Skocz do zawartości

Zamówienia na częsci do MxM


Rekomendowane odpowiedzi

Prawda jest taka ze nie mozna dostac teraz op-ampa AD8066, zamiast tego myslalem nad AD8022, czy ktorys bardziej doswiadczony kolega moze powiedziec jak sie to ma z poborem mocy jakoscia dzwieku i czy oplaca sie wsadzic dwa takie cacka do MxM, czy moze lepiej poczekac na AD8066? Zalezy mi na dlugiej pracy aku a przy tym chce nie stracic nic z jakosci dzwieku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozważam 2 opcje

 

1. Mechaniczna - ślusarz

2. Laserowa wraz z grawerką oznaczeń na panelach

 

Jesli chodzi o grawerowanie to:

 

Laser kosztuje 2,80zł + Vat za sztukę o pow. max 10cm2 - czyli mniej wiecej pow. 1 panelu. Do tego dochodzi jednorazowe 10zł za przygotowanie lasera.

 

Cena za cięcie ustalana jest indywidualnie - ale kilka otworów to nie jest skomplikowana zabawa wiec nie spodziewam sie duzych kosztów.

 

Spodziewam sie, że nawet najlepszy ślusarz nie dorasta do piet laserowi sterowanemu komputerowo, wiec sklanial bym sie ku laserowi o ile koszty ciecia nie beda duze. Samo grawerowanie to ok. 5,60 + Vat za 2 panele co przy kosztach amp'a w granicach 200zł to mała kasa, a wrażenia wizualne rosną diametralnie w górę :)

 

Jest tylko jedno ale - nie jestem ekspertem w zabawach w wektorowych rysunkach - a taki trzeba dostarczyć, aby bawic się laserem :) - wiec jak ktos ma doświadczenie w tej materii to niech się zgłosi. Od biedy mogę to zrobić, ale zajmie mi to wiecej czasu niz w przyp. osoby która w tym chociaż troche siedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybierzcie jakis projekt grawery jakis zarys ja moge zrobic to wektorowo pozniej i przedstawie na forum. tez jestem za tym zeby otwory i grawer zrobic laserowo jak sie juz bawimy w MxM to zrobmy to porzadnie ;) takze czekam na propozycje marmur2@o2.pl odnosnie graweru a pozniej ja to zrobie na wektorowo ew sam tez cos narysuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym to tak widział - niestety nie widze miejsca na LEDa żeby go ładnie wkomponować w panel... myślałem, że można by spróbować umieścić ją pod gałką pota, żeby ładnie ją podświetlała, ew. wywalić na tył obudowy.

 

Trzeba byłby też ustalić średnicę gałki - ze względu na oznaczenia w około...

 

Tylni panel to po prostu napis DC IN X-XX V (ile to V łyka? 12?)

 

Co wy na to?

 

bez_tytu_u.JPG

 

Aha, i jeszcze przydałoby się jakąś fajną czcionkę znaleźć na napis MxM Headphone Amplifier :) na górnej krawędzi front panelu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdziłem przelewy, tylko jedna osoba nie zapłaciła - hofi

jeśli chodzi o czas zamówień - przy standardowym jest to 10 dni (expres 2 dni i spora dopłata)

zamówiłem w tamten piątek (6.02), czas liczy się od poniedziałku więc mają jeszcze 5 dni, czyli płytek możemy się spodziewać w tym tyg. najprawdopodobniej w piątek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

In/Out IMO nie bedzie wyglądało lepiej niż grafika, ale punkty przy galce zawsze mozna jeszcze raz przemyslec i je zamienic na staromodna grafike w postaci volume "trójkącika" nad gałką:)

 

Obudowy wyślę w przyszłym tyg z Alps'ami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

forza jak masz te obudowy to tez bym chcial ful alu z dziurkami i grawerka.

mam do wyboru da op-ampy AD8022 i AD8066 ktory jest lepszy? interesuje mnei maly pobor mocy i wysoka jakosc dzwieku ktory wybrac a moze po jednym z kazdego rodzaju da sie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamiast kropek przy gałce lepsze będą kreseczki :P. A ile w końcu wychodzi ta wersja full alu z otworami i ewentualnie grawerką? Bo zaczynam sie zastanawiać, ale z drugiej strony jeszcze trochę i obudowa to będzie 1/3 ceny wzmaka <_<...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koniecznie kreski - dzieki temu wielkosc gałki nie bedzie grała aż takiej roli:

tu POT1.gif lub tu: POT2.gif

może się komuś przydać - plik z photoshopa, łatwo będzie zwektoryzować i poprawić POT.rar

 

nadal obstaję przy obudowach z plastikowymi frontami - czekam tylko na zebranie się 10 chętnych i od razu zamawiam

 

A ile w końcu wychodzi ta wersja full alu z otworami i ewentualnie grawerką?

pewnie koło 60

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności