Skocz do zawartości

Pomysły dla A10 (001.004.xx)


.ksy

Rekomendowane odpowiedzi

jeden komputer faktycznie jest nieco stary - z 2004 roku, płyta na P4i65GV. prawdopodobnie ma tylko usb 1.1. (tu testowałem z windows i linux)

drugi komputer - intel d945gclf2 z atom330. kontroler usb2.0 (linux)

trzeci komputer - gigabyte k8nf9u 1.x kontroler usb2.0 (linux)

 

komputer kolegi obok poprawnie współpracuje z odtwarzaczem, jeszcze sprawdzę co w nim siedzi.

 

Sprawdzałem na 4 różnych kompach z różnymi płytami głównymi i w różnym wieku (najstarszy ma jakieś 7 lat i usb 1.1) i za każdym razem ładowanie baterii bez problemu się inicjuje.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 91
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Sprawdzałem na 4 różnych kompach z różnymi płytami głównymi i w różnym wieku (najstarszy ma jakieś 7 lat i usb 1.1) i za każdym razem ładowanie baterii bez problemu się inicjuje.

no coz w takim razie chyba moj odtwarzacz jest jakis lewy. moze powinienem go ponownie zaflashowac, tak na wszelki wypadek?

 

edit: zrobiłem osobny temat i znalazłem obejście problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o soft... nie znalazlem nigdzie podobnej propozycji wiec napisze.

Jesli jest to mozliwe, moze by tak pod kombinacja 2 lub wiecej klawiszy umozliwic wlasne ustawienia?

A dokladnie:

- wciskam (i przytrzymuje) klawisz 1

- wciskam klawisz 2 i wyskakuje mi funkcja/przelaczenie, ktora sobie wczesniej pod ta kombinacje ustawilem, np. skasowanie w tej chwili sluchanej muzyki (z potwierdzeniem oczywiscie) itp.

- jesli jest to mozliwe, to proponuje wprowadzic kilka kombinacji klawiszy tak, aby kazdy mogl sobie pod dana kombinacje wprowadzic jakas funkcje ktorej najczesciej uzywa. Niestety przy udostepnieniu takiej mozliwosci jest masa zmian w sofcie, ale sadze, ze osoby piszace FW dadza sabie rade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to raczej możliwe, po każdej zmianie trzeba by było resetować odtwarzacz jeśli by się zmieniało właściwości klawiszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, szkoda. Wiekszosc uzytkownikow by pewnie z tego sie ucieszyla, ale jak nie da rady, to trudno.

 

P.S.

Jesli chodzi o sam dzwiek i parametry glosnosci (bo ktos mial do tego pretensje, ze na min. bardzo glosno gra), to A10 jest bez porownania lepszy od iRivera IFP-890 i o glowe bije PDA TYTN 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli jeszcze nikt nie zglaszal - opcja "dodaj katalog do listy odtwarzania". obecnie mozna tylko wybrac "odtworz folder" i wrzucic katalog/zbior plikow na liste odtwarzania, kasujac to co bylo na niej wczesniej.

 

tak samo jest przy wybieraniu po tagach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, szkoda. Wiekszosc uzytkownikow by pewnie z tego sie ucieszyla, ale jak nie da rady, to trudno.

 

P.S.

Jesli chodzi o sam dzwiek i parametry glosnosci (bo ktos mial do tego pretensje, ze na min. bardzo glosno gra), to A10 jest bez porownania lepszy od iRivera IFP-890 i o glowe bije PDA TYTN 2.

Chyba miałeś uszkodzonego iFP 890... Mam iFP 899 i gra mniej więcej o 30% głośniej od A10. Jednego i drugiego mam przed sobą....teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po podlaczeniu odtwarzacza i wgraniu lub skasowaniu kilku plikow odtwarzacz od nowa generuje liste odtwarzania, prawdopodobnie z wszystkich utworow na odtwarzaczu.

 

czy da sie jakos zmienic to zachowanie? po dograniu nowego albumu trace swoja dotychczasowa playliste, mimo ze niczego z odtwarzacza nie skasowalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności