Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Cowon D2 a firmware 3.xx


Siekiera

Rekomendowane odpowiedzi

Żeby nie było już wątpliwości na pytanie utraty gwarancji z związku wgrania fw 3.XX :

 

Witam

 

W tej chwili najnowsza wersja wersja legalnego oprogramowania do D2 to Firmware V2.57

 

W razie jakichkolwiek problemów lub wątpliwości uprzejmie prosimy o kontakt z serwisem MIP:

 

tel. 0801 0802 11 (+48 22 201 6967) wew. 2

 

e-mail serwis@mip.bz,

 

gadu-gadu: 7040658

 

Serwis czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 11:00 do 17:00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam, leży w pudełku :P . Ale już niedługo bo mojemu D2 stuknie 2 lata :P

 

P.S - Nawet gdyby coś siadło z hardware, to zawsze mogę wgrać 2,57. Gdyby coś siadło z software mam jeszcze tryb recovery. A o wgranym rockbox, to już w ogóle wspominać nie będę. Usuwam katalog i po bólu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

firmware można w każdej chwili cofnąć z 3.xx (nawet z d2+ 3.11) na oryginalny 2.xx chyba że odtwarzacz zdechnie całkiem

poza tym w 2.xx chyba nie ma nadal flash skinow i pewnie nie będzie, więc czemu się nie przerzucić na koreański firmware skoro lepszy, jedyny minus to brak MTP co dla wielu jest akurat plusem :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Wybaczcie, że odgrzeję temat :-) Chodzi o to że dziś postanowiłem skorzystać z dobrodziejstw D2OS i w tym celu musiałem wgrać firmware z "trójką". Konkretnie 3.13. Po odpaleniu coraz bardziej mi się wydaje, że otrzymałem całkiem inny odtwarzacz :-D Dźwięk jest znacznie bardziej przestrzenny, bas znacznie głębszy i o wyczuwalnej fakturze. Czyżby firmware europejski miał założone ograniczenie głośności?

Acha - podczas pierwszego odpalenia po aktualizacji zaznaczyłem region - USA.

Zawsze mnie zastanawiało, że na zagranicznych forach D2 otrzymuje hymny pochwalne za swą jakość dźwięku, a u nas - wiadomo. Może rzecz jest własnie w ograniczeniu głośności?

Sam już nie wiem - odtwarzacz gra ewidentnie lepiej. Może to zaznaczenie regionu USA, a nie Polska załatwiło sprawę? Co Wy na to?

 

Dla porządku - słuchawki SHP5401. W domu sprawdzę jeszcze na CAL-ach.

Edytowane przez Barbartek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 lat później...

Posiada ktoś firmware w wersji 3.13?

Przed chwilą zainstalowałem wersję 2.59(wcześniej miałem 2.47)

Z sieci ściągnąłem 3.59( widziałem firmware 3.11  ,3.14 ale były wygasłe linki lub z forum po turecku lub w cyrylicy)

 

Czy wersja 3.59 jest bezpieczna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności