Skocz do zawartości

Dobry Tekścik Część Następna.


.ksy

Rekomendowane odpowiedzi

ekhm... no tak, chyba trzeba by założyć jakiś dział "loża szyderców" czy coś...?

 

Poniżej skan z magazynu "MAXI TUNING". Sądze, że z ostatniego numeru, który kolwiek by to nie był. Mamy artykulik o hmm.. no chyba o iPodzie ale czytając to jakoś nie jestem przekonany (chyba, że iPod ma inne możliwości niż te, które ja znam). Zapraszam do lektury:

 

:: link do skanu ::

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem za \m/ ;>

 

zacznijmy od stwierdzeń "iPod to nazwa całej rodziny RADIOodtwarzaczy" albo "najtańszy iPod z dyskiem to NANO" no lol :))

już w tym momencie widzimy dogłębną znajomość tematu w wykonaniu autora :) insza inszość że w sumie cały artykuł traktuje o "car-audio" więc wiele im do szczęścia nie trzeba (w sumie całość się sprowadza do "boom-boom" ;] mając odpowiedni tłumik i tak nic innego nie słychać ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaraz zaraz ale playery mp3 chyba są przenoścne no nie... jeżeli potrzebujemy muzyki w samochodzie to kupujemy grajka z mp3 wypalamy kilka płyt i heja... i niech nikt mi nie wmówi że np. 10 płyt cd zajmuje dużo miejsca w samochodzie....

poza tym wiedza autora artykułu pozostawia wiele do życzenia

 

temu panu już dziękujemy podobnie jak ipodowi :P:ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apple odsadził konkurentów o dobre kilka dulgosci i w najbliższym czasie nie musi sie obawiac zadnego rywala.

:lol:

Pokazał że takie użądzenia mogą być nie tylko przyjazne dla użytkownika, ale też atrakcyjnie wyglądające

:lol: a mi sie kojazy z wc ... bardzo atrakcyjny wyglad :P

iRiver ma w swojej ofercie urządzenia serii H10 ... oraz nowy serii H300

:lol: nowy

Jego "lifestylowy" charakter to także niepodważalna zaleta dla miłośników lansu

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

 

jeszcze jedno mnie zastanawia ... skoro ipod jest taki fajny ... to dlaczego zdjecie przedstawia grajka sony :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jedno mnie zastanawia ... skoro ipod jest taki fajny ... to dlaczego zdjecie przedstawia grajka sony :P

bo zapewne Apple nie udostepniło fotek Hi-Res, a panowie nie maja wlasnego fotografa (o ile w ogole mieli iPoda w reku.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhh zostalem zmuszony z rana czytac takie głupoty :)

 

Zastanawia mnie jedno czy aby na pewno w Japonii stal sie urzadzeniem kultowym. Bo przeciez w USA jest wielki boom na iPoda, a Japonczycy maja lepsze zabawki o tego iPoda

 

No ale jakby nie bylo, jest bardzo milo.

iPod "przeciesh żondzi", reszta playerow nie moze konkurować z kultem iPoda. Autor spisal na stracy reszte playerow. Ponizej mogł wstawic tekst: "Artykuł sponsorowany przez sekte Wyznawcy iPoda".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciez w USA jest wielki boom na iPoda, a Japonczycy maja lepsze zabawki o tego iPoda

 

Szczerze mówiac nie dziwi mnie to ze japończycy sie tak nim podniecają. Pomimo faktu ze zawdzięczamy japońskim naukowcom 80% elektronicznych zabawek to jako naród są chyba jednym z nagłupszych na ziemi.

 

Dlaczego ?

 

Dlatego ze 20 letnie dziewczynki w wiekszości przypadków skupiają swoje zainteresowania na zbieraniu gadżetów związanych z pokemonami lub wydają straszne pieniądze aby kupić jakiś przedmiot który widziały w zagranicznej gazecie u następnej amerykańskiej pseudo-gwiazdy.

 

Chłopcy zaś potrafią wydac kilkaset dolców za unikatowy model butów Nike tudzież Adidas.

 

 

Ja wpełni rozumiem ze można być maniakiem (znawcą), ale tam pojęcie "trendy" nabrało zupełnie nowego wymiaru.

 

Troche zszedłem z tematu, ale jak zawsze powtarzam... ipod jest dla mas. B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności