Skocz do zawartości

Meet na Podlasiu.


Adrian4

Rekomendowane odpowiedzi

No cześć. :) Jeszcze przed wakcjami wpaliśmy na pomysł razem z Kamil.stec i Follman, aby urządzić meet na Podlasiu.

 

Czekamy na otwarte propozycje co do miejsca spotkania, ale najlepszym wyborem byłaby chyba stolica województwa - Białystok.

Spotkanie planowane jest na drugą połowę października.

 

Na dzień dzisiejszy robimy listę chętnych, którzy pojawiliby się na spotkaniu. :) Możecie zgłaszać się w tym temacie lub do mnie na PM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 269
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Gość untitled37
żartujesz?? :] 122.5km (według zumi) z suwałk do białego..?? ;) ja będę tyrał z warszawy do białego i będzie się chciało :)

W sumie mi też się średnio chce, 2 godziny pociągiem. Ale w końcu posłuchałbym czegoś nowego.

 

Tez był bym zainteresowany meetem. Ma może ktoś z chętnych na meet er6i ??

 

Ignacy ma er6i, ja mam um1 (czyli 'główny konkurent')

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość untitled37

W sumie ja nie wiem do końca czy pojadę. Zależy też w jaki dzień, bo w sumie weekendy mam zajęte, oprócz niedzieli.

 

Ciekawie by było zrobić ok. południa, 2 godziny pociąg do Białego, ze 3-4 godzinki tam i powrót 2 godzinki. Mam akurat bardzo fajny pociąg o 9:18, przyjazd o 11:40, następny jest o 14:30 ale raczej wole przyjechac w dzień, niż potem tłuc się wieczorami. I powrotny wychodzi też całkiem, o 16:20.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi również zależy na niedzieli... Jeszcze z Elektrotem bym pogadał, też może by się ruszył. Również bym reflektował na coś na zasadzie przyjazd z rana, 3-4h na piwku i odsłuchach i powrót.

 

exactly. jak coś to niedziela, dajmy na to 19ego - myślę że co do godziny jakoś da radę się zgrać, imo zresztą nie trza wszystkich naraz, jak ktoś dołączy w trakcie (o ile trafi w umówione miejsce) to też git..

 

i tak jak ignacy rzekł - z rana come i z wieczora back..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym preferował coś spokojnego, gdzie nikt nie będzie nam przeszkadzał i gdzie będzie przede wszystkich cicho.

 

Może jakaś mała kawiarnia or sth. I nie na drugim końcu miasta, gdzieś niedaleko dworca.

 

Fcuk jakoś nic nie przychodzi mi do głowy, może ktoś inny z białego zna takie miejsce??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie byłoby aby spotkać się przy piwku, ale ja dopiero za miesiąc kończę +18. :(

 

Ja bym preferował miejsce przede wszystkim ciche, ale takie, w którym można spokojnie porozmawiać.

Żeby było blisko coś z jedzenia, bo wiadomo. :D

 

Wygodne miejsce, dla wielu osób. Możliwe, że będzie nas <10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby temat nie przeżywał stagnacji, niech każdy z Was powie, z jakim sprzętem przyjedzie na meet i na odsłuchu jakiego sprzętu mu zależy. :)

 

Na meet przyjadę skromnie, ponieważ wyzbyłem się kilku rzeczy. Zabiore ze sobą iPoda Toucha, iRivera Clix oraz słuchawki Sennheiser HD205.

Zależy mi na odsłuchu UM1, ER6i. Z większych - CAL oraz Sennheiserów 555 i 595. Moim głównym celem jest dobranie słuchawek dokanałowych i nausznych, które maksymalnie wykorzystają potencjał iPoda. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja przyjadę tylko z T10 + JBL Ref 220, niestety jestem studentem :] - póki co nie planuję się kosztować na nowe rzeczy :/ (i tak lapka kupiłem niedawno :] )

 

[edit] co bym chciał? jakieś doki, co by mieć jakiś orient na przyszłość gdyby przyszło sie zmieniać JBLe..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności