Skocz do zawartości

Zamówienia na częsci do MxM


Rekomendowane odpowiedzi

Jutro się przejade so Semiconu na WGE i jak w "stosunkowo prosty" sposób bez dużej bieganiny w te i we wte uda mi sie załatwić kilka(naście?) obudów to dam znać na forum... jak nie bedzie to takie proste to moge sie zając tym po moich feriach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej chwili otrzymałem przelewy od następujących userów:

 

Kojiro

KHOT

Bisek01

Tomek8888

007andrew

daniel69

Baols

Kruczekxxx

 

Lista userów od których jeszcze przelewu nie dostałem ;)

new_oscar

k_urczak

marmur

Brestinder

Fuzz

gasolin

Nie żebym was poganiał - wkońcu minęło zaledwie kilka dni weekendu od sfinalizowania listy, post tylko w char. informacyjnym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czuję się wyróżniony :P

 

Jak to będzie z obudowami? Full aluminium? Czy moze z plastikowymi wykonczeniami? Tansze czy solidniejsze? Co brac? I czy w ogole bedzie taka mozliwosc?

 

Mam nadzieję że o ile sam skopie swoje pierwsze podejście do lutowania wszystkich części to znajdzie się ktoś kto za drobną opłatą pomoże sklecić wszystko w jedną całość :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w sklepie na WGE aby zorientować się co i jak i przy okazji zakupiłem 8 obudów srebrnych z metalowymi frontami :) Zła wiadomość jest taka, że po miłej pogawędce z panem sprzedawca okazało się ,że koszt obudów to 45zł - ze względu na to że są z nowej dostawy, a że Euro znacząco poszło w ostatnich miesiącach w górę to cena jest tez wyższa (chcociaż i tak mniej poszła w górę niż kurs EU/PLN) :|

 

Zakupiłem je głównie z myślą o osobach, które zamawiają u mnie Alpsy - żeby nie płaciły 2x za przesylkę...

 

Tomek8888 - 2 szt.

k_urczak - 1 szt.

gasolin - 3 szt.

Kojiro - 2 szt.

 

Oczywiście jak będzie wiecej chetnych to po feriach jak bede w okolicach WGE - mogę zakupić więcej (jak sie zbierze grupka - nie bede latał na WGE po jedną obudowę :) )

 

Foty jeśli ktoś nie widział :

 

DSC_7550.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Zakupiłem je głównie z myślą o osobach, które zamawiają u mnie Alpsy - żeby nie płaciły 2x za przesylkę...

 

Tomek8888 - 2 szt.

k_urczak - 1 szt.

gasolin - 3 szt.

Kojiro - 2 szt.

...

 

Nie załapałem się :(

Ajj, jak ktoś mógłby odstąpić jedną obudowę to biorę od razu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do czarnych to :

 

a. Trzeba je zamawiać, a dostawy Hammondów nie są zbyt częste

b. Są droższe

c. Anoda nie jest zbyt wytrzymała dość łatwo je porysować (co o wiele lepiej widać niż na srebrnych)

 

Ja jestem zwolennikiem srebrnych, ale jak bardzo ich nie chcesz to napewno ktoś inny je przygarnie na forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie załapałem się :(

Ajj, jak ktoś mógłby odstąpić jedną obudowę to biorę od razu.

 

O... z nieba mi spadłeś :) Właśnie pisałem do Forza Lazio że mogę tylko jedną sztukę wziąć aktualnie. Jesteś w stanie kupić tę drugą teraz?

 

Pozdrawiam

 

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

 

Co do zbiorowych zamówień. Wszyscy biorą te płytki, potencjometry i obudowy. A reszta części? Macie je w domu czy kupujecie przez allegro bądź szukacie w swoim mieście? Nie lepiej zorganizować kolejne zamówienie na powiedzmy wzmacniacz operacyjny AD8397ARDZ ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do zbiorowych zamówień. Wszyscy biorą te płytki, potencjometry i obudowy. A reszta części? Macie je w domu czy kupujecie przez allegro bądź szukacie w swoim mieście? Nie lepiej zorganizować kolejne zamówienie na powiedzmy wzmacniacz operacyjny AD8397ARDZ ?

Ja chyba będę próbował całą resztę pozałatwiać na miejscu. Może wyciągnę jakąś wiedzę gdzie, co i jak od Forza Lazio :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do zbiorowych zamówień. Wszyscy biorą te płytki, potencjometry i obudowy. A reszta części? Macie je w domu czy kupujecie przez allegro bądź szukacie w swoim mieście? Nie lepiej zorganizować kolejne zamówienie na powiedzmy wzmacniacz operacyjny AD8397ARDZ ?

 

Wydaje mi się, że łatwiej jest zamówić wszystko samemu. Kwestia 30 minut i pozamawiałem elementy, których nie dostanę na miejscu z Allegro (ewentualnie zagadałem z kolesiami, którzy wcześniej to oferowali - czy nadal mają w ofercie ;)). Przeszukaj wątek o MxM - jest tam "kilka" kontaktów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że łatwiej jest zamówić wszystko samemu. Kwestia 30 minut i pozamawiałem elementy, których nie dostanę na miejscu z Allegro (ewentualnie zagadałem z kolesiami, którzy wcześniej to oferowali - czy nadal mają w ofercie ;)). Przeszukaj wątek o MxM - jest tam "kilka" kontaktów ;)

jeśli chodzi o opampy to sprawa nie wyglada tak różowo - na allegro nie sprzedaja tych polecanych przez majkela, więc fajnie byłoby się zorganizować i zamówić odpowiednią liczbę sztuk z zagranicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby ktos mial obudowe odstapic to wezme.

widze ze forza jest dobrze zorientowany wiec moze zrobmy liste ciezko dostepnych czesci do MxM i zamowmy je zbiorowo a reszte to juz kazdy w swoim miescie w elektronicznym zakupi, z niektorymi czesciami jest rzeczywisicie problem i trzeba czekac niewiadomo ile na nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie to najbardziej deficytową częscią był po Alpsa i obudowy Hammonda - są dostępne w zaledwie kilku miejscach. Jeśli chodzi o op-ampy to dzwoniłem do Alfine (dystrybutora AD) i nie mają obecnie na stanie AD8066 ani AD8397. Mogą zamowic w ciągu tygodnia. Koszt przy 100szt wynosi ok 2,6$, przy ok 20szt na moje oko bedą to ze 3-3,5$.

 

Reszte komponentów bez problemu mozna kupic w pierwszym lepszym elektronicznym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o skreślenie mnie z listy na obudowy :) Pewnie i tak skończy się na tych z aluminiowym frontem, więc chyba zainteresuję się czymś mniej eleganckim ale tańszym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/item552364495_ad8397_dua...cena_15_20.html

 

Zakupiłem dla siebie 1 sztukę AD8397 - koszt 15zł. IMO warto bo z pewnego źródła i na dodatek można też zakupić AD8022 - nie trzeba płacić 2x za przesyłkę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności