Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Laberg VISIO - 3" + TV OUT


Sylwik

Rekomendowane odpowiedzi

Nie poniosła Cię fantazja. Nie mam playera przed sobą, ale z tego co pamiętam to jak przeglądasz zdjęcie to naciskasz przycisk MODE i pojawia się menu, możesz ustawić tą fotkę jako tapetę. Możesz sobie wybrać dla jakiego podmenu ma to być tapeta.

Racja, jesli wejdziesz do Animacje Flash (???) i przegladasz zdjecia to wciścięcie jedynego okrągłego przycisku spowoduje że możesz ustawić tło w dowolnej opcji VISIO.

Sylwik - kiedy firmware do Visio ? Firma coś myśli np. alternatywnym playerku dla RealPlayer ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Od jakiegoś czasu mam Visio i tak na szybko kilka uwag, ale tak aby się nie powtarzać:

1. Dźwięk. Bez EQ jest strasznie płaski na oryginalnych słuchawkach i niewiele lepiej na Kossach Porta pro. Ustawienie Classic mi niby odpowiada, ale jakiekolwiek ustawienie EQ powoduje przesterowywanie. Nie dałoby się wyciszać poszczególnych częstotliwości zamiast jest na maxa wzmacniać? Poziom głośności jest jak dla mnie aż nadto wystarczający.

2. E-book. Działa bardzo stabilnie, czego się nie dało powiedzieć o mojej poprzedniej chińskiej zabawce, ale dwie rzeczy są do poprawy na już: czcionka (brzydkie polskie literki) i przenoszenie całych wyrazów do nowej linii. Poza tym lepsza byłaby czcionka bezszeryfowa, coś w rodzaju Tahomy lub Verdany Z tymi poprawkami będzie już nieźle. Na plus dam, możliwość ustawiania dowolnego tła i spory wybór kolorów literek.

3. Filmy: przydałoby się pokazywanie całkowitej długości filmu przy przewijaniu. Teraz pokazuje tylko aktualną pozycję, albo cały czas wszystko. Przydałby się jakiś pasek. Niektórych filmów nie da się przewinąć i od razu jest pokazywany następny film.

 

Kolejny plus to czas pracy na bateriach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby było przenoszenie całych wyrazów to byłoby dobrze. Na razie przenosi jak leci, np. w środku wyrazu, co utrudnia czytanie.

EQ nie byłby zły jakby tak nie przesterowywał. Wystarczyłoby zmniejszyć wzmocnienie przy EQ lub wręcz wyciszać zamiast wzmacniać, bo zapas mocy jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się tego słuchać na zewnątrz czy w pociągu, gdzie i tak jest hałas. Ebooki czyta się nawet nieźle przy ustawionej małej czcionce. Lepszy byłby ipod touch lub iphone, ale za drogie do pociągu ;) Jak będzie je można kupić poniżej 300zł to wtedy się skuszę. Za jakiś czas trzeba będzie kupić ekranik 7" do samochodu i będzie można dzieciom bajki puszczać z Visio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Witam,

 

rozkręcał ktoś z Was już visio? puścił mi lut na gnieździe słuchawkowym no i chciałbym go poprawić. stety czy niestety laberg nie ma śrubek na wierzchu wiec pewnie jest na zatrzaskach, próbowałem podważyć cienkim nozykiem ale skubany twardo sie trzyma i nie chce któregoś połamac. tak wiec czekam na jakieś podpowiedzi;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

A wg. mnie kolejne dziecie laberga będzie tak samo słabe co poprzednie. Ten Visio jest prawie jak no name bo przecież 3" wyświetlacz dodatkowo gry oraz ma "niby" świetnie grać a do tego taki ładny i koszt to tylko 220zł (2gb) no to jest po prostu żenujące brakuje jeszcze tylko aparatu 5mpix i to jest po prostu boski odtwarzacz. Nie wiem jak wy ale ja tam sie nie dam zwieść TO PO PROSTU TANDETA I SYF przykład tego jak bezużyteczne mogą być mp4 :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firma laberg pokazuje ze ich produkty sa daremne i tandetne...Visio jest tego przykladem..Zamiast robic tanie badziewia to lepiej niech zrobia cos porzadnego za wieksza cene..Sam odtwarzacz bedziesz mail ciezko otworzyc co innego gdyby byly srubki .Otwiernaie tego sprzetu to bardzo ryzykowna sprawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Visio jest prawie jak no name bo przecież 3" wyświetlacz dodatkowo gry oraz ma "niby" świetnie grać a do tego taki ładny i koszt to tylko 220zł (2gb) no to jest po prostu żenujące brakuje jeszcze tylko aparatu 5mpix i to jest po prostu boski odtwarzacz. Nie wiem jak wy ale ja tam sie nie dam zwieść TO PO PROSTU TANDETA I SYF przykład tego jak bezużyteczne mogą być mp4 :angry:

 

Rozumiem, że dla Ciebie każdy odtwarzacz, który ma 3" i gry to no name. Co do ceny, to w pełni Cię rozumiem, bo ja też bym narzekał gdybym mógł kupić coś tanio.

Podejrzewam, że jak to często bywa na forach, nawet nie miałeś w ręku Visio i piszesz o czymś, o czym nie masz zielonego pojęcia.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no, juz sobie poradziłem. jest zamykany na zatrzaskach. gniazdo zrobiłem, potem poszedł kabel przy samym wtyku to wymieniłem wtyk na neutrika, to po tygodniu znów poszło gniazdo i potem znowu. lutować potrafie, odtwarzacz nosze w kieszeni a wtyk jest łamany, nie wiem co z nim jest ale gniazdo jak dla mnie jest zbyt delikatne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności