Skocz do zawartości
FiiO FH5 - przedsprzedaż Więcej informacji... ×
Audeze LCD2 Closed Back - PREORDER Więcej informacji... ×
Astell&Kern SR15 i słuchawki Billie Jean gratis Więcej informacji... ×
SoundMagic E11 i E11C preorder Więcej informacji... ×
szaleniec

Kolejnosc Plikow

Rekomendowane odpowiedzi

Witma zakupilem juz X5 i teraz zaczela sie akcja wielkiego porzadkowania muzy.

i tu pojawil sie problem bo znalazlem sobie programik co zmienia tagi (tigo tago) i programik do zmiany nazw mp3 renamer (wczytuje z tagow wg zadanego schematu) i wszystko fajnie w windowsie mam utwory 1- tytul.mp3 2- tytul.mp3 i tak dalej a na odtwarzaczu mam utwor 1 10 11 12 a dopiero pozniej 2:| w windows jak sortuje uklada mi w prawidlowej kolejnosci a na X5 jest tak dziwnie...czemu?

rozwiazaniem problemu jest wpisanie 01 02 itd problem w tym ze w tagach sa sciezki jako 1 a nie 01...

Znacie moze jaksi program co by numerowal utworki (pliki) wg schematu 01 02 03 etc? jesli tak to podajcie nazwe to zaopatrze sie w takie narzedzie bo zmieniajac to recznie to potrwa tygodnie heh

Z gory dzieki

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jakie komendy się wpisuje gdy się chce stożyć własną regułę? Konkretnie chcę się pozbyć tej "." (kropki) po numerze :rolleyes:

:P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

przed:
$if(%tracknumber%,$if(%title%,[%disc%.]$num(%tracknumber%,2).,__.) %title%,%_filename%

po:
$if(%tracknumber%,$if(%title%,[%disc%.]$num(%tracknumber%,2),__) %title%,%_filename%)

chyba o tak :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności