Skocz do zawartości

Polski odtwarzacz audio - A10


.ksy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

jestem tu pierwszy raz, od wczoraj mam odtwarzacz A10. Generalnie jestem zadowolony, nie będę rozpisywał się o szczegółach, ponieważ musiałbym powtarzać różne opinie przytaczane już wcześniej. O jednym wszakże muszę napisać: klapka zamykająca USB - tragedia! Zamknięta wygląda ładnie, jednak po pierwszym użyciu już się nie domyka i wygląda nieładnie! Średnica kołeczków wchodzących w otwory w obudowie jest zbyt mała w stosunku do otworów i w rezultacie brak "wcisku". Wymyśliłem, aby w otwory włożyć odrobinę żywicy epoksydowej zmniejszając w ten sposób ich średnicę, ale może ktoś ma lepszy pomysł?

Pozdrawiam wszystkich,

Andrzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 665
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Po aktualizacji FW i odłączeniu playera od komputera po raz pierwszy tenże zawiesił się! Pomógł spinacz. Na razie wgrywam pliki, ale pierwsza obserwacja trochę mnie zaskoczyła: teraz, po podłączeniu do komputera ekran playera jest ciemny, nie wyświetla się, jak poprzednio, grafika symbolizująca podłączenie. Czy też tak macie?

 

Andrzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wgrałem parę AAC z rozszerzeniem .m4a i jest spoko ale wg. mnie SRS'y nie wyrabiają przy takiej muzie (Drum and bass). Pora zainwestować w inne słuchawki...

 

 

Czy słuchanie AAC skraca czas pracy?? A jeżeli tak to o ile w porównaniu do Mp3 196kb/s ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, od dzisiaj jestem posiadaczem właśnie A10. Podłączenie ładowarki - wyświetliło się "VEDIA A10". Myślę sobie - fajnie, naładuje się, wgram FW najnowszy i rozpocznie się testowanie. A tu guzik. Odtwarzacz nie reaguje na moje działania. Komputer wyświetla komunikat, że urządzenie jest uszkodzone. Oczywiście dostępu do 8GB nie mam. Reset nic nie daje. Brak informacji o ładowaniu. Napisałem już do serwis@vedia.pl - zobaczę jak się sprawa potoczy. Nie ma co, miła niespodzianka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na liście nie ma Urządzenia MTP. Po kilkunastu próbach podłączenia zaskoczyło jako Urządzenie USB interfejsu HID. Następne próby znów wskazywały na awarię sprzętu. Dość losowo komputer wywala komunikaty po podłączeniu mp3 do kompa. FW nie mogę zainstalować, ponieważ nie widzi on nawet poprzedniej wersji - "Please connect device". W menedżerze w "Stan urządzenia" widnieje "KOD 10". Coraz ciemniej to widzę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na liście nie ma Urządzenia MTP. Po kilkunastu próbach podłączenia zaskoczyło jako Urządzenie USB interfejsu HID. Następne próby znów wskazywały na awarię sprzętu. Dość losowo komputer wywala komunikaty po podłączeniu mp3 do kompa. FW nie mogę zainstalować, ponieważ nie widzi on nawet poprzedniej wersji - "Please connect device". W menedżerze w "Stan urządzenia" widnieje "KOD 10". Coraz ciemniej to widzę...

W pierwszej kolejności, jeśli masz dostęp do innego komputera z Windowsem XP, to podłącz do niego, bo na tym pierwszym może być problem ze sterownikami/kontrolerem USB. Podczas podłączania, przy włączonym programie do wgrywania FW, wciśnij EQ i przytrzymaj do pojawienia się komunikatu "Initializing". jeśli ten komunikat się nie pojawi, to prawdopodobnie masz zwalony player.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie.... Co to w ogóle qr...ka wodna ma być????

 

Zrobiłem upgrade firmware'u i nie dość, że na jednym komputerze nie poszło (podejrzewam, że były powyłączane niektóre usługi dla optymalizacji), to poszło na innym, to jeszcze:

 

- EQUALIZER w ogóle nie działa. Posuwanie wirtualnych potencjometrów w górę/w dół daje efekty ale tylko w przypadku pierwszych dwóch, następne W OGÓLE NIE DZIAŁAJĄ!!! 9bandowy EQ? Pic na wodę fotomontaż. Regulacja basu działa tak, że albo pojawia się dudnienie jedocześnie obcinając całą resztę pasma (soprany i środek) albo dźwięk jest jak w ustawieniu "NORMAL". Co to w ogóle ma być????

 

- RADIO - w centrum Gliwic na ulicy mam tylko dwie stacje? Próbowałem przy różnych ustawieniach czułości. Albo te słuchawki dołączone do kompletu czegoś nie przewodzą, albo naprawdę radio jest do Nietzschego. Przecież w ogóle nie da słuchać radia!!! Na każdej innej mp3 mam co najmniej 10 stacji!!!

 

Przy upgrade firmware'u musiałem trzymać cały czas przyciśnięty klawisz EQ, bo gdy już po podłączeniu i wykryciu puszczałem przycisk, to soft uaktualniający odmawiał współpracy.

 

A kupiłem ten player tylko i wyłącznie dlatego co czytałem o wersji najnowszego softu. Mam mp3 bez ustawień equalizera, z presetami (z których niektóre nie różnią się wcale od siebie) i bez radia.

 

Panowie, poprawicie to czy mam zwracać mp3 do sklepu? (Komputronik, zakup w środę).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności