Skocz do zawartości

sansa CLIP ROCKBOX


sspiderr

Rekomendowane odpowiedzi

cześć! mam sansę clip+ z zainstalowanym rockboxem. jedyne czego w tym momencie chcę, to współpraca z last.fm

 

i tu jest problem:

 

mam program logscrobbler. odpalam go i muszę wyhaczyć plik scrobbler.log żeby dane mogły być dodane do mojego profilu.

ale pliku ani widu ani słychu. czemu łaj? podłączam sansę pod usb z oryginalnego oprogramowania, mam włączoną widoczność plików ukrytych. i ani w katalogu głównym ani w folderze.rockbox nie ma scrobbler.log

 

ktoś wie czemu tak jest? może robię coś źle albo jestem wybitnie nieogarnięta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam. Chciałbym zainstalować rocboxa, mam jednak problem: Rockbox Utility chce do niego konkretnej ścieżki (w moim wypadku G:). Problem w tym, iż mój komputer odtwarzaczowi nie przypisał żadnej "literki dysku", widzi go i pokazuje jedynie jako "urządzenie przenośne".

 

Oczywiście próbowałem opcji "autowykrywanie", jednak próba użycia go kończy się crashem programu za każdym razem.

 

Ktokolwiek? ; (

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy drodzy czy ktoś z Was się orientuje czy można zmienić kolejność opcji w menu Rockboxa? Chodzi konkretnie o meny 'settings'. Trzeba edytować pliki layoutów czy może jakoś głębiej pogrzebać w FW?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam takie noobowskie pytanka odnosnie tego systemiku - co on daje? ze moge przegladac foldery normalnie w sansa clip ( a tak tylko po tagach ) i cos jeszcze? jakość muzyki sie nie zmienia? częściej/mniej się zwiesza?

długość grania na baterii jest krótsza ? najlepiej wszystkie te najwazniejsze roznice mi napiszcie. Dziekuje bardzo z gory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam takie noobowskie pytanka odnosnie tego systemiku - co on daje? ze moge przegladac foldery normalnie w sansa clip ( a tak tylko po tagach ) i cos jeszcze? jakość muzyki sie nie zmienia? częściej/mniej się zwiesza?

długość grania na baterii jest krótsza ? najlepiej wszystkie te najwazniejsze roznice mi napiszcie. Dziekuje bardzo z gory

 

ponawiam pytanie , najlepiej jak ktos w paru słowach mi napisze a nie da link do masowych informacji po angielsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

http://pl.wikipedia.org/wiki/Rockbox

http://www.rockbox.org/wiki/FeatureComparison

http://www.rockbox.org/wiki/WhyRockbox

 

nie chce mi się tego wszystkiego pisać, poczytaj sobie. brzmienie to samo, of i rb praktycznie się nie zawieszają, bateria trzyma lepiej na rb (ok. 15h vs 12-13h na of).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

Zakupiłem wczoraj Sansa CLIP 2GB ver. 1.01.35, lecz co zauważyłem nie posiada on radia FM, a to mnie również skusiło na niego, czy jest możliwe wgranie w niego radia FM, bo nie mogłem znaleźć informacji w tym temacie konkretnych i z tych opisów nie wiem jak to zrobić i czy się da, a próbując czytać anglieskie stronki nie czaję nic z tego. Tylko co mi się udało to zaktualizować z ver. xx.xx.30 na 35 i nie mogę znaleźć w żadnym z katalogów muzyki którą wgrałem i która jest widoczna w urządzeniu a przez win nie nie widać jej. Prosił bym o wyjaśnienie i pomoc, z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Uruchomilem zapis logu lastfm w rockboxie, i teraz mam zainstalowac na PC jeden z tych programow ktore ten plik tekstowy przerobia na odsluchane piosenki na lascie.Pobralem kilka z tych programow jednak zadnym z nich nie umiem sie obslugiwac. moglby ktos polecic ktorys z nich i opisac jak sie nim poslugiwac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj mialem sluchajac muzyki mialem clipa w kieszenii nie byl on zablokowany. Gdy go wyjalem, wlaczone byly jakies ustawienia, nie zwrocilem na nie uwagi i postanowilem powrocic do przegladnia katalogow z muzyka. I tu napotkalem na problem-musialem przypadkowo zmienic ustawienia gdy clip byl wi kieszeni, bo teraz gdy wlacze ktorys z wielu folderow, nie widze zadnej piosenki. Tam gdzie bylo np. 10 piosenek mam czarny ekran, pusto. Jakies pomysly jak to naprawic? Wiecie, ktora opcje moglem zmienic? Z gory wielkie dzieki, nie chce mi sie reinstalowac rockboxa :D Mam nadzieje ze uda mi sie to z Wasza pomoca jakos rozwiazac

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności