Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Zamówienia na częsci do MxM


Rekomendowane odpowiedzi

Kontynuacja tego wątku: <a href="http://forum.mp3store.pl/index.php?s=&showtopic=28112&view=findpost&p=499942" target="_blank">Projekt MxM</a>

 

ZAMÓWIENIE PŁYTEK

koszt 1 płytki: 6,50 + 3,50 przesyłka

 

LISTA NA POTY ALPSA: (ok.24zł)

 

OBUDOWY HAMMONDA (45zł)hammond.pdf

 

LISTA NA KONDENSATORY JVC (ELNA Tonerex)(1,6$+przesyłka z Hongkongu)

 

<b>LISTA NA KONDENSATORY BlackGate 2200uF/16V (7,95$)

 

niestety nie prowadzę już zamówień, info o kolejnych - w ostatnich postach wątku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprosze 5szt pcb . Jesli ktos z Was zna sie na przeprojektowani plikow plytki to punkty lutownicze pod gniazda we/wy warto przesunac do krawedzi plytki o jakis milimetr ( oba gniazda , tak by ich przody bardziej wystawaly poza plytke , ulatwia to montaz w hammondzie ) .

 

 

 

aktulana lista

 

 

 

 

Tomek8888 - 2 szt.

new_oscar - 3 szt.

k_urczak - 2 szt.

hofi - 2 szt. (wstępnie)

kojiro - 2 szt.

daniel69 - od 2 do 10 szt.

Galactica  -  2 szt

 

x500 - 5szt ( pięc )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to 2 czy 5?

 

 

5 - juz przeedytowalem . Sorki za chochlik .

Powtorze tez linki z topicku o mxm , oczywiscie jesli aukcje juz wygasly wystarczy kliknac w inne aukcje tego samego uzytkownika .

 

OBUDOWY HANMMOND

GNIAZDA JACK 3mm

AKUMULATOR PROFITEXX

LADOWARKA

Gniazdo Ladowarki

Wzm.Operacyjne (opampy)

Inne opampy

Jeszcze inne opampy

Potencjometr obrotowy stereo A20K z wyłącznikiem

Kondensator 10000uF/16V

Kondensator BC Comp jako alternatywa dla zwyklego 10000uF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A bedzie ktos zamawial reszte czesci? Ja bym poprosil jedna plytke :D zrobie drugie podejscie do mxma :D

reszte można zamawiać indywidualnie oprócz kondensatorow i opampów - fajnie by było mieć black Gate'y, więc jeśli ktoś już to robił lub ma wtyki tu i uwdzie proszony jest o pomoc :D

 

CZyli mam rozumieć, że zamówienia mamy składać do piątku?

tak, ustalmy, że do 1500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

reszte można zamawiać indywidualnie oprócz kondensatorow i opampów - fajnie by było mieć black Gate'y, więc jeśli ktoś już to robił lub ma wtyki tu i uwdzie proszony jest o pomoc :D

 

To i ja poproszę jak ktoś będzie zamawiał BG. Jak ktoś jest z Wawy to mogę zrobić wspólne zakupy i podzielimy się opłatą za przesyłkę. Proszę o info w temacie lub na PMa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jednak najprawdopodobniej bede bral 2 sztuki max 5 bo w sumie 3 juz dotrawilem samemu choc kupie na 99% i tak do porownania... ale ile napisze na pewno przed piatkiem...

i powiedz mi ( osoba ktora bedzie te plytki zamawiala...) czy one sa tylko wytrawiane czy sa pokryte emalia po wytrawieniu od strony miedzi?? bo ja wolalbym lyse nie poemaliowane poprostu sam laminat z wytrawionymi sciezkami z miedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również piszę się na 2 płytki (słownie: dwie) ;)

 

aktualna lista

 

Tomek8888 - 2 szt.

new_oscar - 3 szt.

k_urczak - 2 szt.

hofi - 2 szt. (wstępnie)

kojiro - 2 szt.

daniel69 - od 2 do 5 szt.

Galactica - 2 szt

x500 - 5szt

gasolin - 3 szt.

bbkamil - 2szt.

007andrew - 2 szt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie zamówienie na Alpsy nie wyszło, bo nie było na tamtą chwilę potków dostępnych w PL. Teraz wiem, że są na 100% dostępne, więc jak zbierze się grupa chętnych na min 10 sztuk to cena za jeden potek będzie wynosiła 22zł + koszta przesyłki. Proszę więc o wpisywanie się czy jest takie zapotrzebowanie i ile kto chciałby Alpsów. Przypominam, że to potencjomentry 2x10kOhm z włącznikiem idealnie pasujące do płytki MxM'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności