Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Vedia C5


CoNo

Rekomendowane odpowiedzi

P.S. Czy wam sie ladowarka sieciowa podczas ladowania tez tak mocno nagrzewa ze czuc lekko przypalony plastik ;) ?

 

Mi się nic nie nagrzewa :-) O jakim pikaniu mówicie? Cholerka, albo jestem głuchy, albo pikania nie ma... Próbowaliście wrzucić nowy theme do waszej C5? U mnie niestety nie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 106
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

O jakim pikaniu mówicie? Cholerka, albo jestem głuchy, albo pikania nie ma... Próbowaliście wrzucić nowy theme do waszej C5? U mnie niestety nie działa.

 

Pikanie opisałem dośc dokładnie parę postów wcześniej ;) Nowego themu nie wrzucałem.

 

Chciałbym napisać krótką reckę, tylko nie wiem czy wrzucić ją tutaj (jako post) czy jako recenzję do "testów i recenzji" Jak myślicie?

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Witam , mam takie pytanie , 3 dni temu kupiłem C5 8gb dla dziewczyny i teraz ona dzwoni do mnie że odtwarzacz co 5 , 10 minut sam się wyłącza , co się z nim mozę dziać , mieliście możę taki problem w swojej C5, firmware to chyba jest 2.4 bo takie mi wyświetliło się jak je sprawdzałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż ktoś z Jej znajomych poprzestawiał po prostu czas wyłączenia na 5 minut :P , przywróciłem poprzednie ustawienie i gra jak złoto , a tak przy okazji najładniej zagrała na PX100 , na Akg k26p i Senkach hd218 jest gorzej za jasno i lekko cofnięta średnica z PX100 jest dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam!

Chcę wszystkich powiadomić, że otworzyłem stronkę o vedii c5 :) Wszystkich zapraszam! Jest forum, stronka narazie mała ale się już bedzie powiekszać :) Jeżeli przyjdziecie na moją stronkę szybciej zacznie funkcjonować. A po zatym teżjestem użytkownikiem Vedi c5 :)

Stronka: www.vediac5.dbv.pl

 

Zapraszam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności