Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Zegarki


bruno63

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 2.11.2017 o 13:13, Roni11 napisał:

@NuBreed jeśli interesuje cie SNK805K2 to w podobnej stylistyce ale większy jest SNZG15K1.

 

A tak z innej beczki, to planuje ktoś kupno Parnisa na ali z okazji 11.11?

Myślicie, ze warto kupić portugalczyka?

 

Miałem.parnisa pilota (podróba IWC) i nie polecam. Fajnie wygląda, ale po krótkim  czasie się rozlatuje. U mnie najpierw odpadło okienko datownika, a potem złamał się sworzeń od koronki (ten dyngs do nakręcania). Byłem u trzech zegarmistrzów w stolicy i każdy umywał ręce. Teraz leży w szufladzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Roni11 napisał:

Jesli kupowałeś z linka od murderotic to aktualnie kosztuje 60 zł + wysyłka. 

Podrożało czy kupowałeś na innej aukcji?

 

Z tego. Jeśli dobrze pamiętam to płaciłem 46 zł + ship. Musiała się cena zmienić choć nadal uważam, że nie ma się nad czym zastanawiać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o Swiss Military Hanowa? Domyślam się że to nie jest jakość Seiko ale jest w niezłej cenie na Amazon.it

Tak, wiem że kwarcowy ale ma szkło szafirowe.

Niebieski czy czerwony?

Dorzucam link gdyby ktoś chciał się skusić, niestety cena juz podskoczyła o 20 euro, ale i tak dziwnie duża obniżka, bo standardowo kosztuje ponad 1000 zł. https://www.amazon.it/gp/product/B01JYV10UE/ref=ox_sc_act_title_1?smid=A11IL2PNWYJU7H&psc=1&tag=pepperpl06-21

4dde5992a00e2855a16e1569c5b939f7.jpga72e3ec381a83d720879b3950e3709a4.jpg5e21a5e4c4697ed0b68e00edecf76e69.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Niezła promocja na Massdrop na Victorinox Infantry GMT 99$, standardowo ponad 1000zł , niewiele sztuk zostało. Zmienić pasek na coś sensownego i dobry sikor zostaje.  https://www.massdrop.com/buy/victorinox-infantry-gmt-quartz-watch?mode=guest_open 

A co poprzedniego posta to dotarł, ale chyba jednak za dużo bajerów ma na tarczy, traci na czytelności 

DSC02891_DxO.jpg

DSC028RETTRETRE94.jpg

Edytowane przez Damix
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie, potrzebuje coś takiego jak na zdjęciu tylko z kalendarzem (tutaj jest atrapa). Coś taniego, z wymiarów jedynie zależy mi na grubości aby miał 09-12mm, najlepiej 10mm. Kwarcowy, czarna tarcza, na bransolecie (najlepiej jak najmniej błyszcząca - bardziej w strone aluminium/stali)

87f54c7a43f49c49761e117cd100

Znajdzie sie coś podobnego? Do 200zł widzę że można dostać Casio, Lorus, Pierre Ricaud. Jeszcze jakieś marki w tej cenie?

Edytowane przez Brain
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SBDC053J1 aka SPB053J1 (pierwsza referencja na rynek japoński, druga globalna). Reedycja SEIKO 62mas

Bardzo ładny

Gdzie kupiłeś?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Spawn napisał:

@murderotic Miałeś może do czenia z Seiko Brightz? Chodzi mi po głowie Grand Seiko ale oczywiście mnie nie stać i moje oczy skierowały się na SDGM001.

 

Rzuć okiem również na Citizen Signature Grand Classic - rewelacyjnie wykonany zegarek. Miałem i żałuję sprzedaży

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności