Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

co z tym labergiem?


maciu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ja może z nietypowym pytaniem - ale nie chce się nadziać, dlatego zarejestrowałem się i pytam w miejscu, w ktorym jak mi się wydaje mogę otrzymać odpowiedz:)

 

Czy z firmą laberg jest OK? Chcialem kupić odtwarzacz Visio więc wszedlem na stronę (pomijając już to jaka ona jest) i zauważyłem że ostatnia informacja jest z września 2008 roku. I nie ma żadnego info o Visio! :( Czy coś jest nie tak? Nie chce mieć pozniej problemów z gwarancją jeśli coś sie stanie. A skoro nie chce im się aktualizować strony to może nie chce im się także serwisować sprzętu, odpowiadać na pytania. Pytanie jest w zasadzie skierowane do przedstawicieli firmy, ktorzy się tu wypowiadają często.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja może z nietypowym pytaniem - ale nie chce się nadziać, dlatego zarejestrowałem się i pytam w miejscu, w ktorym jak mi się wydaje mogę otrzymać odpowiedz:)

 

Czy z firmą laberg jest OK? Chcialem kupić odtwarzacz Visio więc wszedlem na stronę (pomijając już to jaka ona jest) i zauważyłem że ostatnia informacja jest z września 2008 roku. I nie ma żadnego info o Visio! :( Czy coś jest nie tak? Nie chce mieć pozniej problemów z gwarancją jeśli coś sie stanie. A skoro nie chce im się aktualizować strony to może nie chce im się także serwisować sprzętu, odpowiadać na pytania. Pytanie jest w zasadzie skierowane do przedstawicieli firmy, ktorzy się tu wypowiadają często.

pzdr

 

 

Jak to co jest? Jest bardzo dobrze.

Zabrzmi to dziwnie, ale ciszę się, że strona www Ci się nie podoba, bo właśnie kończymy nową. A obecna strona jest nieaktualizowana właśnie dlatego bo od dłuższego czasu dłubiemy przy nowej. W międzyczasie był okres świąteczny i start z nową stroną się przeciąga. Ale można już zerknąć: http://www.laberg.pl/_test

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Sorki, że odgrzewam, ale na podforum Laberga nie da się inaczej (jakoś to podforum wymiera).

 

Zadam tu po raz drugi pytanie: Co z tym Labergiem? Na nowej stronie te same aktualności już od ponad 3-ech miesięcy. Sylwik rzadko zagląda na forum, nie odpisuje na PM-y, a zarzekał się, że wkrótce będą nowe playery od Laberga. Czyżby upadek firmy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Upadek to na pewno nie jest gdyż żeby upaść trzeba mieć coś żeby z tamtąd spaść. Firma laberg jest po prostu zbyt mała by cokolwiek się dla nich liczyło więc poco maja sobie zawracać głowę uaktualnianiem strony skoro i tak nie stracą klientów bo ich nie maja i (jesli dalej będą sie tak obijać) w najbliższej przyszłości ich wiecej nie zyskają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności