Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

FUZE 8GB po 219zl?!


TaZzMaN

Rekomendowane odpowiedzi

Ze strony "o mnie"

paczki wysyłam najpozniej do 3 dni roboczych od momentu otrzymania przelewu

 

Także jeśli zleciłeś przelew w czwartek, zaksięgowany był u niego, optymistycznie licząc, w piątek, to ma czas do środy żeby nadać kuriera :)

 

Ja już chciałem kupować na tej aukcji, aż gościu wyjechał z tym obowiązkowym kurierem, to mnie ostudziło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze strony "o mnie"

 

 

Także jeśli zleciłeś przelew w czwartek, zaksięgowany był u niego, optymistycznie licząc, w piątek, to ma czas do środy żeby nadać kuriera :)

 

Ja już chciałem kupować na tej aukcji, aż gościu wyjechał z tym obowiązkowym kurierem, to mnie ostudziło.

Dzięki bardzo za to info, nie doczytałem. Ale z kurierem i tak było dużo taniej i pewniej w sumie (bezpieczeństwo przesyłki). Ale dziwne że gość się nie odzywa tzn nie odczytuje maili i kom nie odbiera.

 

Aaa teraz gośc zmienił stronkę "O mnie", dlatego nie wiedziałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem playera ... a za chu** nie moge się doprosić faktury. Wkurza mnie to lekko. Ja zamawiałem pocztą na samym początku i dostałem po tygodniu, więc tak źle nie było.

 

Na playerka nie ma co narzekać, ten srebrny kolor tylko słąbo wygląda na zdjęciach. Na żywo stonowany i tak jest dobrze.

 

Dalej będe jeszcze go gnębił o fakture, bo za dużo już się powtarzałem przed zamówieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem nr listu przewozowego i nie da się go sprawdzić na ich stronie tzn nie figuruje w bazie.

Gość pewnie okradł tira na granicy i teraz zarabia niezłą kasę, dlatego nie wystawia faktur i paragonów.

Ale co z gwarancją wtedy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wieć ja swojego dostałem wczoraj [kupiłem w piątek wieczorem], pisałem w sprawie braku paragonu/dowodu zakupu potrzebnego przy reklamacji, dosstałem odpowedz:

nie nic takiego nie powinno byc umowa kupna jest nasza aukcja gdzie jest podane kiedy pan kupil i to w zupelnosci wystarczy

 

dla pewności zapisałem te strone/aucję na dysku ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wieć ja swojego dostałem wczoraj [kupiłem w piątek wieczorem], pisałem w sprawie braku paragonu/dowodu zakupu potrzebnego przy reklamacji, dosstałem odpowedz:

 

 

dla pewności zapisałem te strone/aucję na dysku ;)

Coś mi tu śmierdzi i co Sandisc niby ma uznać aukcje na allego za transakcje? Allegro jest pośrednikiem, a nie sprzedającym, wg mnie to nie wystarczy.

chyba kupiliśmy lewe/z UK/USA mp3... bez gwarancji, no chyba że on zobliguje się do przyjmowanie zepsutych i wysyłania ich do firmowego serwisu.

Podejrzane.

Ja jutro będę miał swój egzemplarz bo kurier do mnie nie zadzwonił, tzn nie miał mojego tel kom...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności