Skocz do zawartości

Ipod Video 5g


Paw55755

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

 

Zainteresowal mnie ten model ipoda [30GB]

 

i mam do was pytanie a szczegolnie to jego posiadaczy:

 

Jak wyglada sprawa przenoszenia dolnych czestotliwosci? Zalezy mi na niskim i glebokim zejsciu. Czy moge sie takiego spodziewac. Po zakupie mam zamiar wgrac rockboxa.

 

Sluchawek jeszcze nie mam, ale planuje za pare dni jakies kupic w cenie max. 100PLN [chociaz na poczatku zastanawiam sie nad tymi creative ep-630 czy jakos tak] ale o sluchawkach nie teraz.

 

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 6th gen iPod'a i powiem że nie jest to czego oczekiwałem, ale nie jest tak źle jak piszą ;), a z tego co wiem, po wgraniu RB bedziesz miał możliwość do popisu EQ ustawić sobie niskie częstotliwości do takich jakie Ci odpowiadają i takie jakie scierpią twoje słuchawki, i porponuje już teraz doki, chociażby te ep-630, chodz wolałbym Ex-85 a do basów to spark the plug KOSS, ale to już jest masoneria dźwięku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za odpowiedz ;]

 

Jestem juz w 99% zdecydowane na tego ipoda ;]

 

Najprawdopodobniej na dniach go zakupie i w razie jakis watpliowsci czy cos dam znac.

Mialem pare modeli pchelek [tych dousznych] i raczej takich nie kupie bo uwazam ze sa to pieniadze wyrzucone w bloto bynajmniej w moim przypadku

teraz siedze z nausznymi na uszach i powiem tak ze dzwiek jest o niebo lepszy niz w pchelkach ale i o duzo gorszy niz w dokach.

 

widze na allegro 3 aukcje z KOSS-ami i chyba takze na nie sie zdecyduje o ile dozbieram funduszy tylko nie wiem czy to nie sa podroby.

 

Jesli ktos ma jeszcze jakies zdanie na temat tego odtwarzacza to prosze pisac ;]

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności