Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Teściki Koljene...


.ksy

Rekomendowane odpowiedzi

11. iAudio 5: brzmienie 2/2, jakość-cena: 2/2 - absolutnie debilna recenzja. Chyba faktycznie nie umieli go uruchomić...

słuchawek, ma wbudowane głośniczki), jakość-cena: 3/5

 

15. ipod mini: brzmienie: brak, jakość-cena: brak (nie dostali w komplecie słuchawek ani oprogramowania, a gościu napisał że ściąganie 50 megowego programu trwało by za długo...)

Nie dość ,że nie umieli odpalić iAudio to najwyraźniej nie wiedzą gdzie jest wyjście słuchawkowe w shitPodzie Mini. 50Mb program? To chyba w tej redakcji na modemie 56K pracują i szkoda im kasy :P

 

A w recenzji Szufli zachwycali się pewnie rozbudowanym EQ i szerokim przejrzystym LCD :D

 

Jutro wpadam do Empiku poczytać to pismo. Aż nie chcę mi się wierzyć ,że ktoś takie bzdury pisze....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w recenzji Szufli zachwycali się pewnie rozbudowanym EQ i szerokim przejrzystym LCD :D

 

Jutro wpadam do Empiku poczytać to pismo. Aż nie chcę mi się wierzyć ,że ktoś takie bzdury pisze....

 

ekhm... no prawie ;) o ipodach sie nie moge za duzo wypwoaidac ale o "szufecle" owszem bawiłem sie nim u znjaomego.. i jedno wam powiem. jak wyszedłem od zjaoemgo to zaraz kupił sobie słuchaweczki nowe (byłem z MX450) bo to co dali w zestawie to ciezko nawet nazwac sluchawkami... one niszczyly wrecz dziwek tkroy nie byl nawet taki zly!

 

Co na to rezneznet? Prosze ponizej. Niedługo ukaza sie tesciki kolejne w innych gazetkach :)

 

ipodhifi5fl.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie zdanie jest świetne w recenzji szufli!! :D

 

"Dźwięk ze zwykłymi słuchawkami był bardzo dobry"

 

"Muszę powiedzieć ,że spodobała mi się prostota tego odtwarzacza. Widocznie audiofil lubi tak po prostu nacisnąć play i słuchać"

 

Audiofil? Buahahahhahaa

 

 

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Muszę powiedzieć ,że spodobała mi się prostota tego odtwarzacza. Widocznie audiofil lubi tak po prostu nacisnąć play i słuchać"

wiesz... rzeczywiście taka jest idea audiofilizmu :>

 

jak się dźwięk nie podoba to nie bawi się equalizerem... wymontowuje się wtedy głośnik i zakłada inny ;)

 

idealny sprzęt audiofila ma pilota a na nim:

play/stop/next/prev/głośniej/ciszej :)

 

 

więc jakby nie patrzeć iPoo Szufelka podpada idealnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie to mnie rozbawiło. Koleś uważa ,że słuchawki dolaczone do szufli brzmią badrzo dobrze (chyba kazdy wie/slyszal jakiej sa "bardzo dobrej jakości") ,a w kolejnym zdaniu dobitnie daje nam do zrozumienia ze jest audiofilem....

 

Sry ale "audiofil" twierdzi ze sluchawki Apple brzmią bardzo dobrze :blink: Mamy tu do czynienia z totalnym paradoksem :D

 

Pachnie mi tu artykułem "sponsorowanym" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednego nie rozumiem ( :P ) dlaczego nikt w recenzjach nie podaje, ani nie bierze pod uwagę... jakie formaty plików czytają playerki O_o

 

gdyby ślepy-iPod grał naprawdę dobrze (niedługo powinienem mieć okazję posłuchać) to bym się nawet nie zastanawiał, w pewnym sensie lubię prostotę i funkcjonalność... (już miałem kiedyś ten dylemat i szczęściem wybrałem iFP-599T - bo chyba nigdy bym się wtedy na OGG nie zdecydował i bym wiele stracił ;) )

 

ALE nie mogę słuchać tylko MP3 i AAC (skąd ja wezmę AAC? :P ) a co z WMA i OGG? no i to ładowanie przez iTunes O_o (ktoś narzekał na WMP10? ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprawcie mnie jeśli się mylę, ale AUDIOFIL (notabene "Ci ludzie" nie znoszą być tak nazywani) z miejsca gardzą MP3 nawet przy 192 kbps... nie wspominając już o ACC... czyż nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu mialem shuttle w swoich łapkach. Niestety tylko w łapkach. Kolega dostal od rodzinki z Kanady leczy niestety nim go dorwalem to playrek juz nie dzialal.

 

Co moge powiedziec o nim. Jest bialy i slepy. Ma jedną diode :D

Jesli chodzi o zalety jest baaardzo lekki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprawcie mnie jeśli się mylę, ale AUDIOFIL (notabene "Ci ludzie" nie znoszą być tak nazywani) z miejsca gardzą MP3 nawet przy 192 kbps... nie wspominając już o ACC... czyż nie?

Jak audiofil wychodzi z domu i chce posłuchać muzy to ma 2 możliwości:

1. Nie słuchać muzy

2. Słuchać muzy na jakimś PMP

 

Na jego miejscu wybrałbym nr 2 :D Załaduje sobie płytkę CDAudio lub jakichś losslesowy kompreesor (flac/ape itp.) Założy jakieś fajne nauszne słuchawy lub jakieś shure E5C etc. i bedzie wmiare zadowolony z jakości...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprawcie mnie jeśli się mylę, ale AUDIOFIL (notabene "Ci ludzie" nie znoszą być tak nazywani) z miejsca gardzą MP3 nawet przy 192 kbps... nie wspominając już o ACC... czyż nie?

Jak audiofil wychodzi z domu i chce posłuchać muzy to ma 2 możliwości:

1. Nie słuchać muzy

2. Słuchać muzy na jakimś PMP

 

Na jego miejscu wybrałbym nr 2 :D Załaduje sobie płytkę CDAudio lub jakichś losslesowy kompreesor (flac/ape itp.) Założy jakieś fajne nauszne słuchawy lub jakieś shure E5C etc. i bedzie wmiare zadowolony z jakości...

Oni tam uważają, że małe słuchawki nie mogą grać nawet przyzwoicie i z góry zakłądają że ich testowanie nie ma sensu. Ale Sennheisery HD202 za 99zł to już grają na przyzwoitym poziomie... W życiu chyba nie słyszeli o słuchawkach Shure, nie mówiąc już o czymś bardziej wyrafinowanym...

 

Aha: PMP to odtwarzacz z twardym dyskiem i dużym wyświetlaczem :) Chodziło Ci chyba o iMP...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha: PMP to odtwarzacz z twardym dyskiem i dużym wyświetlaczem :) Chodziło Ci chyba o iMP...

 

PMP (portable music player) to ogólne stwierdzenie ,zalicza się do tej kategorii No Name za 50zł jak i iMP-xxx ,a także iAudio X5 /iriver H320

PMP (portable music player) to ogólne stwierdzenie ,zalicza się do tej kategorii No Name za 50zł jak i iMP-xxx ,a także iAudio X5 /iriver H320 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności