Skocz do zawartości

Jakie zamkniete?


marmur

Rekomendowane odpowiedzi

Chce kupic sluchawki zamkniete, cena nie gra roli. Jeden warunek nie moga byc to "helmofony" czyli duze sluchawki na cale ucho. Szukam czegos co ma wygladac jak k414p czyli male i dyskretne. Mysle nad senn h-25 II, akg k450, ath es7w ? moze sa jeszcze jakies inne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beda grac z X5, iaudio i7, maja byc przenosne ale tez bede uzywac ich w domu dlatego nie chce zeby bylo to wielkie nauszniki; gatunki muzyki tutaj sie nie ograniczam slucham jazz soulu funku, ale tez ciezkie brzemienia rock, metalcore, rap tez wiec wszsystko procz techno,house, trance itd. zalezy mi raczej na "funie" niz odsluchu i analizowaniu dzwieku aczkolwiek licze ze grac beda dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HD25 mają w sobie "fun" z E10, ale to tylko moje subiektywne odczucie. W każdym razie reprezentują wyższy poziom niz ES7, które mnie urzekły, ale tylko i wyłącznie z Nano 1G. K450 nie słuchałem, ale myślę że 25tki powinny być dobre, wprawdzie nie wiem jak grają z Twoimi iAudio. Niech ktoś się jeszcze wypowie, może bardziej kompetentny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ath es9w. ciekawie wygladaj w tym drewnie lepsze sa od h25?

 

Sa inne - czy lepsze to kwestia co jest dla Ciebie wazniejsze w sluchawkach. Senki sa bardziej analityczne i maja mniejsza przestrzen a ATH sa bardziej "audiofilskie" i dla mnie przyjemniejsze w odsluchu (no i generalnie wygodniejsze ale jak widac po sig'u i mniej trwale)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności