Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

MP3Store.pl


.ksy

Rekomendowane odpowiedzi

No to stało się. Nasze testy wewnętrzne zakończyły się. Sądzimy ze system organizacji zamówieni pozwoli nam sprawnie realizować Wasze zamówienia.

 

Teraz poddajemy się Waszej ocenie :) Testujcie nasz sklep i zgłaszajcie swoje uwagi i propozycje. Mamy nadzieje, że nowa, świeża forma w Polskim Internecie przypadnie Wam do gustu. Dołożyliśmy wielu starań aby sklep był dla Was przyjazny, a nie tylko dobrze wyglądał. Staraliśmy się aby sklep był zupełnie inny od tego co znacie już w Polskiej sieci. Czy nam się udało, czas pokaże. Napewno nie jest to nasze ostatnie słowo i teraz liczymy na Wasze opinie.

 

Naturalnie nie jest to wszystko co mamy Wam do zaoferowania. Zapraszamy do testowania, a my będziemy wprowadzać dla Was nowe produkty, które z pewnością przypadną Wam do gustu.

 

MP3STORE.PL -- MP3STORE.PL -- MP3STORE.PL -- MP3STORE.PL -- MP3STORE.PL -- MP3STORE.PL -- MP3STORE.PL -- MP3STORE.PL -- MP3STORE.PL

 

 

 

 

 

.

mp3_store.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 243
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

No, no. Calkiem ladnie :rolleyes:

 

Niektore ceny sa mocno odstraszajace (np T10 512 mb) w porwnaniu z innymi sklepami,

no ale wyglad strony jest calkiem sympatyczny. Nie jestem moze do konca przekonany

czy te promocje / super okazje powinny byc zawsze na gorze danej ramki, bo troche

zamieszania to wprowadza. Jak zejdzie cena T10 to przetestuje sklep od strony technicznej

a nie tylko wizualnej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo podoba mi się układ opisu, specyfikacji itp. konkretnych plajerów - bardzo czytelne.

Reszte skomentuje później ;)

-------------------------------

zapis: 1 GB pamięci Flash (~ 510 utworów, ~ 34 albumy) (przy 2 min. utworach w 128 kbps)

:) Fajnie (czepiam się drobiazgów)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo podoba mi się layout i nie bardzo podobają mi się ceny :) Czy wy też dajecie 8% rabatu przy przedpłacie tak jak MIP? I dlaczego do każdej ceny musieliście dodać po przecinku jakieś grosze? :)

 

wuub --> Tym, że 880 ma tylko 128 MB pamięci. Z kolei zupełnie idiotyczna jest sytuacja z ifp 780 droższym niż ifp 790...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taką uwagę: czy możecie pisać w specyfikacjach o mocy grajków? Bo o F1 piszecie, że ma 35 mW na kanał, u innych playerków nie ma żadnej informacji.

 

Może jestem debilem ale czym się różni iFP 880 od 890 że cena jest TAK odmienna?

Nie jesteś debilem :)

890 ma USB 2.0 a 880 1.1

 

 

LINK tu 790 rzeczywiscie jest tansze od 780 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

890 ma USB 2.0 a 880 1.1

Tak mi coś świtało, ale na stronce jest 2.0 256MB :] takie tam wyuczone szukanie błędów :) Jak skończę zadanie na Systemy to się jeszcze przyczepię do paru rzeczy :>

 

Żeby było jasne, ogólnie jest ładne, ale w chorobach wieku dziecięcego lepiej żebyśmy pomagali my niż przypadkowi ludzie z zewnątrz :)

Edytowane przez wuub
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wuub

- dzieki za info o 880, nasz bład i juz jest porpawiony.

- co do "rozjazdu" to strona bedzie smigac pod FF i IE. Pod innymi przegladarkami ciezko mi powiedziec - napewno zglosze to progamistom.

 

Mayhem

- wszystkeigo sie dowiem, i takie informacjie napewno beda umieszone na stronie. a jutro dam odp co i jak :)

 

 

 

Dziekuje za wskazywanie błedów jak i za miłe słowa - czekamy na kolejne opinie.

 

PS. Jak znajdziecie błedy w specyfikacja piszcie koniecznie do mnie na PW lub tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ksy --> OK, czekam na odpowiedź, bo święta coraz bliżej i trzeba zacząć prezenty kupować :)

 

A co do przeglądarek to pod Operą wszystko chodzi OK, nic się nie rozjeżdża.

 

P.S. Moglibyście jeszcze wywalić to stare żółto-czarne logo z lewego dolnego rogu, bo niezbyt pasuje do reszty. Nowe jest znacznie ładniejsze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Moglibyście jeszcze wywalić to stare żółto-czarne logo z lewego dolnego rogu, bo niezbyt pasuje do reszty. Nowe jest znacznie ładniejsze :)

to logo jeszcze jest uzywane w sklepach stacionarnych, z czasem bedzie wykonane calkowite przebrandowienie :) SPOKOJNIE :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Na IE też nic nie ma, więc to wina Twojej przeglądarki.

Raczej plugina flashowego pod linuxowym firefoxem. To dobrze, że nie miało tak byc z założenia, ale jednak FF/IE/Safari/Opera powinny działać bez większych zarzutów bez względu na platformę, dlatego zgłaszam problem(ik).

 

 

edit: mam nadzieję że ksy mnie nie zbanuje za czepialstwo :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche bije po oczach kolor czcionki uzytej w cenach... a moze to tlo wokol ceny i przycisk Kup Teraz. No mruzyc oczy musze, bo az oczy bola jak na to patrze.

 

No i jeszcze mam ale do wyszukiwarki. Co ona konkretnie wyszukuje?

Wpisalem iriver i nic nie znalazła :) Wpisalem t20 i juz mi pokazalo t20, iaudio rowniez pokazalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ralph --> iriverów nie wyszukuje, bo nie mają w nazwie podanego producenta, jest tylko model :) iaudio wyszukuje już normalnie, bo producent jest.

Rzeczywiscie :) Gratuluje spostrzegawczosci i laczenia faktow. Teraz tez to widze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W specyfikacji iAudio F1 są błędy bo chyba 35 mW na kanał ten grajek nie ma. Pozatym kolor 1GB wersji jest czarny a nie biały

- owszem ma 35 na kanał.

- no tak czarny a jest inaczej? bo wydaje mi sie ze jest dobrze chyba ze zle patrze? :)

 

Rzeczywiscie :) Gratuluje spostrzegawczosci i laczenia faktow. Teraz tez to widze :)

- oo... tez to jeszce dzisaj poprawimy.

 

 

ps. wiem ze chłopaki juz przygotowali kolejne marki do zaprezentowania Wam online :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iaudio F1 1 GB

 

Szczegółowy opis produktu:

.........................

.........................

Kolor obudowy: Biała

.........................

.........................

.........................

 

Ksy o to mi chodziło :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności