Skocz do zawartości

Mobiblu


irv

Rekomendowane odpowiedzi

Bocie, kto cię napisał?

 

Idz się uczyć polskiego, a my sobie poczekamy...

(na początku się zlewałem z postów nieźle, ale patrząc z punktu widzenia ksy, również zaczyna mnie to wnerwiać)

 

Jestem dyslektykiem, od 5 kl. podstawówki nie miałem z dyktanda 4 (przywykłem już do samych pał) . Jednak na necie STARAM się pisać w miarę bezbłędnie, bo mam ku temu pomoce w postaci słowników (i więcej czasu na zredagowanie komunikatu). Jak nie wiesz jak coś napisać, to poszukaj. Podstawową funkcją języka jest bowiem wymiana informacji, jednak przy zniekształconym kodzie języka, dochodzi do jej zaburzenia, a komunikaty stają się niezrozumiałe...

Nie są spełnione nawet podstawowe warunki komunikacji właściwej :]

 

czyżby OT?.... :] Sory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra skret a to jusz tak jest kazdy ma swoj jezyk pozdrawiam.

 

zgadza sie ja tylko takie jezyka sie uczylem ja nie wiem jak sie stawia przecinki i kropki we wlasciwym miejscu pozdrawiam.

Czy Ty masz 5 lat czy moze jestes obcokrajowcem.

Pytam sie, bo nie wiem czy Cie moge obrazic. Jesli nie spleniasz tych dwoch punktów, to daj znać bo chcialem Cie obrazic i nie miec wyrzutów sumienia.

 

Kazdy ma swoj jezyk, my mamy jezyk polski. A Ty...? Do polskiego tego nie zalicze. Moze nawet nie do blogu nastolatki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli juz wiem, ze nie masz 5 lat i ze nie jestes obcokrajowcem, to z czystym sumieniem moge napisac, ze dla mnie jestes bezmozgowcem.

Sorry ale hip hopowcow w te swoje brednie nie wciagaj i nie usprawiedliwiaj swojej glupoty.

To co tu prezentujesz, to nie jakis ziomalski, "freestajlowy" styl. To sa brednie jakiegos idioty, ktory chyba zamiast chodzic na lekcje polskiego, to wachal klej lub jakis rozpuszczalnik. Masz dziury w mozgu albo absolutny brak mozgu.

 

Prosze cie bardzo, nie udzielaj sie na forum do czasu, az nauczysz sie pisac poprawna polszczyzna. Zacznij czytac ksiazki i popatrz jaki tam jest styl. Zacznij zauwazac te male kreseczki i punkciki, zwane przez wyksztalconych znakami interpunkcyjnymi (kropka i przecinek).

Zrozum, ze twoj temat, to jedno wielkie posmiewisko. Posmiewisko twojej osoby. Kazdy twoj post, to parodia jezyka polskiego.

 

No juz sobie ulzylem. Wasza kolej :) Choc najlepiej byloby zamknac temat i pana pisarza wykopac, bo chyba nikt nie ma zamiaru rozszyfrowywac jego wypocin. Moja ENIGMA nie daje sobie rady :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam taki ze nie wiem jak sie poprawnie pisze naucz mnie pa.

 

ralph a znasz mnie nie znasz to co sie udzielasz wiem ze jaki jestem takim bede i nikt to  nie zmieni pisze se jak se i tak se bede pa.

Slownik w reke i sie ucz, to nie boli.

 

Nie musze cie znac osobiscie zeby zobaczyc, ze masz problemy z jezykiem polskim. Masz nawet problemy z samym soba. Na sile probujesz usprawiedliwic swoj styl pisania. Wracaj w ksiazki i do szkoly.

 

Pisz jak sobie chcesz, to przeciez twoje zycie. Tylko nie pisz na tym ani na zadnym cywilizowanym forum, bo wstyd przynosisz swoim rodzicom i nauczycielom.

Ja np. bym nie chcial, zeby ludzie nazywali mnie od idiotow. No ale widze, ze juz sie przyzwyczailes do tego. Zapewne lata praktyki i upokorzen masz juz za soba. Mam nadzieje, ze juz psychicznie sie nastawiles na kolejne upokorzenia. Teraz aby kopac rowy, to trzeba napisac jakies podanie. Z tego co widze, to twoje podanie wyladuje w koszu.

 

Pozdrawiam i zegnam na zawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej spokoj. odsylam wszystkich do regulaminu... nie obrazmay innych uzytonikow.

 

irv, masz klopoty... ale uwzgeldnij tez to ze nie jeses na forum sam. przykro mi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności