowo zdecydowanie za grube wskazówki. I wracając do podstawowej wady - rozmiar tarczy. Nasuwa się myśl, "duży samochód rekompensuje małego ...." ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PRT-400 co sądzicie o tego typu zegarkach outdoorowych?

 

6441821043_dd42f195c6_b.jpg

 

że są rewelacyjne - jeśli chodzisz w góry czy nawet po pagórkach

 

jeśli chodzisz aż 500 metrów do komunikacji miejskiej i tyleż spowrotem, to nie ma większego powodu łazić z takim zegarkiem - lepiej kupić coś, czym się można pochwalić w stylu "mechaniczny, automat, kewl" albo przynajmniej jakieś casio waveceptor+solar, to nie zdechnie przez lata i sam się przestawi na zmianę czasu ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto moja ślicznotka. Jest to Timex T49627, model z białym datownikiem. Służy mi wiernie już ponad 2 lata, jest już trochę zmęczony, od nowości jeszcze nie wymieniłem w nim paska (!), ale w końcu to zrobię.

 

Zastanawiam się powoli nad zmianą zagerka. Z uwagi na to, że lubię większe i masywne konstrukcję myślałem nad czymś od Casio z serii G-shock. Interesuje mnie seria analogowo-cyfrowa, np. dzisiał widziałem i bardzo przypadły mi do gustu modele GA-200/GA-201. Ale starsza seria GA też nie jest zła.

 

Gdy będę zabierał się do kupna najprawdopodobniej sprzedam tego Timexa i dołożę sobie do nowego zegarka, który niekoniecznie musi być nowy. Co myślicie o tych g-shockach? Macie jakieś propozycje?

 

Ewentualnie czy ktoś byłby chętny na tego timexa? :)

3.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto moja ślicznotka. Jest to Timex T49627, model z białym datownikiem. Służy mi wiernie już ponad 2 lata, jest już trochę zmęczony, od nowości jeszcze nie wymieniłem w nim paska (!), ale w końcu to zrobię.

 

Zastanawiam się powoli nad zmianą zagerka. Z uwagi na to, że lubię większe i masywne konstrukcję myślałem nad czymś od Casio z serii G-shock. Interesuje mnie seria analogowo-cyfrowa, np. dzisiał widziałem i bardzo przypadły mi do gustu modele GA-200/GA-201. Ale starsza seria GA też nie jest zła.

 

Gdy będę zabierał się do kupna najprawdopodobniej sprzedam tego Timexa i dołożę sobie do nowego zegarka, który niekoniecznie musi być nowy. Co myślicie o tych g-shockach? Macie jakieś propozycje?

 

Ewentualnie czy ktoś byłby chętny na tego timexa? :)

mam skórkę brązową od Expedition E-Tide lekko używaną, kupiłem nową, ale szybko przerzuciłem się na silikon.... może będzie pasować w uszy twego Timexa/

 

78416990_l.jpg

 

Ja teraz poszukuje Tego Timexa.... Bardziej mi podchodzi niż Casio G...

 

Model T49928DH

 

T49928.jpg

Edytowane przez NuBreed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interesuje mnie seria analogowo-cyfrowa, np. dzisiał widziałem i bardzo przypadły mi do gustu modele GA-200/GA-201. Ale starsza seria GA też nie jest zła.

 

 

Dziwny... ten biały mi się podoba z gshocków

 

ga100b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam skórkę brązową od Expedition E-Tide lekko używaną, kupiłem nową, ale szybko przerzuciłem się na silikon.... może będzie pasować w uszy twego Timexa/

 

78416990_l.jpg

 

 

Coś Ci zdjęcie wcięło ;) Podeślij, może akurat podejdzie, aczkolwiek ja już nie raz pytałem o pasek, chciałem kupić bransoletę, ale było by z tym więcej kombinowania niż przyjemności - do mojego zegarka oficjalnie pasują tylko seryjne paski skórzane. Cena takiego paska to około 50 złotych więc nie jest źle. Ale wytrzymałość słaba.

 

 

Interesuje mnie seria analogowo-cyfrowa, np. dzisiał widziałem i bardzo przypadły mi do gustu modele GA-200/GA-201. Ale starsza seria GA też nie jest zła.

 

 

Dziwny... ten biały mi się podoba z gshocków

 

ga100b.jpg

 

Model jest ok, ale kolor hmm... Jak widać, wolę standardową kolorystykę :D Ogólnie z g-shocków chciałbym coś na wskazówkach i cyfrze i coś wiekszego niż typowy zegarek tej serii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy nabytek. Dla zainteresowanych podam więcej informacji. :woot:

 

 

G. Gerlach, polska marka :) Fajny koncept, ale wykonanie koperty jest jednak przeciętne.

 

Edit: Przejrzałem inne ujęcia, wykonanie w porządku, ale napis na tarczy "chinawatches.pl" mogli wywalić

Edytowane przez Quake
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy nabytek. Dla zainteresowanych podam więcej informacji. :woot:

 

 

G. Gerlach, polska marka :) Fajny koncept, ale wykonanie koperty jest jednak przeciętne.

 

Edit: Przejrzałem inne ujęcia, wykonanie w porządku, ale napis na tarczy "chinawatches.pl" mogli wywalić

 

A możesz zdradzić dlaczego uważasz wykonanie koperty za przeciętne ?? Chodzi tobie o bezel??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności