Skocz do zawartości

Meeting w Poznaniu


krisio06

Rekomendowane odpowiedzi

Lokal w sensie pub itp? Może by z Proletaryatem zagadać co do tylnej części z kominkiem? :)

 

Żeby to miało sens jako spotkanie odsłuchowe to potrzebujemy trzech rzeczy:

- względną ciszę

- dostęp do prądu

- możliwość 'zamknięcia się' od osób postronnych.

 

Nie wiem na ile się to uda w Proletaryacie zgrać, od studiów tam nie byłem. Nie pamiętam nawet czy u nich muza łupie z głosników czy nie ;)

Kiedyś dawno temu udało się takie spotkanie zorganizować w Starym Kinie, ale że to był jeden jedyny raz gdy odwiedziałem ten lokal to nie wiem jak to wygląda teraz.

Ogólnie pub to dobry plan, tylko nie każdy się nada.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mogę zagadać w Starym Kinie, mam blisko. Powiedzmy w poniedziałek pójdę. Do Proletaryatu też pójdę, muszę poczekać na starszego barmana ;P A w akademcu Polibudy udało Ci się załatwić jako mieszkańcowi DS czy statczy być studentem Poli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

 

Fajnie że jest nowa inicjatywa, ja oczywiście jestem jak najbardziej zainteresowany. Tylko że nie mam już możliwości udostępnienia biura - zmieniłem pracę. Pogłówkuję jeszcze, może coś wykombinuje, ale nie obiecuję.

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisać nie miałem Wam jak, ale byłem W Starym Kinie i... niestety już pomieszczenia na piętrze nie mają. Jedynie zaproponować mogą dużą salę na dole, ale to trzeba by dogadać z szefem, którego nie zastałem (po 20.00 się pojawia). Poza tym ta sala na dole nie wygląda na dobrze odizolowaną od muzyki przy barze i jest raczej za duża, trochę pewnie zaśpiewają za nią... Ja na razie nie mam jak pogadać z szefem, ewentualnie mogę dziewczynę posłać w poniedziałek, ale...

 

Może ktoś inny zagada do szefa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

To znaczy, że nie wpadnę na meet ze sprzętem za 30kpln do knajpy, gdzie poza osobami zaufanymi może być ktokolwiek i gdzie może być niekoniecznie cicho na odsłuchy.

Tak, to rozumiem, chodzi raczej o to jakiego rodzaju miejscówy szukać. Bo raczej nikt się z własnym mieszkaniem nie zaoferuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

To znaczy, że nie wpadnę na meet ze sprzętem za 30kpln do knajpy, gdzie poza osobami zaufanymi może być ktokolwiek i gdzie może być niekoniecznie cicho na odsłuchy.

Tak, to rozumiem, chodzi raczej o to jakiego rodzaju miejscówy szukać. Bo raczej nikt się z własnym mieszkaniem nie zaoferuje.

 

 

Ja w sumie mógłbym, ale powyżej 7-8 osób będzie już mocno ciasno. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stare Kino odpada, ewentualnie by nam udostępnili ale warunki są słabe, nie pod takie spotkanie. Górnej sali jak mówiłem już nie ma.

 

Jeycam spróbujmy zrobić listę chętnych bo raczej tych 7-8 nie przekroczymy.

 

Lista idzie!

1. miki_w1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności