Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Zegarki


bruno63

Rekomendowane odpowiedzi

Tak myślałem, że Przemek :) pierwszy pasek miałem od niego, do Sumoki. Mam ten pasek do dziś, ma już z 9-10 lat.

 

A dziś taki gość wpadł...

 

gaDIUSr.jpg

Edytowane przez murderotic
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja też mam nurka z wypukłym szkłem :D . Bardzo ekskluzywna marka i ręczny mechanizm który wniósł coś do historii zegarmistrzostwa :D . A jaki wytrzymały...30 kilka lat to ma na pewno chodzi jak noweczka :D

 

Zdjecie niestety z neta z jednego powodu. Sam lepszego nie jestem w stanie mu zrobić w domowych warunkach i tej szarówce :)

amfibia-beczka-niebieski-ring-3m8.jpg

 

Marka ekskluzywna nieprawdaż :D ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale masz w nim dokładnie taką tarczę jak na zdjęciu? Bo mi się wydawało, że w beczkach takiej nie było, ale mogę się mylić.

Ja raz na jakiś czas szukam na allegro, ale zazwyczaj jest przy nich dopisek "design 1967"- czyli zegarek nowy- a to mnie nie interesuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mam dokładnie taka jak na zdjęciu. Mechanizm 18 kamieniowy 2209 (bardzo dobry i solidny mechanizm :) ) . Kilka sztuk tego miałem i jak dla mnie zegarek na co dzień idealny :) . Kupiłem go na allegro z 5-6 lat temu za 90zl :) . Wtedy jeszcze ruski się nie ceniły tak :)

Edytowane przez Oskar2905
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Spawn napisał:

Ja zamowilem z usa dla zony OSa 2 dni temu korzystajac ze znizki na ebayu. Zakochala sie w tej zielonej tarczy i mi truje tylek od 3 lat zebym go kupil dla siebie to kupuje jej na urodziny. 44mm wiec duzy dla kobiety ale ona lubi duze cebule ;)

 

dk02002f.jpg

 

 

Fajny tylko wolał bym bez tej dziury w tarczy :D . 

 

Edytowane przez Oskar2905
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.01.2018 o 22:45, murderotic napisał:

Tak myślałem, że Przemek :) pierwszy pasek miałem od niego, do Sumoki. Mam ten pasek do dziś, ma już z 9-10 lat.

 

A dziś taki gość wpadł...

 

gaDIUSr.jpg

 

W tej kasie absolutny killer. Piękny zegarek :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Oskar2905 napisał:

Oooo...atlantic :D . 2 od prawej w dolnym rzędzie chyba najlepszy ;) . To mechanik czy kwarc? 

 

Kwarc. Dostałem go od ojca, jak przyjęli mnie na studia, więc ma wartość sentymentalną. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, The Grand Wazoo napisał:

 

A jak ten Plantwear? Czaję się na niego od roku (dokładnie na ten model co Twój) i jakoś ie mogę się zdecydować. 

 

No wygląda spoko, ale w środku chłam nie z tej ziemi. ^^ Acz w tej cenie to chyba do przewidzenia było. Nie wiem, ile one teraz kosztują, ale 2 lata temu za te 3 stówy było warto. 

Edytowane przez Seler666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności