Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Monolith & Qoolqee


.ksy

Rekomendowane odpowiedzi

No dopse ;)

 

No to mamy nową markę w zasobach MP3 Store Online - Monolith. Wielu zna już tą markę z mojego gadania ;) Możecie nie wierzyć ale jest ona w Polsce pod ponad roku. Choć jest racje tylko teoretycznie, bo faktycznie to słyszało o niej jeszcze miej osób niż o mobiBLU.

 

MX7000, MX7050, MX3010 już w naszej ofercie. MX7000 uwielbiam rzucać ;P Miałem okazje MX7010 i było miło ;> W niedługim czasie (niewiemy czy wyrobimy się przed świetami) playerki będą do pomacania w Warszawie, a pożniej juz w pozostałych miastach.

 

 

 

Ponadto tak jak wspominałem, do MP3S jutro albo pojutrze trafią QoolQee X :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby monolith miał OGG to bym się nawet nie zastanawiał... ale człowiek się dowartościowuje jak słyszy QGG@Q10 i może powiedzieć że słucha "near-lossless" ;]

http://www.mp3store.pl/odtwarzacze,mp3flas...90829170619.htm

 

to tak apropo OGG ;)

 

--------------------------------

 

Monolith gra bardzo ładnie i przyzwoicie :) a 7010 czy 7000 jest w sam raz dla ludzi nerwowych :D pokazywałem, Khornowi recezje jaka dalismy kiedys do EGX :)))) Oj testowalo sie ten sprzecik ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...hej Ksy, ale hasla zaczynacie rzucac jak Jobs przy swoim ishuffle. Przy modelu Qq X opis nstepujacy: "wyświetlacz: brak (odtwarzacz nie wymaga wyświetlacza)". Przy pamieci 1GB to wyswietlacz "moze" juz byc potrzebny... :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest sprawa :)

 

Mamy śliczne forum. Dzięki wam. Jest na nim masa opinie jednak nie każdemu musi się chcieć to przeglądać. W MP3Store jest miejsce na opinie i wystawić ocenę. Macie swojego playerka, niektórzy po dwa, inni mieli już kilka. Jeśli chce się Wam napisać kilka zdań to zapraszam. Sądzę, że dla potencjalnych klientów Wasze opinie są ważę - bo nie są marketingowymi opowiastkami tylko opinia!

 

To tylko ogłoszenia. Pisze to w tym poscie bo nie ma sensu zaczynać nowego :)

 

 

---------------

ps. dziś (18.12.2005 - sobota) bede urzedować w MP3S Warszawa, jak by się ktoś chciał spotkać to zapraszam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności