Skocz do zawartości

MP3Store.pl


.ksy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 243
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nie no, widzę, że cena IFP 799 1 GB jest ładnie wyrypana w kosmos i widzę, że nie jestem jedynym narzekającym na ceny... miałem się udać do waszego sklepu w czwartek z gotóweczką i zakupić playera, ale miało to być w granicach do 730-40 zł - w necie znajdę sobie (zresztą już znalazłem za 700 zł łącznie z kosztami przesyłki), więc chyba podziękuję....

 

Co do samej strony to duży plus za czytelność, ładny wygląd i to, że szybko chodzi ( w porównaniu do innych skleów mp3, np. www.mp3pla***.pl (nie chcę robić kryptoreklamy, więc ocenzurowałem :lol: ).

 

Pozdrawiam!

Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracuje na rozdzielczości 600x800 :] i troche beznadziejnie mi to wygląda. :ph34r:

-----------------

 

Między kolejnymi wierszami plajerów przydałaby się "listwa" taka jaka oddziela "super okazje" od "odtwarzacze dla ciebie" :] będzie bardziej przejżyste, bo tak to ktoś może nie wiedzieć czy jakaś tam cena jest do plajera na górze czy na dole - ja wiem bo znam symbole, nazwy i wygląd, ale niektórzy moga nie wiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawac wszystkie błedy - dobrze wiecie ze czytaja swoj teskt predzej bład znajdzie Wasz znjaomy niz Wy :)

 

 

 

Co do cen to nie jestem przekonany czy sa takie sam jak w sklepach offline. Ale raczej sie pokrywaja.

 

 

 

Niestety - strona jest od 1024. Zdjaemy sobie sprawe z tego ze nitkrzy korzystaja jeszcze z 800x600, ale trzeba napedzac zmiany na lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK :)

 

Rejestracja:

 

"Po dokonaniu rejestraji na wskazane konto e-mail zostaną wysłane informacje o logowaniu do systemu."

 

Regulamin:

 

3. Niekompletnych pisze się razem.

 

10. "Towar dostarczany jest przesyłką kurierską przez firmę, z którą wspólpracuje sklep."

 

11. Przewidywany czas realizacji zamówienia wynosi 3 dni "robocze" - od momentu wpłynięcia na konto Sklepu nazleżności za zamówiony towar lub 3 dni "robocze" od momentu potwierdzenia złożonego zamówienia.

 

12. "Czas ten może ulec zmianie w przypadku, gdy towaru zamówinonego przez Klilenta nie ma w magazynach Sklepu"

 

Dla prasy:

 

"To właśnie te odtwarzacze tej marki były sprzedawane w pierwszym sklepie otwartym w Warszawie." Lepiej byłoby bez "te" :)

 

"W planowaniu są kolejne sklepy w kilku miastach Polski." Zgrabniej byłoby "w planach" :)

 

"W razie pytań lub wątpliwości, który odtwarzacz wybrać oddajemy w Państwa ręce ogromne forum MP3 Sotre."

 

 

Na więcej się na razie nie natknąłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzeczywiscie stronka ciekawsza i bardziej prezjrzysta widze ze juz kilka bledow ktpore zauwazylem zostaly podane ale ceny to szczerze powiem ze niektore wygorowane. malo konkurencyjne dla sklepow on-line.

Ale ogolnie do na A+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, dziękujemy za miłe przyjęcie :) cieszymy się ze pierwsze wrażenie było pozytywne. Postaramy się nasza oferta i rozwojem sklepu aby dalsze opinie były też tak miłe :) W przeciągu 2 tyg. zostaną opublikowane pierwsze informacje na temat zniżek, rat, rabatów itp.

 

Jeśli spotkacie się jeszcze z jakimiś błędami liczymy na Was. Zdecydowanie nie chcemy być sklepem, w którym pojawiają się głupoty w specyfikacjach dlatego, że lekceważy się informacje od użytkowników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ifp799

Kilka błędów rzeczowych.

Kolor obudowy: zielony

... poważnie? :)

Długi czas odtwarzania: Do 20 godzin (w oparciu o testy producenta)

Wcześniej napisane

zasilanie: 1 bateria AA; czas odtwarzania: 30 godz.

 

Oprogramowanie

- iriver Media Menager (transfer plików, tworzenie playlist, zarządzanie stacjami radiowymi)

To jest iRiver Music Manager :P

 

 

Tego typu błędy są wszędzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ skręt: napewno sie tym zajmiemy!!

 

 

 

----------------------

 

OK, jak widzicie jest pole na wasze opinie. Zapraszamy do sporządzenia krótkich recenzji / opisów sprzętów, które posiadacie i dodani ich na stronie. Wasza opinia może pomóc kolejnym klientom w dokonaniu właściwego wyboru! :)

 

----------------------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj w opisie macie ze jest to 30GB iaudio a juz ponizej w szczegolowym opisie produktu jest napisane ze ma dysk 60GB. To jak jest?:)

 

 

A Tutaj też jest coś pochrzanione :) Musicie się zdecydować: albo 20 albo 30:)

 

Acha, dalej ifp 780 jest drozszy od 790, tak ma być?

I w specyfikacji ifp780 nadaj jest napisane, że ma usb 2.0

 

I taka próśba, czy nie możecie dla każdego odtwarzacza pisać jaką ma moc wyjściową?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj w opisie macie ze jest to 30GB iaudio a juz ponizej w szczegolowym opisie produktu jest napisane ze ma dysk 60GB. To jak jest?:)

 

 

A Tutaj też jest coś pochrzanione :) Musicie się zdecydować: albo 20 albo 30:)

 

Acha, dalej ifp 780 jest drozszy od 790, tak ma być?

I w specyfikacji ifp780 nadaj jest napisane, że ma usb 2.0

 

I taka próśba, czy nie możecie dla każdego odtwarzacza pisać jaką ma moc wyjściową?

- pojemnosci poprawione.

- nad cenami czua juz zespol sklepu i z tego co wiem nie ma bledów

- USB poprawione

- co do mocy wyjsciowa dodamy ta pozycje po dodaniu juz oczekujacych produktów. przy nwo pojawiajacych sie produtkach staramy sie juz to uwzgledniac. wiecej danych pozatym pojawi sie w tabelach specyfikacji - ktorych jeszcze Wy nie widzicie.

 

 

 

dziekuje i jak cos jeszcze to piszcie!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie minimalizujcie tak iPOO
8,4 x 2,5 x 0,84 mm
:)

Takie wymiary podaje oficjalny Polski importer. Nie jest to jakiś nas wymysł.

 

-------------------------------

 

W bazie troszkę nowych produktów, a to ciągle mało w stosunku do tego co chcemy Wam oferować :) Dziękuję za liczne opinie i częste zaglądania na nasz sklep :) cała grupa tworząca sklep jest szczęśliwa ze przypadł on Wam do gustu :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie 84 x 25 x 084 mm tylko 840 x 250 x 0,84 mm

Łooo, z maleńkiego stał się wielkim....

długość prawie metr (84cm)

szerokość 25cm

...i niezręcznie cieniutki :)

 

Przypominam że 1 cm to 10 mm... ;)

:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności