Skocz do zawartości

FUZE 8GB po 219zl?!


TaZzMaN

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, to jest dowód zakupu dla sprzedawcy. Gość prowadzi firme, paczka nadana z firmy, nie wiem czy mu sie nie chce wystawiać paragonów, czy wystawi sobie jeden zbiorczy za wszystkie, czy sprzedaje je całkiem na lewo bez faktur, w kazdym razie aukcja jest dla niego dowodem zakupu i w razie W pewnie bedzie trzeba go molestować, ot co ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paczka pobraniowa nadana 31.03, otrzymałem 3.04, wszytko zgodne z opisem, zapakowane z blistry, nówki (kupiłem dwie), jedna rozpakowalem i wszstko ok, zaraz druga przetestuje. Brak dowodu zakupu, podstawe gwarancyjna stanowi niby umowa kupna/sprzedazy z allegro. Wydrukowałem sobie aukcję i rozmowę na gg.

 

opłacało się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizujcie stronę z aukcją, na policji czy w sądzie to wystarczy. ;) Po 2 miesiącach i tak strona wygasa i nijak zajrzeć nie można.

Poza tym domagajcie się przynajmniej paragonu, to zupełnie wystarczy jako gwarancja na 2 lata. Poza tym i tak sprzedający odpowiada za towar, który sprzedaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizujcie stronę z aukcją, na policji czy w sądzie to wystarczy. ;) Po 2 miesiącach i tak strona wygasa i nijak zajrzeć nie można.

Poza tym domagajcie się przynajmniej paragonu, to zupełnie wystarczy jako gwarancja na 2 lata. Poza tym i tak sprzedający odpowiada za towar, który sprzedaje.

Tak BTW to jak się archiwuzuje stronę, bo nigdy jakoś tego nie robiłem. ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz np. PDF Creator? Taki darmowy wielce przydatny - instaluje się jako drukarka (jest na liście drukarek i przed wydrukiem wybierasz ją), Dajesz polecenie: DRUKUJ i zapisuje Ci co chcesz do pliku PDF, który to plik zapisujesz sobie na dysku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paragon jest jedynym dowodem zakupu, majac paragon masz mozliwosc sam dochodzic swoich praw w serwisie, jaka masz pewniosc ze za rok koles nie zwinie interesu, albo nie wyjedzie z tekstem ze wyslal z paragonem, a to Ty go poprostu zgubiles?

 

Zadac paragonu, a jak nie wysle to urzad skarbowy zalatwi sprawe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

No gościowi na Allegro zawiesili konto, ale nie olał Nas czyli kupujących. Mi moja Sansa padła i wysłałem...

Powiem jedno Fuzy nie nadają się do uprawiania freestylu na nartach :)

Jutro będę miał info czy da się to jakoś odpłatnie naprawić, co śmieszniejsze ja tego nie zauważyłem :D

DSCF4162.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności